Razgrado „Ludogorec“ klubas, kurį treniruoja Valdas Dambrauskas, šįvakar žaidė 21-ojo turo rungtynes. Namuose „Ereliai“ priėmė ketvirtoje vietoje esantį „Arda“ klubą ir juos palaužti sugebėjo tik per pridėtą rungtynių laiką rezultatu 1:0.

Pirmajame kėlinyje „Ludogorec“ ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau abi ekipos atliko po tris smūgius į vartų plotą, bet jie visi buvo atremti.

Per antrąjį kėlinį nei vienas klubas nesugebėjo smūgiuoti į vartų plotą, tačiau viskas pasikeitė tiksint pridėtam rungtynių laikui.

90 rungtynių minutę „Arda“ komandos puolėjas Aleksandaras Georgievas gavo antra geltoną kortelę, tad „Ludogorec“ įgavo kiekybinę persvarą ir metė visas pajėgas į puolimą.

Šios pastangos davė vaisių, kadangi šeštą pridėto laiko minutę įvartį įmušė patyręs saugas Wandersonas, kuris pats į aikštę žengė po keitimo. Šio brazilo smūgis ir buvo vienintelis į vartų plotą per antrąjį kėlinį.

Pergalę išplėšęs Razgrado klubas bent jau laikinai savo persvarą prieš Sofijos CSKA klubą padidino iki 11 taškų.