razgrado ludogorec

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „razgrado ludogorec“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „razgrado ludogorec“.

Dambrausko ekipa Bulgarijoje surengė įvarčių fiestą

Razgrado „Ludogorec“ klubas, kurį treniruoja Valdas Dambrauskas, šįvakar iškovojo užtikrintą pergalę namų arenoje, kurioje net 4:0 įveikė Sofijos CSKA 1948 klubą. Pirmus tris įvarčius „Ludogorec“ įmušė dar per pirmą kėlinį, o tiksliau - jo pabaigą. Per paskutines kėlinio dešimt minučių „Ludogorec“ gretose pasižymėjo Josue Sa, Cicinho ir Kirilas Despodovas. Pastarasis antrą įvartį įmušė sužaidus valandą.
2021-04-22

Dambrauskas prieš pusfinalio rungtynes: „Rezultatas negarantuos vietos finale“

Jau šį trečiadienį Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas sužais pirmąsias Bulgarijos taurės pusfinalio rungtynes. Pusfinalyje „Ludogorec“ susigrums su savo amžinu priešu – Sofijos CSKA. Prieš CSKA ekipą lietuvio komanda jau žaidė lygos rungtynėse ir tada laimėjo 1:0, bet V.Dambrauskas taurės rungtynių tikisi visiškai kitokių, o viena to priežasčių – pasikeitęs CSKA treneris. „Tikiuosi visiškai kitokių rungtynių nei tos, kurias jau žaidėme.
2021-04-05

Dambrauskas nusivylęs: „Sunku paaiškinti šias rungtynes“

Razgrado „Ludogorec“ klubas vakar išvykoje prarado du taškus. Rungtynės su „Tsarsko Selo“ klubu pasibaigė lygiosiomis 1:1, bet vyriausiasis „Ludogorec“ treneris Valdas Dambrauskas pabrėžė prastas oro sąlygas, kurios abejoms komandoms neleido žaisti ir tikrai parodyti, ką sugeba. „Sunku paaiškinti šias rungtynes, nes jos neturėjo nieko bendro su taktikomis. Šiomis sąlygomis sunku žaisti.
2021-03-21

Dambrausko ekipa Bulgarijoje prarado du taškus

Bulgarijos aukščiausioje lygoje Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ prarado du svarbius taškus. Lietuvio auklėtiniai išvykoje, pustant sniegui, sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Tsarsko Selo“ klubu. Abi komandos žaidė apylygiai, tačiau pirmojo įvarčio laukti reikėjo ilgai. Jį pirmieji pelnė „Ludogorec“, kuomet 77 minutę pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Pieros Sotiriou. Visgi Razgrado klubas persvaros neišlaikė.
2021-03-20

Dambrauskas: „Labai greitai „Ludogorec“ laukia šviesi ateitis“

Razgrado „Ludogorec“ klubo, kurį treniruoja Valdas Dambrauskas, laukia dar vienos Bulgarijos lygos rungtynės. Šįkart V.Dambrausko auklėtiniai susirems su „Tsarsko Selo“ ekipa, bet prieš šią dvikovą „Ludogorec“ taip pat sužinojo, kad Bulgarijos taurės pusfinalyje žais su Sofijos CSKA klubu.
2021-03-20

Po pratęsimo į taurės pusfinalį žengęs Dambrauskas: „Mes nusipelnėme pergalės“

Razgrado „Ludogorec“ klubas vakar iškovojo labai svarbią pergalę – Bulgarijos taurės ketvirtfinalyje jie po pratęsimo 2:1 įveikė Plovdivo „Lokomotiv“ ekipą. Būtent „Lokomotiv“ kol kas yra vienintelė komanda, kuri Bulgarijos lygoje nugalėjo Valdo Dambrausko treniruojamą „Ludogorec“, tačiau lietuvio kariaunai pavyko pasiekti revanšą taurės varžybose.
2021-03-17

Dambrausko auklėtiniai pasiekė Bulgarijos taurės pusfinalį

Antradienio vakarą Bulgarijos taurės ketvirtfinalyje Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas susikovė su Plovdivo „Lokomotiv“ ekipa. Būtent šiai komandai lietuvio treniruojami žaidėjai pralaimėjo lygos rungtynėse, todėl V.Dambrausko kariauna siekė revanšo Bulgarijos taurės varžybose. Kova ir vėl buvo labai sunki, bet su laiminga pabaiga „Ludogorec“ klubui.
2021-03-16

Dambrauskas pasirengęs revanšui: „Visada galime juos nustebinti”

Razgrado „Ludogorec“ ekipos vyriausiojo trenerio Valdo Dambrausko antradienio vakarą laukia rimtas iššūkis – Bulgarijos taurės ketvirtfinalio rungtynės prieš Plovdivo „Lokomotiv“. Būtent prieš šią komandą Bulgarijos lygoje lietuvis kol kas patyrė vienintelį savo pralaimėjimą. Trečiose savo rungtynėse prie „Ludogorec“ vairo, V.Dambrauskas 2:3 krito prieš Plovdivo ekipą.
2021-03-15

Bulgarijoje – dramatiška Dambrausko klubo pergalė

Razgrado „Ludogorec“ klubas, kurį treniruoja Valdas Dambrauskas, šįvakar žaidė 21-ojo turo rungtynes. Namuose „Ereliai“ priėmė ketvirtoje vietoje esantį „Arda“ klubą ir juos palaužti sugebėjo tik per pridėtą rungtynių laiką rezultatu 1:0. Pirmajame kėlinyje „Ludogorec“ ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau abi ekipos atliko po tris smūgius į vartų plotą, bet jie visi buvo atremti.
2021-03-12

Dambrausko auklėtiniai Bulgarijoje padidino atotrūkį nuo varžovų

Bulgarijos aukščiausioje lygoje puikiu savaitgaliu džiaugėsi Valdas Dambrauskas ir jo treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas. Sekmadienio lietuvio kariauna išvykoje 4:1 nugalėjo „Beroe“ ekipą ir taip padidino savo persvarą prieš artimiausius persekiotojus. V.Dambrausko ekipa pirmavo jau nuo 3 minutės, kuomet pasižymėjo puolėjas Claudiu Keseru.