ričardas berankis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ričardas berankis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ričardas berankis“.

Ričardas Berankis įveikė beveik perpus už save geriau reitinguotą estą

Pietų Korėjoje vykstančiame ATP „Challenger“ serijos „Gwangju Open Challenger“ vyrų teniso turnyro ketvirtfinalyje pergalę iškovojo 33-ejų metų Ričardas Berankis (ATP-371), kuris per 2 val. 23 min. 6:2, 6:7 (4:7), 6:3 nugalėjo 20-metį estą Marką Lajalį (ATP-208). Tai buvo pirmoji R.Berankio ir M.Lajalio tarpusavio akistata. Pusfinalyje R.Berankis susikaus su Taipėjaus atstovo Yu Hsiou Hsu (ATP-256) ir kino Yunchaokete Bu (ATP-186) poros nugalėtoju.
Prieš 7 val.

Pietų Korėjoje po itin atkaklios kovos Ričardas Berankis žengė į ketvirtfinalį

Pietų Korėjoje vykstančiame ATP „Challenger“ serijos „Gwangju Open Challenger“ vyrų teniso turnyre pergalę iškovojo 33-ejų metų Ričardas Berankis (ATP-371), kuris per 2 val. 23 min. 7:6 (8:6), 7:6 (8:6) nugalėjo 20-metį Australijos tenisininką Jamesą McCabe (ATP-364). Tai buvo pirmoji R. Berankio akistata su J. McCabe. Pirmajame sete R. Berankis pirmasis pralaimėjo savuosius padavimus, tačiau septintajame sete rezultatą išlygino.
2024-04-18

Ričardas Berankis su ukrainiečiu lengvai nugalėjo pirmą pagal skirstymą turnyro porą

Pietų Korėjoje vykstančiame „Gwangju Open Challenger“ vyrų teniso dvejetų turnyre pergalę iškovojo Ričardas Berankis ir ukrainietis Ilja Marčenka, kurie vos per 1 val. 9 min. 6:4, 6:4 nugalėjo pirmą pagal skirstymą turnyro porą iš Japonijos – Toshihide Matsui ir Kaito Uesugi. R. Berankis su I. Marčenka pirmieji pralaimėjo savo padavimų seriją, tačiau trečiajame ir penktajame geimuose jie persvėrė rezultatą ir laimėjo pirmąjį setą.
2024-04-17

Ričardas Berankis Pietų Korėjoje lengvai įveikė neutraliojo statusą turintį žaidėja

Pietų Korėjoje vykstančiame ATP „Challenger“ serijos „Gwangju Open Challenger“ vyrų teniso turnyre pergalę iškovojo 33-ejų metų Ričardas Berankis (ATP-371), kuris per 1 val. 37 min. 7:6 (8:6), 6:1 nugalėjo neutraliojo atleto statusą turintis Jegorą Gerasimovą (ATP-337). Baltarusis pralaimėjo dar kvalifikacijoje, bet japonas Yasutaka Uchiyama (ATP-167) dėl asmeninių priežasčių atsisakė startuoti turnyre ir J.Gerasimovas užėmė jo vietą pagrindiniame etape.
2024-04-16

Ričardas Berankis sužinojo pirmąjį savo varžovą Pietų Korėjoje

Pietų Korėjoje vykstančiame ATP „Challenger“ serijos „Gwangju Open Challenger“ vyrų teniso turnyre šią savaitę dalyvaus Ričardas Berankis (ATP-371). 33-ejų lietuvis pateko tiesiai į pagrindinį etapą, kuriame žais su neutraliuoju atletu Jegoru Gerasimovu (ATP-337). Įdomu tai, kad baltarusis pralaimėjo dar kvalifikacijoje, bet japonas Yasutaka Uchiyama (ATP-167) dėl asmeninių priežasčių atsisakė startuoti turnyre ir J.Gerasimovas užėmė jo vietą pagrindiniame etape.
2024-04-15

Ričardui Berankiui Pietų Korėjoje nepavyko patekti į pusfinalį

Busane (Pietų Korėja) vykstančiame ATP „Challenger“ serijos „Vitro Busan Open“ vyrų teniso turnyre ketvirtadienį dvejetų varžybų ketvirtfinalyje Ričardas Berankis su ukrainiečiu Ilja Marčenka greičiau nei per valandą 3:6, 2:6 pralaimėjo prieš korėjietį Yun Seongą Chungą ir taivanietį Yu Hsiou Hsu.
2024-04-11

Ričardas Berankis pralaimėjo beveik 3 mėnesius pergalių neturėjusiam varžovui

Busane (Pietų Korėja) vykstančiame ATP „Challenger“ serijos „Vitro Busan Open“ vyrų teniso turnyre prastai startavo 33-ejų Ričardas Berankis (ATP-367). Antradienį pagrindinio etapo starte lietuvis per 67 minutes 3:6, 1:6 pralaimėjo 27-erių Lloydui Harrisui (ATP-181) iš Pietų Afrikos Respublikos.
2024-04-09

Pietų Korėjoje – triuškinantis Ričardo Berankio pralaimėjimas

Antroji Lietuvos raketė Ričardas Berankis (ATP-367) suklupo jau pirmajame „Challenger“ serijos teniso turnyro etape Pietų Korėjoje. 33-ejų tenisininkas rezultatu 3:6, 1:6 kiek daugiau nei per valandą pripažino Lloydo Harriso (ATP-183) iš Pietų Afrikos Respublikos pranašumą. Šis pralaimėjimas reiškė iškritimą iš šio turnyro. Už pasirodymą šiame teniso turnyre R. Berankis gavo 1610 JAV dolerių, bet neiškovojo ATP taškų.
2024-04-09

Ričardas Berankis susitiks su buvusia 31-a pasaulio rakete

Šeštadienį Busane (Pietų Korėja) ištraukti ATP „Challenger“ serijos „Vitro Busan Open“ vyrų teniso turnyro burtai. Turnė po Aziją pradedantis 33-ejų Ričardas Berankis (ATP-364) pagrindinį etapą pradės maču prieš 27-erių Lloydą Harrisą (ATP-181) iš Pietų Afrikos Respublikos. Šie tenisininkai vienas prieš kitą anksčiau žaidė du kartus ir abu tuos mačus laimėjo afrikietis.
2024-04-06

15 metų nematytas įvykis: Ričardas Berankis prarado pirmosios Lietuvos raketės statusą

Pirmadienį atnaujintame geriausių pasaulio tenisininkų (ATP) reitinge įvyko istoriniai pokyčiai, Ričardas Berankis užleido pirmosios Lietuvos raketės poziciją kitam tenisininkui. Geriausias nepriklausomos Lietuvos tenisininkas – 33-ejų Ričardas Berankis (ATP-364) – prarado 75 ATP vienetų reitingo taškus, kuriuos iškovojo pernai, kai laimėjo ATP „Challenger“ turnyrą, o tai lietuvį ATP reitinge nubloškė daugiau nei šimtu pozicijų žemiau.