red sun

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „red sun“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „red sun“.

D. Žiliūtė laimėjo „Trophée d’Or“

Šeštadienį Prancūzijoje pasibaigusiose moterų dviračių lenktynėse „Trophée d’Or féminin“, vykstančiose 13-tą kartą, Diana Žiliūtė („Safi-Pasta“) užėmė 1 vietą finaliniame etape ir galutinėje įskaitoje bei darkart apgynė geriausios sprinterės vardą. Laimėjo finalinį etapą Diana Žiliūtė laimėjo 3 etapus iš 5. Paskutiniojo, finalinio, „Trophée d’Or“ etapo distanciją „Saint-Germain du Puy – Saint-Arnaud“, kurios ilgis 106 km, lietuvė įveikė per 2 val. 32 min. 34 sek.
2009-08-30

Dviratininkė Diana Žiliūtė pasaulio reitinge išliko 29-a

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje lietuvė Diana Žiliūtė („Safi-Pasta Zara-Titanedi“) užima 29-ąją vietą (202 tšk.). 32 metų dviratininkė balandžio 22 dienos reitinge buvo taip pat 29-a. Pirmąją vietą užima olandė Mariana Vos (Marianne Vos, „DSB Bank“, 1365,5 tšk.), antrąją - vokietė Judita Arnt (Judith Arndt, „Columbia-Highroad“, 952,66 tšk.), o trečiąją - švedė Ema Johanson (Emma Johanson, „Red Sun“, 876 tšk.