Robert Duchnevič

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Robert Duchnevič“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Robert Duchnevič“.

Robert Duchnevič: su Ignu Vėgėle dirbti negalėtumėme

Sekmadienį užsidarius rinkimų apylinkėms ir pradėjus skaičiuoti balsus, socialdemokratas Robert Duchnevič teigia, kad jo atstovaujama partija su Ignu Vėgėle dirbti negalėtų. „Nereikia čia būti dideliu ekspertu, kad pamatytume kaip politinėje padangėje Lietuvos atsirado naujas žaidėjas – tai Ignas Vėgėlė. Nes tai prasidėjo ryšium su antivakseriniais judėjimais ir kitokiomis nesąmonėmis.
Aktualijos 2024-05-12

Blinkevičiūtė turi tris problemas, kurių negali išspręsti: burbėjimas ant Landsbergio visai nepadės

Visuomenės nuomonės apklausose Lietuvos socialdemokratų partija yra populiariausia politinė jėga, o socdemai jau viltingai laukia Seimo rinkimų bei tikisi, kad saldus ir gardus valdžios obuolys nukris į jų rankas. Istorija rodo, kad po konservatorių valdymo visuomenės nuotaikos iš tiesų krypsta į kairę, bet keletas faktorių signalizuoja prastas tendencijas – populiariausia partija gali būti nebūtinai pati įtakingiausia po rinkimų.

Merai įvertino siūlymą uždaryti dar du pasienio kontrolės punktus su Baltarusija: ragina įvertinti pasekmes gyventojams

Vilniaus rajono ir Druskininkų savivaldybių merai nevienareikšmiškai vertina Nacionalinės saugumo komisijos (NSK) siūlymus uždaryti Raigardo ir Lavoriškių pasienio kontrolės punktus (PKP) su Baltarusija. Socialdemokratas Robert Duchnevič pripažįsta, kad valstybė turi rūpintis savo saugumu. Tačiau politikas akcentuoja – svarbu užtikrinti, kad gyventojai turėtų galimybę lankyti kaimyninės valstybės pasienyje gyvenančius artimuosius.

Vilniaus rajono savivaldybė patyrė kibernetinę ataką: galėjo nutekėti gyventojų ir darbuotojų duomenys

Šią savaitę Vilniaus rajono savivaldybėje įvykdyta kibernetinė ataka, dėl kurios sutriko kai kurių informacinių sistemų veikla. Šiuo metu tiriamos su ataka susijusios aplinkybės ir ar buvo pasiekti asmenų duomenys. „Pirmadienį įvykdyta ataka prieš Vilniaus rajono savivaldybės administracijos duomenų serverius. Savivaldybės administracijos pasiekiamumas kurį laiką yra ir bus apribotas.

Vilniaus rajonas pradeda šildyti švietimo ir gydymo įstaigas

Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius pasirašė potvarkį, kuriuo nustato nuo trečiadienio, spalio 11 d., pradėti šildymą šio rajono teritorijoje esančiose švietimo ir gydymo įstaigose. „Vilniaus rajono švietimo ir gydymo įstaigose pradedame šildymo sezoną. Reaguojame į vėstančius orus, tad nedelsdami turime užtikrinti šiltas ir sausas patalpas vaikams, gydymo įstaigų pacientams“, – teigia R. Duchnevič.

Vienoje savivaldybių mokiniams už gerus rezultatus siūlo skirti po 500 ir 250 Eur

Vilniaus rajone siūloma gerai besimokantiems mokiniams skirti pinigines premijas. Kiekvienas mokinys nuo penktos iki paskutinės gimnazijos klasės mokslo metų pabaigoje galėtų gauti po 500 eurų, jeigu iš visų dalykų turės 10 balų įvertinimą. O abiturientai už kiekvieno valstybinio brandos egzamino 100-uką, būtų apdovanojami po 250 eurų.

Išrinktas Vilniaus rajono vicemeras, Centro dešinės koalicija pasiskelbė opozicija

Vilniaus rajono savivaldybės taryba penktadienį pritarė tarybos nario, socialdemokrato Algio Vaitkevičiaus kandidatūrai į vicemerus. Posėdžio metu taryba, kurioje dalyvavo 28 politikai, A. Vaitkevičiaus kandidatūrai į vicemerus pritarė vienbalsiai. Tai pirmasis rajone paskirtas vicemeras. „Algio patirtis yra pagrinde dirbant vyriausiuoju miškininku. Vadovavimo, darbo patirties yra sukaupęs tikrai ne vieną dešimtmetį, prisidėjęs prie tokių darbų kaip kelių tiesimai, infrastruktūros planavimas.
Aktualijos 2023-05-26

Aiškėja daugiau apie Vilniaus rajone aptiktą nelegalų sąvartyną: „Įmonė 12 metų dirba“

Statybinių atliekų kalnai ir milijoninė žala gamtai. Tokią nelegalų savartyną aplinkosaugininkai rado viename iš Vilniaus rajono kaimų. Verslininkai įniršę dėl žurnalistų dėmesio, seniūnas gina įmonę, o Vilniaus rajono savivaldybė nustebo, kad nežino, kas vyksta jos teritorijoje. Viena iš Vilniaus rajono Šatrininkų seniūnijos kaimo gatvių – iš pirmo žvilgsnio čia nieko neįprasto nėra. Tačiau metalinė tvora slepia didžiulę gamtai padarytą žalą.

Ar reikia didinti lietuviškų darželių ir mokyklų skaičių Vilniaus rajone? BALSAVIMAS

Naujoji Vilniaus rajono valdžia pradeda darbą: meras – naujas, o taryboje dauguma – sena.  Vilniaus rajone lietuvių gyvena tiek pat, kiek ir lenkų, bet lenkiškų darželių ir mokyklų – keliskart daugiau. Kaip keisti padėtį? Kas bus mero komandoje, kaip realybėje atrodys žadėti pokyčiai ir ar ankstesnė valdžia pritars jiems pritars, ar kaišios pagalius į ratus? Apie visa tai – TV3 laidoje „Dėmesio centre“ pokalbis su naujuoju Vilniaus rajono meru Robertu Duchnevičiumi.

Politologai apie Duchnevičiaus valdžią: „Klausimas, kiek ilgai išsilaikys“

Po kone 30-ies metų Lenkų rinkimų akcijos vienvaldystės Vilniaus rajono meru oficialiai tapo socdemas Robertas Duchnevičius. Jo ir tarybos narių priesaikas laimino net dvasininkas, vienybės visiems įkvėpti bandė Česlovas Juršėnas, tačiau Lenkų rinkimų akcija nusiteikusi aiškiai demonstruoti, kas rajone turi daugumą. Partija tikina, kad socdemas meras vis dar nepasiūlo darbų programos, todėl taryba darbo normaliai vis dar nepradeda.
Aktualijos 2023-04-21
REKLAMA
REKLAMA

Duchnevičius siūlys po vicemerą Vilniaus rajone skirti kiekvienai politinei jėgai

Išrinktasis Vilniaus rajono meras socialdemokratas Robertas Duchnevičius sako siūlysiantis po vieną vicemero postą užimti kiekvienai iš trijų į tarybą patekusių politinių jėgų. Nuo 1995-ųjų Vilniaus rajonui vadovavusi Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) naujojoje taryboje turės daugumą – 18 vietų iš 31, socialdemokratai – septynias, o centro dešinės koalicija – šešias vietas.
Aktualijos 2023-04-13

Duchnevič – apie neeilinę situaciją Vilniaus rajone ir iššūkius su LLRA-KŠS: „Reikia leisti atslūgti emocijoms“

Sensacija Vilniaus rajone – beveik trisdešimt metų Vilniaus rajonui vadovavusi Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) prarado mero postą ir šių pareigų duodamą įtaką. Rajone, užsitikrinęs įvairių partijų ir ne lenkų tautybės piliečių paramą, į merus išrinktas socialdemokratas, vos 31-erių Robert Duchnevič.

Drama Vilniaus rajone baigta – situaciją išsprendė policija

Vilniaus rajone drama – Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) apskundė merų rinkimų rezultatus, o ketvirtadienį jos atstovai neleido išnešti biuletetinių iš pastato. Policija pranešė, kad drama prie Vilniaus rajono savivaldybės išspręsta. „Šį rytą prie Vilniaus r. savivaldybės kilo sąmyšis, kuomet darbuotojams buvo neleidžiama išnešti balsadėžių iš pastato.

DIENOS PJŪVIS. Kaip pavyks spręsti Vilniaus rajono problemas? Interviu su meru Robert Duchnevič

Sensacija Vilniaus rajone: beveik trisdešimt metų Vilniaus rajonui vadovavusi Lenkų rinkimų akcija prarado mero postą ir šių pareigų duodamą įtaką – rajone, užsitikrinęs įvairių partijų ir ne lenkų tautybės piliečių paramą, į merus išrinktas socialdemokratas vos 31-erių Robert Duchnevič. Tad kaip jam pavyks spręsti Vilniaus rajono problemas? Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ – pokalbis su naujai išrinktu Vilniaus rajono meru Robert Duchnevič.

Robert Duchnevič apie kalbas dėl darbuotojų atleidimų: „Raganų medžiokle čia niekas neužsiminės“

Didžiausia rinkimų staigmena merų rinkimuose tapo griuvusi Lietuvos lenkų rinkimų akcijos tvirtovė Vilniaus rajone, o nauju lyderiu išrinktas socialdemokratas Robert Duchnevič. Laidoje „Dėmesio centre“ apsilankęs naujasis Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius įvertino, kaip kalbėsis su priešiškai nusiteikusia taryba bei kokių realių pokyčių gali sulaukti Vilniaus rajonas.
2023-03-20

Robert Duchnevič jau turi atsakymą, ką darys su Jėzaus intronizacija Vilniaus rajone

Naujai išrinkto Vilniaus rajono mero, socialdemokrato Robert Duchnevič padėtis bus ne iš lengvųjų. Nors naujuoju Vietos savivaldos įstatymu mero funkcijos buvo pastiprintos, tačiau kad ir kaip žiūrėsi, rajono taryboje didžiąją daugumą turi Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga, kuri, jeigu labai norėtų, galėtų apsunkinti naujojo mero padėtį. „Niekas ir nesakė, kad bus lengva“, – teigia R. Duchnevič.

Kaip savo šansus įgyvendinti realius pokyčius Vilniaus rajone vertina Robert Duchnevič? BALSAVIMAS

Didžiausia rinkimų staigmena – griuvusi Lietuvos lenkų rinkimų akcijos tvirtovė Vilniaus rajone. Kaip naujasis meras tarsis su priešiškai nusiteikusia taryba? Ar įmanoma Vilniaus rajono politikus sutelkti bendram darbui? Kokiais sprendimais naujasis meras bandys patraukti prieš jį balsavusių lenkų simpatijas? Kokių realių pokyčių gali sulaukti Vilniaus rajonas? „Dėmesio centre“ svečias – išrinktasis Vilniaus rajono meras Robertas Duchnevičius.

Vilniaus rajono mero rinkimus laimėjęs Duchnevičius: būsiu atviras visiems

Vilniaus rajono mero rinkimus sekmadienį laimėjęs socialdemokratas Robertas Duchnevičius sako, kad bus atviras visiems žmonėms, bei žada suvienyti į savivaldybės tarybą patekusias politines jėgas.   „Aš labai esu dėkingas visiems žmonėms, rinkėjams nepaisant to, ar balsą atidavė už mane, ar už oponentą, aš tikrai sakau, kad būsiu tas žmogus, kuris bus atviras visiems“, – žurnalistams partijos būstinėje sakė R. Duchnevičius.

Ar dėl lietuviškų darželių stygiaus Vilniaus rajone kalta LLRA-KŠS? Duchnevič: egzistuoja politinis išskaičiavimas

Vilniaus rajone antrajame rinkimų ture laukia intriguojanti kova. Į ilgametės merės Marijos Rekst kėdę taikosi jos bendrapartietis – Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) atstovas Waldemar Urban ir socialdemokratas Robert Duchnevič. Pokalbis su kandidatais – naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“. Vilniaus rajonas išsiskiria, kaip toks regionas, kurio gyventojams, norintiems leisti vaikus į darželius ir mokyklas lietuvių kalba, trūksta vietų.
2023-03-17

Anykščių „Santa Barbara“: mieste iš naujo eiti balsuoti turi 100 žmonių

Po vakarykščio Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimo sugrąžinti kandidatą į Anykščių merus Kęstutį Tubį, iš naujo rinkimuose balsuoti turi 100 vakar jau balsavusių žmonių. Dalis jų piktinasi neesantys tikri, ar dabar į rinkimus jiems nereiks vaikščioti kasdien. Vyriausioji rinkimų komisija teisinasi, kad kandidatus šalina ar grąžina pagal teismų sprendimus. Anykštėnas Romualdas, vakar atidavęs savo balsą mero rinkimų antrajame ture, šiandien vėl savo miesto rinkimų apylinkėje.

DIENOS PJŪVIS. Intriguojanti kova Vilniaus rajone – Urban stoja prieš Duchnevič

Vilniaus rajone Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) kandidatas Waldemaras Urbanas surinko 46,63 proc. balsų, antras likęs socialdemokratas Robertas Duchnevičius surinko 24,84 proc. rinkėjų balsų. Antrajame rinkimų ture laukia intriguojanti kova – kaip ji klostysis? Apie tai naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ pokalbis su kandidatais į Vilniaus rajono merus Waldemar Urban ir Robert Duchnevič.

Eros pabaiga: du dešimtmečius Vilniaus rajonui vadovaujanti Rekst nebesieks perrinkimo – įžvelgia klastą

Beveik du dešimtmečius Vilniaus rajonui vadovaujanti Marija Rekst nebesieks būti perrinkta. Lenkų rinkimų akcija kelia jaunesnį kandidatą, o vienas pagrindinių jų konkurentų dėl Vilniaus rajono mero posto įžvelgia klastą, kad partija norės įrodyti rinkėjams, kad atsinaujina, nors to net neketina padaryti. Vilniaus rajono savivaldybės merė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) narė Marija Rekst nebesieks dar vienos kadencijos.

Socialdemokratai paskelbė savo kandidatą į Vilniaus rajono merus

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) kandidatas į Vilniaus rajono mero postą – teisininkas, Vilniaus rajono savivaldybės tarybos narys, LSDP vicepirminkas Robert Duchnevič. Jo kandidatūrą šeštadienį patvirtino LSDP Vilniaus rajono skyrius, rašoma partijos pranešime spaudai. „Savivaldybę tris dešimtmečius valdanti Lietuvos Lenkų Rinkimų Akcija – Krikščioniškų Šeimų Sąjunga išsisėmė.

Gyventojai negali patikėti, kaip savivaldybė švaisto pinigus: „Ne vilkams apšvietimas reikalingas“

Kelių apšvietimo kuriozai arba pinigų švaistymas Vilniaus rajone. Tuo metu, kai tūkstančiai rajono gyventojų nesulaukia apšvietimo šalia namų, savivaldybė dešimtis modernių apšvietimo stulpų pristatė prie žvyrkelio javų lauke. Valdininkai aiškina, esą jų reikėjo vilkams baidyti. Tačiau vietos gyventojai prašo apšvietimo prie namų, o ne laukuose ir piktinasi, kad valdininkai taip taško dešimtis tūkstančių eurų.
Į viršų