Šeštadienį Valdo Dambrausko treniruojama Razgrado „Ludogorec“ ekipa Bulgarijos čempionate patyrė pralaimėjimą, kuomet 2:3 nusileido Plovdivo „Lokomotiv“ ekipai.

„Ludogorec“ šiame mače pirmi pelnė įvartį, bet varžovai dar iki pertraukos įsiveržė į priekį. Nors antrojo kėlinio pradžioje „Ludogorec“ rezultatą išlygino, bet „Lokomotiv“ įmušė trečią įvartį ir iškovojo pergalę.

Po šio pralaimėjimo V.Dambrauskas sakė: „Visiškai nepriimtina praleisti tris įvarčius. Rungtynes pradėjome gerai, izoliavome tuščias erdves, bet kėlinio pabaigoje viskas sugriuvo. Viskas sugriuvo dėl gero „Lokomotiv“ spaudimo. Mes per lengvai prarasdavome kamuolį ir mums tai daug kainavo“.

„Antrojo kėlinio pradžioje mes sureagavome gerai, atrodėme pavojingi ir turėjome gerų progų, bet kai leidi varžovams įmušti 3 įvarčius, laimėti yra labai sunku. Turime analitiškai išanalizuoti mūsų padarytas klaidas ir viskas atidžiai išstudijuoti. Turime būti ramesni ir labiau pasitikėti savimi. Negalime praleisti trijų įvarčių ir turime greitai surasti sprendimą, kaip tai pataisyti. Turime pažiūrėti į veidrodį ir paklausti savęs, kur suklydome.

Nuo rytojaus tęsime darbus ir stengsimės pagerinti žaidimą. Esu tikras, kad žaidėjai gali tai padaryti. Čempionate kiekvienos rungtynės yra svarbios ir tik būsimos rungtynės yra svarbiausios“, - užbaigė V.Dambrauskas.