R. Kalinkinas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „R. Kalinkinas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „R. Kalinkinas“.

Robertas Kalinkinas siūlo sprendimą negalintiems užmigti: jaučia pilnaties poveikį

Atostogų į Tenerifę su šeima išvykęs dizaineris Robertas Kalinkinas kartu pasiėmė ir naujausią savo kūrinį – stilingą satino akių kaukę. Ji skirta tokiems kaip ir jis, negalintiems užmigti dėl pro langus besiveržiančios pilnaties šviesos. Atostogų metu dizaineris planuoja miegoti mažai, tačiau net ir trumpas miegas turi būti kokybiškas.
2021-09-20

Robertas Kalinkinas – apie santykius su žmona Agne ir mielą šeimos tradiciją: kasmet stebina vis įspūdingiau

Dizaineris Robertas Kalinkinas su žmona Agne atšventė 12-ąsias santuokos metines. Kartu pora – jau penkiolika metų, o jų santykiai, pasak R. Kalinkino, kasmet tik stiprėja. Vyras atskleidė ir kaip jų šeimoje atsirado miela vestuvių metinių tradicija.  R. Kalinkinas tikina, su žmona vestuvių metines minintis kasmet. Visgi, šiemet tą daryti teko ramiau – moteris vis dar atsigauna po operacijos: „Mes šią šventę minime kasmet, šie metai – ne išimtis.
2021-08-31

Dizaineris Kalinkinas: dėl pandemijos neįprasime nešioti treningų ir sportinių kelnių – vėl norėsime puoštis

COVID-19 pandemija, galingai supurčiusi mados industriją, pristabdė naujų kolekcijų kūrimą ir dizainerių kūrybinius planus. Apie tai kalbantis Robertas Kalinkinas pastebi – fizinių parduotuvių uždarymas stipriai paveikė šį verslo segmentą, nes elektroninė prekyba Lietuvoje tik vystosi, pirkėjai vis dar pratę apsipirkti gyvai, o autorius slegia didelė mokestinė našta.
2021-05-17
REKLAMA
Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių  Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Robertas Kalinkinas ir „Huawei“ naujoje vyrų mados kapsulėje sujungė technologijas ir stilių

Tarp mados ir technologijų – daugiau bendro, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Būtent tai puikiai atsiskleidžia ir naujausiame dizainerio, mados namų „Robert Kalinkin“ įkūrėjo Roberto Kalinkino ir technologijų kompanijos „Huawei“ bendrame projekte – mados kapsulėje vyrams. Šios kapsulės centre – pačios technologijos ir vis spartėjantis gyvenimo ritmas.
2020-10-01

Kalinkinas neliko abejingas medikams: skuba padėti pažeidžiamiausiai grandžiai

Lietuvoje sparčiai plintantis koronavirusas įgauna pagreitį. Kiekvieną dieną pranešama apie vis didėjantį juo užsikrėtusių žmonių skaičių. Dėl šio viruso keliamos grėsmės šalyje paskelbtas karantinas, žmonės raginami nesilankyti viešose erdvėse ir likti namuose, o atsiradus būtinybei išeiti iš namų, dėvėti apsaugines veido kaukes.  Šalyje vyraujant kaukių deficitui, dizaineris Robertas Kalinkinas nusprendė pagelbėti.
2020-03-26

Ant M.A.M.A scenos „Lilas ir Innomine“ netrukus lips paskutinįkart

Šiuo metu Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksta didžiausio metų renginio – Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2019 ceremonijos repeticijos. Penktadienį įspūdingą renginį arenoje stebės 10 tūkstančių žmonių. Į Kauną suplūs ir iki ryto metų įvykį švęs žvaigždės iš visos Lietuvos – ne vienas viešbutis jau pranešė nebeturintis laisvų kambarių. M.A.M.A 2019 renginio muzikinėje dalyje – daug masinių pasirodymų, rašoma pranešime spaudai.
2020-01-30

Kalinkinas apie grožį: vyrai dažniausiai laukia, kol pabirs visos dalys

Liberalėjant pasauliui žmonės pamažu tampa atviresni išbandyti naujus dalykus, tarp jų – ir skirti dėmesio savo grožiui. Nors moterims tai įprasta, vyrai šioje srityje žengia tik pirmuosius žingsnius. Vis dėlto, žinomo dizainerio Roberto Kalinkino teigimu, rūpestis oda turi tapti neatsiejama kiekvieno modernaus vyro rutinos dalimi, rašoma pranešime spaudai. Vyras papasakojo savo pokyčius bei pasidalijo savo mintimis.
2019-12-19

Kalinkinas atskleidė su kuo dalijasi savo lova: stebina ne vieną

Dizaineris Robertas Kalinkinas su žmona augina gausų būrį augintinių. Žinomas drabužių kūrėjas niekada neslėpė meilės savo gyvūnams, kuriuos laiko lygiaverčiais šeimos nariais – tiek keturi poros šuniukai, tiek papūga su iguana visada mielai laukiami netgi šeimininkų lovoje. Tačiau turbūt retas augintinių mylėtojas susimąstė, kiek nekviestų parazitų gali įsiropšti į jų lovą kartu su mylimais keturkojais.
2019-04-16

Dizaineris R. Kalinkinas su žmona Agne dukrelei suteikė retą vardą

Rugsėjo 19-ąją dizaineris Robertas Kalinkinas su žmona Agne sulaukė antrojo vaikelio. Socialiniuose tinkluose vyras pranešė, kad jiems gimė mergaitė. Šio penktadienio vakarą žinomas dizaineris atskleidė, kaip mergaitę pavadino. Pasirodo, kad tėvai dukrelei davė retą vardą – Marą. Apie tai R. Kalinkinas pranešė socialiniuose tinkluose, kur pasidalijo miela savo ir naujagimės nuotrauka. „Pasauli, susipažink su Mara Kalinkin. Penktadieniška nuotaika skirta tėvystei ir gaminimui.
2018-09-29

Dizaineris R. Kalinkinas su žmona Agne sulaukė šeimos pagausėjimo

Dizainerio Roberto Kalinkino šeimoje – šventė. Kartu su žmona Agne jiedu sulaukė šeimos pagausėjimo. Apie tai vėlū trečiadienio vakarą pats dizaineris pranešė socialiniuose tinkluose. Čia žinmas vyras savo žmoną Agnę vadino tikra „turbo“ moterimi. Anglų kalba vėliau R. Kalinkinas vėliau davė užuominą, kad jiems gimė mergaitė, mat rašė, kad „ji – tikra magija ir džiaugsmas“. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad pora taip pat augina 4-erių Marką.
2018-09-20
REKLAMA
REKLAMA

Roberto Kalinkino žmona parodė apvalėjantį pilvuką: „Mano 3D spausdintuvas!“

Balandžio mėnesį pasklidusi žinia apie garsaus dizainerio Roberto Kalinkino žmonos Agnės nėštumą netruko išplisti po visą Lietuvą. Žinomas kūrėjas su žmona laukia naujagimio, kuris bus antrasis vaikas jų šeimoje. Pora jau augina 4-erių sūnų Marką. Visai neseniai R. Kalinkinas savo asmeninėje paskyroje pasidalijo miela nuotrauka su žmona. „Mano 3D spausdintuvas!“, – šmaikščiai rašė jis. Šalia jo pozavusi žmona Agnė demonstravo vis labiau apvalėjantį pilvuką.
2018-08-23

Prestižinėje Kijevo mados savaitėje – ant podiumo grįžtantis dizaineris Robertas Kalinkinas

Jau rugpjūčio 31 d. dizaineris Robertas Kalinkinas po kelerių metų pertraukos grįš ant tarptautinio podiumo ir pristatys efektingą kolekciją prestižinėje „Mercedes-Benz“ Kijevo mados savaitėje. Pasaulinei rinkai skirta kolekcija ,,Aurora” - tai aliuzija ne tik į žaižaruojančią Šiaurės pašvaistę, bet ir neišsemiamus žmogaus charakterio klodus.
2017-08-30

Dizainerio Roberto Kalinkino akibrokštas: pas „Ikoną“ atvyko su naro kostiumu

Birželio 1 dieną stilistė Agnė Jagelavičiūtė ir Virtuvės mitų griovėjų (VMG) idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas su komanda atšventė savo bendro projekto – žurnalo „Ikona“ antrąjį gimtadienį. Pasveikinti su sėkme atskubėjo puikiai pažįstami pramogų pasaulio atstovai, tačiau neabejotinai dalį dėmesio susivogė dizaineris Robertas Kalinkinas. Aprangos kodas kvietė pažymėti šiltojo sezono pradžią ir pasipuošti vasariškais drabužiais.
2017-06-01

Dizaineris Robertas Kalinkinas: susimąstykite, kai jums sako, jog įdomiai atrodote

Šeštadienį prekybos centre „Ozas“ vyko grožio, mados ir stiliaus diena, kurioje visi norintys galėjo išbandyti grožio procedūras ir susipažinti su lietuviškos mados kūrėjais. Jie savo ruožtu nebijojo patarti ir patys dalijosi savo grožio bandymų patirtimi. Dizaineris Robertas Kalinkinas 2,5 metų augino plaukus, netgi pasidarė cheminį sušukavimą, po kurio nusprendė plaukus nusikirpti. Dabar jis visiems pataria atkreipti dėmesį, jei kiti kalbėdami apie jūsų išvaizdą sako, kad atrodote įdomiai.
2017-03-27

Dizaineris Robertas Kalinkinas: greičiausias būdas išpopuliarėti – rengti garsenybes

„Puikus, nuostabus, labai geras, - juokiasi Robertas Kalinkinas, paklaustas, kaip apibūdintų save it dizainerį. Jo mados namai „Robert Kalinkin“ ketvirtadienio vakarą gerbėjams pristatė dar vieną staigmeną – atidarė naują parduotuvę prekybos centre „Ogmios miestas“. Čia bus galima rasti ankstesnių kolekcijų kūrinius ir naujausius prekinio ženklo „Robert Kalinkin“ kūrinius „Every day“. Kaip teigia pats kūrėjas, sąvoką „every day“ sunku apibrėžti, nes komanda kuria kasdienius drabužius, tačiau jo...
2016-12-15

Dizainerio Roberto Kalinkino kolekcija subūrė madai neabejingas įžymybes

Antradienio vakarą naujai įkurtoje „Robert Kalinkin“ parduotuvėje dizaineris R. Kalinkinas pristatė naujausią savo kūrinį – aktyvaus laisvalaikio drabužių limituoto tiražo kolekciją „Robert Kalinkin x Audimas“. Dizaineris džiaugėsi sėkmingu bendradarbiavimu su sporto ir laisvalaikio aprangos gamintoju: „Dirbti su didžiule komanda, nuolat jaučiant visapusį palaikymą, buvo neįkainojama patirtis. Norėjome sukurti visomis prasmėmis natūralią kolekciją.
2016-09-20

Robertas Kalinkinas kartu su „Audimu“ pristato aktyvaus laisvalaikio drabužių kolekciją

Drabužių dizainerio ir scenografo Roberto Kalinkino darbai Lietuvoje atpažįstami jau seniai: jo kolekcijų pristatymai – įspūdingi, įdomių siluetų sukneles ir kostiumus mielai vilki žinomi žmonės, o įvaizdį svarbiausią gyvenimo dieną patiki jaunavedžiai.
2016-09-06

Modelis Karolina Toleikytė ir dizaineris Robertas Kalinkinas mokys mados paslapčių

Bene garsiausias šių dienų Lietuvos modelis Karolina Toleikytė ir novatoriškasis dizaineris Robertas Kalinkinas atrinko dvi specialaus konkurso nugalėtojas. Geriausiai užduotis atlikusios Raminta Razgutė ir Kristina Miliauskaitė net tris mėnesius nardys po mados pasaulio užkulisius bei semsis žinių iš savo srities profesionalų. Iš šimtų konkurse užsiregistravusiųjų, tiek į dizainerės, tiek į modelio kategorijas buvo atrinkta po penkias perspektyviausias dalyves.
2016-08-30

Mados elitas išpildys dviejų lietuvių svajonę: laukia Holivudo vertas gyvenimas

Vienas žinomiausių šių dienų modelių Lietuvoje Karolina Toleikytė ir novatoriškasis dizaineris Robertas Kalinkinas pasiryžo išpildyti dviejų lietuvių, svajojančių apie mados industriją, troškimus. Norintys pasisemti patirties iš mados profesionalų bei atskleisti savo talentą, kviečiami pasinaudoti išskirtine galimybe ir dalyvauti konkurse. „Tikiu, kad Lietuvoje yra nemažai dar neatrastų, tačiau daug potencialo turinčių žmonių, svajojančių tapti modeliais.
2016-07-27

Ketvirtadienį dizaineris R. Kalinkinas įrengs pirmąją momentinę parduotuvę Kaune

Laikinų parduotuvių (angl. Pop-Up Shop) fenomeną Lietuvoje sėkmingai įtvirtinęs ir vieną jų netgi nuolatine pavertęs dizaineris Robertas Kalinkinas Vilniumi neapsiriboja – šį ketvirtadienį, gruodžio 19 dieną, dizaineris pirmąkart tokią parduotuvę įrengs Kaune. „Šįkart ji bus išties momentinė, – šypsosi dizaineris. – Ji veiks tik vieną dieną. Tačiau tokį modelį pasirinkome neatsitiktinai – norime tą vieną dieną padaryti stiprią ir efektingą.
2013-12-16

Rytoj kolekciją pristatysiantis R. Kalinkinas: pasiruoškite maloniam šviesos, šilumos bei žalumos gūsiui

Įspūdingo dydžio – net 30 metrų ilgio ir daugiau kaip 500 kvadratinių metrų ploto – podiumas su išskirtine, niekad anksčiau mados renginiuose nenaudota danga. Netikėta scenografija, kuriai sukurti išnuomoti aštuoni keltuvai – kiekvienas iš jų gali pakelti toną. Visa tai ir dar daugiau jau rytoj, spalio 10 dieną, ketvirtadienį, pamatys atvykusieji į dizainerio Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymą „Siemens“ arenoje.
2013-10-09

Dizainerio R. Kalinkino šou pristatančiose nuotraukose – keistos meilės išraiškos

Žurnalų puslapiuose ir interneto erdvėje jau pasklido į dizainerio Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymą kviečianti nuotrauka, kurioje žiūrovą provokuoja žinomas treneris Jeanas Claude'as Edorhas ir daugiau kaip penkiolika metų mados pasaulyje dirbantis modelis Rūta Kvedaravičiūtė. Šį ir dar du netrukus spaudoje bei lauko reklamos stenduose pasirodysiančius vizualus vienija ta pati – keistos meilės – idėja.
2013-07-24

Iš laikinos nuolatine virtusioje R. Kalinkino parduotuvėje – galimybė būti aptarnautam paties dizainerio

Jau antrąją momentinę parduotuvę (angl. Pop-Up Shop) šiemet balandį atidaręs dizaineris Robertas Kalinkinas nesitikėjo tokio jos populiarumo. Paprastai momentinės parduotuvės veikia trumpą laiką – maždaug mėnesį, tačiau prekybos centre „Europa“ balandžio pabaigoje įsikūrusi R. Kalinkino parduotuvė vietoj planuotų 35 dienų čia liks mažiausiai iki metų galo. Dizainerio manymu, parduotuvės sėkmę ir sprendimą likti didžiąja dalimi lėmė vis dažnėjantys klientų, taip pat ir lojalių, vizitai.
2013-07-18

Dizaineris R. Kalinkinas rudenį žada antrąjį savo kolekcijos pristatymą

Spalio 10-ąją Vilniuje, „Siemens“ arenoje, bus pristatyta vieno žinomiausių naujosios kartos dizainerių Roberto Kalinkino kolekcija „Pavasaris/Vasara 2014“. Tai bus jau antrasis asmeninis dizainerio mados šou.
2013-06-13

Dizainerio R. Kalinkino parduotuvei įrengti panaudota 24 km kino juostos

Ketvirtadienį vakare atidaryta dizainerio Roberto Kalinkino momentinė parduotuvė (angl. Pop-Up Shop). Ji prekybos centre „Europa” veiks iki birželio pirmosios. Parduotuvės, kuri bus atidaryta 35 dienas, interjeras pagamintas iš tikros 35 mm. kino juostos. Jos prireikė daugiau nei 24 kilometrų. Sienų ir lubų pynimas užtruko beveik mėnesį. „Mano žiniomis, tai pirmas kartas bent jau šiame Europos regione, kuomet interjerui naudojama tokia medžiaga.
2013-04-26

Lietuvos siuvėjus maino į Kinijos

Didžiųjų Lietuvos siuvyklų drabužiai kabo ant garsiausių ir brangiausių mados namų pakabų – nuo „Burberry“ Ukmergėje, iki „Hugo Boss“ eilučių, gimusių Biržuose. Nors seniausių mados namų drabužių dizaineriai Lietuvą rinkosi anaiptol ne dėl pigios darbo jėgos, vis daugiau jų suka į pigesnes, kad ir prastesnės kokybės rinkas – Kiniją, Bulgariją, Turkiją.
2013-03-27

Dizaineris R. Kalinkinas atidarys momentinę parduotuvę

Momentinės parduotuvės (angl. Pop-Up Shop) – pasaulyje pastaruoju metu itin išpopuliarėjusi tendencija, suteikianti progą betarpiškai susipažinti su įdomiais prekių ženklais. Tokios parduotuvės atidaromos trumpam, mėgstamoje ir žinomoje miesto vietoje. Dizaineris Robertas Kalinkinas vėl atidarys tokią parduotuvę balandžio pabaigoje ir veiks ji iki birželio 1-osios.
2013-03-25

Modeliu tapusi G. Baikštytė: mados pasaulis priklauso ne tik dvidešimtmetėms

Garsi Lietuvos kino aktorė Gražina Baikštytė – reta vakarėlių viešnia, interviu taip pat dalija taupiai ir geriau žinoma dėl savo darbų bei vaidmenų. Vienas jų – šiandien pristatytas dizainerio Roberto Kalinkino būsimos kolekcijos vaizdo klipas. „Vieną dieną sulaukiau Roberto skambučio su kvietimu nusifilmuoti būsimos kolekcijos pristatymui. Iki tol jo nepažinojau, buvau tik šiek tiek girdėjusi. Neslėpsiu, maniau kad Robertas kuria rūbus jaunimui, tad pradžioje išties nustebau.
2012-09-25

R. Kalinkinas: jei Dievas yra visur, kodėl jis negali būti mūsų reklamoje?

Iki dizainerio Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymo „Siemens“ arenoje likus mažiau nei mėnesiui, spaudoje pasirodė naujoji renginio reklamos kampanija, jau sulaukusi nemažo dėmesio. Trijų vizualų serijoje vystomą idėją daugelis netruko įvertinti religiniame kontekste. Vieniems tai buvo mados kaip kulto išraiška, kitiems – atviras „pasityčiojimas“ iš šventųjų.
2012-09-11

Dizaineris apie rugsėjo 1-osios aprangą: atgaivinkite kaspinus ir sarafanus

Jau visai priartėjus vienai gražiausių rudens švenčių – rugsėjo pirmajai, moksleiviams emocijas kelia naujų įspūdžių laukimas, o štai tėveliams dėl šventės – galvos skausmas: kaip suruošti, kaip nuteikti,  na ir žinoma – kaip aprengti. Vienas ryškiausių naujosios kartos Lietuvos dizainerių  – Robertas Kalinkinas sutiko pasidalinti savo patarimais apie rugsėjo pirmosios stilių bei aprangą.
2012-08-29

R. Kalinkinas: ieškau modelių, kuriems charizma įsiūta po oda

Likus vos pusantro mėnesio iki dizainerio Roberto Kalinkino kolekcijos pristatymo „Siemens" arenoje, ryškėja rūbus demonstruosiančių modelių portretai. „Dalį modelių jau esame atsirinkę. Tai – žmonės, su kuriais esame dirbę anksčiau, kurių išvaizda ir laikysena atitinka mūsų kuriamų rūbų viziją. Tačiau kolekcijos pristatymui reikalingi daugiau nei 100 modelių, tad jų ieškome nuolat", - sako dizaineris.
2012-08-23
Į viršų