Antradienio vakarą Bulgarijos taurės ketvirtfinalyje Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas susikovė su Plovdivo „Lokomotiv“ ekipa. Būtent šiai komandai lietuvio treniruojami žaidėjai pralaimėjo lygos rungtynėse, todėl V.Dambrausko kariauna siekė revanšo Bulgarijos taurės varžybose.

Kova ir vėl buvo labai sunki, bet su laiminga pabaiga „Ludogorec“ klubui. Razgrado miesto komanda per pratęsimą 2:1 nugalėjo „Lokomotiv“.

Pirmajame kėlinyje komandos įvarčių neįmušė, bet pirmieji tai padarė „Ludogorec“. Antro kėlinio pradžioje Razgrado klubą į priekį išvedė puolėjas Pieros Sotiriou, kuriam tai buvo pirmasis įvartis „Ludogorec“ gretose.

Razgrado klubas šią vieno įvarčio persvarą išlaikė ilgą laiką, bet per pridėtą rungtynių laiką apmaudžiai praleido išlyginamąjį įvartį. Jį trečią pridėto laiko minutę įmušė puolėjas Georgi Minchevas, o šis įvartis lėmė, kad komandoms teko žaisti pratęsimą.

Tačiau pratęsimas sėkmingiau susiklostė „Ludogorec“ ekipai, kuri per jį įmušė pergalingą įvartį. 114 minutę jį pelnė Mavis Tchibota, o V.Dambrausko ekipa žengė į Bulgarijos taurės pusfinalį.