ramos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ramos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ramos“.

Tris įvarčius pelnęs „Real“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Inter“

Madrido „Real“ UEFA Čempionų lygos B grupės rungtynėse po permainingos kovos 3:2 privertė kapituliuoti Milano „Inter“ futbolininkus. Sergio Ramosas 33 minutę pelnė 100-ąjį įvartį gindamas Madrido „Real“ komandos garbę, 55 kartus iš jų pasižymėjo smūgiuodamas galva. Dabar šiam gynėjui trūksta vos dviejų įvarčių iki visų laikų Čempionų lygos rekordo, žvelgiant į gynėjų pelnytus įvarčius. Pergalę „Real“ klubui padovanojo paskutinį rungtynių įvartį 80 minutę pelnęs Rodrygo.
2020-11-03

Didžiausias pavojus Lietuvos rinktinei – 222 cm ūgio milžinas ir NBA čempionas

Olimpinės atrankos ketvirtfinalyje Lietuvos rinktinės laukia dar vienas Lotynų Amerikos krepšinio testas. Jį Kęstučio Kemzūros auklėtiniai privalo išlaikyti be priekaištų, nes nesėkmės kaina – pasitraukimas iš kovos dėl kelialapio į Londoną. Kaip rungtyniauti prieš puertorikiečius? Tai bandė aiškintis ir Graikijos komandos pavyzdžiu padedamas K.Kemzūra. „Graikai labai gerai kontroliavo žaidimą, - prisimindamas Graikijos pergalę prieš Puerto Riką rezultatu 98:84, sakė lietuvių treneris.
2012-07-06

„Schalke” iškovojo nelengvą pergalę svečiuose

Vakar Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse buvo sužaistos vienerios rungtynės,kuriose susitiko Berlyno „Hertha“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkai. Susitikimą 2-1 laimėjo svečiai iš Gelzenkircheno. Pimasis šių rungtynių įvartis buvo pelnytas 19-ą minutę, kuomet pasižymėjo svečiai, kai po Christiano Fuchso atlikto perdavimo varžovų vartininką nuginklavo puolėjas Klaasas Janas Huntelaaras.