Madrido „Real“ UEFA Čempionų lygos B grupės rungtynėse po permainingos kovos 3:2 privertė kapituliuoti Milano „Inter“ futbolininkus.

Sergio Ramosas 33 minutę pelnė 100-ąjį įvartį gindamas Madrido „Real“ komandos garbę, 55 kartus iš jų pasižymėjo smūgiuodamas galva. Dabar šiam gynėjui trūksta vos dviejų įvarčių iki visų laikų Čempionų lygos rekordo, žvelgiant į gynėjų pelnytus įvarčius.

Pergalę „Real“ klubui padovanojo paskutinį rungtynių įvartį 80 minutę pelnęs Rodrygo. Madrido ekipos saugas gavo puikų perdavimą prie pat baudos aikštelės ir galingu smūgiu į dešinį vartų kampą nepaliko jokių vilčių „Inter“ vartininkui.

Rungtynių pradžioje šeimininkus į priekį išvėdė Karimas Benzema. Tiesa, po K. Benzema ir S. Ramoso įvarčių (2:0), svečiai iš Milano taip pat atsakė dviem tiksliais smūgiais. Lautaro Martinezo ir Ivano Perišičiaus smūgiai išlygino rezultatą (2:2) likus 20 minučių iki dvikovos pabaigos.