rasa venckutė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rasa venckutė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rasa venckutė“.

Internetinės pokyčių programos vaisiai: ištirpę kilogramai, vestuvės ir grįžęs džiaugsmas

Kiek iš jūsų esate visiškai patenkinti savo gyvenimu? Ar dirbate mėgstamą darbą? Ar turite darnius santykius? Ar gebate džiaugtis kiekviena diena? Tie žmonės, kurie atsako „ne“, galvoja, kad reikia kažką pakeisti, bet nežinodami kaip ar nesiryždami tokias mintis ir palieka tik mintimis. Tačiau ne visi.
2016-10-18

Santykių ekspertas išaiškina: kas turi tvarkytis namuose

Vilnietei Marijai jau pabodo pyktis su savo vaikinu dėl tvarkos. Konfliktai kyla dėl to, kad jos vaikinas visiškai nenori tvarkytis namų, nes mano, kad tvarkymasis – moteriška prigimtis. Marijai tvarkytis taip pat nepatinka ir ji norėtų šią nemalonią procedūrą dalintis kartu su mylimuoju, tačiau šis burnoja – tvarka jam yra moteriškas reikalas. „Man tvarkytis nepatinka, ypač nervina plauti indus, bet aš tai darau, nes mano vaikinas visai nenori tvarkytis.
2016-09-25

Būrelių bumas: kenčia ir vaikai, ir tėvai

Pirmadienį – muzikos mokykla ir dailė, antradienį – krepšinis ir teatras, trečiadienį – vėl muzikos mokykla ir dailė. Tai – eilinė mokinio diena, kuris po pamokų lekia į būrelius, grįžta namo apie 20 val. vakaro ir po to sėda daryti namų darbų. Psichologai sako, kad tėvai iš vaikų nori padaryti jaunuosius genijus, o po to kenčia ir vaikai, ir tėvai.
Aktualijos 2016-09-18

Atsako psichologai: ką daryti, jei vyrui skanu tik pas mamą

Vyras grįžta namo, o ten – ant stalo garuojanti žmonos paruošta gardi vakarienė. Vyras prieina prie žmonos, ją pabučiuoja ir sako: „ačiū, brangioji, bet aš jau pavalgiau pas mamą“. Ir taip tv3.lt skaitytojai Irenai nutinka nuolatos. Moteris nebežino, ką daryti, nes visi draugai jos gamintą maistą giria, o štai jos vyras kažkodėl jo atsisako ir važiuoja valgyti pas mamą: „Nežinau, ką daryti. Mano vyras nevalgo mano pagaminto maisto.
2016-08-07

Ilgai ieškotas atsakymas: kodėl vyrai eina į kairę

Klausimas, senas kaip pasaulis, turbūt neretai iškyla kiekvienai moteriai: kodėl vyrai būna neištikimi, liaudiškai tariant, eina į kairę? Ne kartę yra tekę išvysti, kaip, atrodo, puikūs šeimos vyrai, ypač išgėrę tam tikrą kiekį alkoholio, drąsiai eina merginti kitų moterų. Natūraliai kyla klausimas: kodėl jie taip elgiasi? Malonu ir gera Štai ne vieną draugystę turėjęs, trisdešimtmečio dar neperkopęs vilnietis Tomas (tikrieji vardas ir pavardė redakcijai žinomi – red.
2016-07-16

Apkūnios moters nusivylimas: ar stambesnis žmogus nevertas pagarbos?

Visi, kas yra turėję antsvorio, greičiausiai supras, ką tenka išgyventi ir mūsų istorijos herojei Jolantai (vardas pakeistas). Mergina, visą gyvenimą buvusi liekna, per metus priaugo nemažai svorio ir pamatė... kad aplinkiniai nepaliauja įžeidinėti stambesnių žmonių. Jolanta nebežino, ką toliau daryti. „Visada buvau pakankamai geros formos, o prieš metus dėl sveikatos problemų pradėjo augti svoris, ir priaugo gana nemažai – dabar sveriu virš 90 kg.
2016-06-30

Merginos pyktis: mano vaikinas pareikalavo susimokėti už benziną kaip iš pakeleivės

Ar vaikinas turėtų sumokėti už savo panelės išlaidas? Bent kartais – už vakarienę? Ar bent jau neimti pinigų iš merginos, kai ją veža automobiliu? Tokios nuomonės laikosi internautė Vilma (vardas pakeistas), kurios vaikinas kruopščiai visas išlaidas dalijasi per pusę ir šiukštu neišleidžia nė euro už ją. „Su vaikinu esame ilgalaikiuose santykiuose (1,5 metų), kartu negyvename. Santykiuose viskas gerai, išskyrus ginčus dėl finansų.
2016-06-26

Lietuvių laimės pokyčiai: psichologė atskleidžia, kur šuo pakastas

2015 metų Pasaulio laimės indekse, kurį Jungtinių Tautų (JT) iniciatyva sudaro Darnių plėtros sprendimų tinklas, Lietuva užima 56 vietą iš 158 valstybių. Lietuvių laimė per keletą metų (nuo 2005-2007 iki 2012-2014) šiek tiek sumenko -0.050 balo.
Aktualijos 2015-11-17

Psichologas: krepšininkų pralaimėjimus sureikšmina tik žemos savivertės žmonės

Tie žmonės, kurie labai liūdi dėl Lietuvos krepšininkų pralaimėjimų, turi žemą savivertę, o krepšinio aistruoliai, važinėjantys iš vienų rungtynių į kitas, neturi savo gyvenimo, tv3.lt sakė psichologas, verslo ir asmeninio ugdymo specialistas Juris Belte. „Yra per daug asmeninio susitapatinimo su tuo žaidimu. Kai žmonės neturi savų tikslų, norų, tada pradeda gyventi krepšiniu ir visas pergales bei pralaimėjimus priima labai asmeniškai.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų