renault twingo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „renault twingo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „renault twingo“.

Naudotas „Renault Twingo III“: Galiniais ratais varomas miesčionis

Mažas automobilis – blogas automobilis. Na, bent jau tokį įspūdį galima susidaryti pasiklausius tų, kurie turi užtektinai patirties dalinti patarimus visomis įmanomomis temomis. Prieš dvidešimt metų, šių žmonių išsakyti teiginiai apie mažą automobilį buvo ganėtinai taiklūs. Mažyčiai, nestabilūs, spartietiškais interjerais ir pasižymintys valdymo savybėmis, primenančiomis vežimą su mediniais ratais.
2021-03-30

Automanų skelbimai : Vainius parduoda savąjį „Renault Twingo RS“

„Automanų skelbimai“ - pavadinimas aiškesnis negu gerbiamosios Gretos Kildišienės finansai, tad vargu ar mums reikia labai plačiai aiškinti kam ši rubrika skirta. Vis dėlto, jeigu Jums klausimų kyla - leiskite trumpai pasakyti kam ji skirti ir kaip į ją patekti.  „Automanų skelbimai“ - rubrika į kurią pateks tik tų automobilių ar automobilių komponentų skelbimai, kurie atitinka tam tikrus apibrėžimus.
2017-10-25

„Twingo GT“: vairavimo džiaugsmas su žiupsneliu „Renault Sport“ prieskonių

Visapusiškai išnaudodamas konstrukciją su varikliu, sumontuotu galinėje dalyje, „Renault Twingo GT“ yra sukurtas teikti tikrą vairavimo malonumą. Varomas 110 AG išvystančiu TCe turbininiu varikliu, pasiekiančiu 170 Nm sukimo momentą, „Twingo GT“ gali būti pritaikytas individualiems poreikiams renkantis mechaninę pavarų dėžę arba automatinę dviejų sankabų EDC transmisiją.
2017-07-04

„Renault Twingo“ : Geriausias miesto automobilis!

Kaip manote, ką bendro turi įžymusis „The Carrousel Des Mondes Marins“ karuselių parkas ir „Renault Twingo“?  Tiek „Des Mondes“ parkas, tiek „Renault Twingo“ turi prancūziško kraujo ir yra skirti plačiosioms masėms. Tačiau tai nėra vienintelis jų bendras bruožas. Tiek žymusis skulptūrų parkas, tiek naujos kartos „Renault Twingo“ buvo sukurti vadovaujantis neatsižvelgiant į šiuolaikines tendencijas. Unikalios, trijų aukštų karuseles visą pasaulį žavi netradicine išvaizda.
2015-01-12

„Kiečiausios“ miesto automobilio ištakos

Karolis Birgilas Sąlyga: vyras A vairuoja „Renault Twingo“, o vyras B turi „Porsche 911“. Klausimas: kurį iš jų po darbo muša žmona? Atsakymas: nuo rugsėjo – nė vieno. „Twingo“ nuo pat atsiradimo praėjusiame amžiuje buvo mažas automobiliukas be ambicingų linijų. Spalvingas salonas ir mažalitražis variklis neatlaikė face-control į vyriškiausių automobilių pasaulį. Vis dėlto didelės durys ir nutraukiamas stogas vertė jį itin smagiu daiktu kelionėms. Pats bandžiau.
2014-12-04

Mažųjų „Renault“ automobilių istorija

„Renault“ šiemet pristatė naujausią kompanijos mažylį – kompaktiškąjį naujos kartos „Twingo“. Maži, ekonomiški ir išvaizdūs miesto automobiliai yra „Renault“ kompanijos genuose. Tad prieš pažvelgdami į naująjį „Twingo“, apžvelkime mažųjų „Renault“ automobilių istoriją – kiekvienas iš jų sėkmingai atsiliepė į visuomenėje vykstančius pokyčius ir iki šiol tebeužima svarbią vietą automobilistų širdyse. 1946 m.
2014-10-29

Naujas „Renault Twingo“ bus su varikliu gale

Prabėgus dvidešimčiai metų nuo to laiko, kai rinkoje pasirodęs pirmosios kartos „Twingo“ sukėlė tikrą perversmą mažų automobilių segmente, šiandien „Renault“ į savo garsųjį modelį pažvelgė nauju žvilgsniu.
2014-02-14

Avariją išgyvenęs žurnalistas A. Drižius: kelyje mane „nuskynė“ tyčia

Praėjo daugiau kaip savaitė po kraupaus incidento kelyje Vilnius-Ukmergė, kai sunkiasvoris vilkikas tiesiog nubloškė nuo kelio lengvutėlį „Renault Twingo“. Pastarąją transporto priemonę vairavusio savaitraščio „Laisvas laikraštis“ redaktoriaus Aurimo Drižiaus nuomonė nepakito iki šiol – su juo norėta susidoroti. A. Drižių iš sudaužyto „Renault“ ištraukė tik ugniagesiai gelbėtojai.

Prancūzijos vagims labiausiai patinka „Twingo“ ir „Smart“

„Auto Plus“ paskelbė labiausiai vagių mėgstamų automobilių reitingą. Jo viršūnėje atsidūrė išsyk du automobiliai – „Renault Twingo“ ir „Smart Fortwo“. Veikiausiai jų „populiarumą“ galima paaiškinti tuo, jog šias transporto priemones ar jų detales lengviausia parduoti juodojoje rinkoje. Sąrašą pratęsia BMW. Labiausiai vagių mėgiamais pripažinti Х6, Х5 ir 4х4. Dažniausiai vagys perdaro šių automobilių dokumentus ir parduoda juos užsienyje.
2013-01-30

Elektromobilio pirkėjai laužia duris

Šiauliuose 2012-aisiais sukurtas elektromobilis, kurio kokybė nenusileidžia gamykliniams, o kaina – kelis kartus mažesnė. Duris laužia būsimi pirkėjai. Automobilio kūrėjas – Donatas Skulskis ir jo įmonės darbuotojai. „Pats Dievas davė mums elektromobilį važinėti mieste“, – sako D. Skulskis.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų