Bulgarijos aukščiausioje lygoje puikiu savaitgaliu džiaugėsi Valdas Dambrauskas ir jo treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ klubas.

Sekmadienio lietuvio kariauna išvykoje 4:1 nugalėjo „Beroe“ ekipą ir taip padidino savo persvarą prieš artimiausius persekiotojus.

V.Dambrausko ekipa pirmavo jau nuo 3 minutės, kuomet pasižymėjo puolėjas Claudiu Keseru. Nors varžovams rezultatą išlyginti pavyko 52 minutę, „Ludogorec“ reakcija į įvykius aikštėje buvo žaibiška ir jau 62 minutę puolėjas Elvis Manu, kuris vos prieš kelias minutes buvo įleistas į aikštę, sugrąžino „Ludogorec“ klubui vieno įvarčio persvarą.

Tas pats E.Manu 82 minutę pelnė dar vieną įvartį, o pergalę 89 minutę įtvirtino tikslus Kirilo Despodovo smūgis.

Ši pergalė „Ludogorec“ buvo labai svarbi, kadangi šeštadienį vykęs artimiausių Razgrado klubo persekiotojų – Sofijos CSKA ir Plovdivo „Lokomotiv“ – tarpusavio mūšis baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Taigi, po šios pergalės „Ludogorec“ su 48 taškais lieka pirmoje vietoje, o CSKA nuo jų atsilieka jau per 8 taškus. Tuo metu „Lokomotiv“ – per 9 taškus.