petra četkovska

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „petra četkovska“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „petra četkovska“.

„Australian Open“ starte – favoritų pergalės

Pirmadienį Melburne (Australija) prasidėjusio atvirojo Australijos teniso čempionato ("Australian Open"), kurio prizų fondą sudaro 16,34 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečioji pasaulio raketė nugalėtojo titulą ginantis 21-erių metų serbas Novakas Džokovičius 6:2, 6:3, 7:5 nugalėjo italą Andreją Stopinį.
2009-01-19

Serena Williams iškrito iš „Roland Garros“ turnyro

Paryžiaus „Roland Garros“ kortuose tęsiasi atvirasis Prancūzijos teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Penktadienį jau paaiškėjo pirmosios trys moterų vienetų varžybų aštuntfinalio dalyvės. Antroji turnyro raketė serbė Ana Ivanovič 6:4, 6:1 sutriuškino danę Carolinę Wozniacki, 27-oji pagal reitingą slovėnė Katarina Srebotnik 6:4, 6:4 įveikė penktąją pagal skirstymą amerikietę Sereną Williams, o čekė Petra Četkovska 6:3, 6:3 nugalėjo tautietę Ivetą Benešovą.
2008-05-30

Pasipylė staigmenos „Roland Garros“ teniso turnyre

„Roland Garros“ kortuose vykstančiose atvirosiose Prancūzijos teniso pirmenybėse ketvirtadienį užfiksuotos pirmosios vyrų turnyro staigmenos. Vienetų varžybų antrajame rate šeštoji raketė argentinietis Davidas Nalbandianas 6:3, 6:4, 2:6, 1:6, 2:6 pralaimėjo korto šeimininkui Jeremy Chardy, o devyniolikmetis latvis Ernestas Gulbis 7:6 (7:2), 3:6, 7:5, 6:3 nugalėjo septintąjį pagal reitingą 28 metų amerikietį Jamesą Blake`ą.
2008-05-29

„Roland Garros" teniso turnyre dominuoja ispanai

Paryžiaus „Roland Garros" kortuose tęsiasi atvirasis Prancūzijos teniso čempionatas, kurio prizų fondą sudaro beveik 15,6 mln. eurų. Vyrų vienetų varžybų favoritas šveicaras Rogeris Federeris pirmojo rato mače 6:4, 6:4, 6:3 nugalėjo amerikietį Samą Querrey, vienuoliktoji raketė čekas Tomašas Berdychas 6:1, 6:0, 6:0 sutriuškino australą Robertą Smeetsą, o dvyliktas pagal reitingą ispanas Tommy's Robredo 5:7, 6:4, 6:1, 6:4 įveikė argentinietį Guillermo Corią.
2008-05-26

Favoritai pergalingai pradėjo tarptautinis vyrų ir moterų teniso turnyrą Portugalijoje

Portugalijoje tęsiasi tarptautinis moterų ir vyrų "Estoril Open" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro beveik 455 tūkst. Eurų. Pergalingai vienetų varžybas pradėjo favoritai. Vyrų vienetų varžybų pirmajame rate pajėgiausias planetos tenisininkas šveicaras Rogeris Federeris 4:6, 6:3, 6:2 įveikė belgą Oliverį Rochusą, o antras pagal skirstymą 2003-aisiais šį turnyrą laimėjęs rusas Nikolajus Davydenka 6:3, 6:1 sutriuškino austrą Jurgeną Melzerį.
2008-04-16

Netikėti rezultatai teniso turnyre Meksikoje

Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių. Trečiadienį vienetų varžybose buvo žaidžiami aštuntfinalio susitikimai, kuriuose užfiksuota eilė netikėtų rezultatą. Vyrų varžybose pergalę iš keturių pajėgiausių turnyro žaidėjų iškovojo tik pirmoji turnyro raketė argentinietis Davidas Nalbandianas, 6:2, 6:3 sutriuškinęs ispaną Santiago Venturą.
2008-02-28

Teniso turnyre Meksikoje - favoritų pergalės

Meksikoje tęsiasi tarptautinis vyrų ir moterų "Abierto Mexicano TELCET" teniso turnyras, kurio bendrą prizų fondą sudaro 979 tūkst. JAV dolerių. Pergalėmis vyrų vienetų varžybas pradėjo favoritai. Pirmoji turnyro raketė argentinietis Davidas Nalbandianas pirmojo rato mačą 6:2, 7:5 laimėjo prieš serbą Borisą Pasanskį, o 2004 metų šio turnyro nugalėtojas ir antrąjį reitingą turintis ispanas Carlosas Moya 6:4, 6:4 įveikė austrą Wernerį Eschauerį.
2008-02-27

Tarptautinio moterų teniso turnyro Čilėje rezultatai

Pirmadienį Čilėje prasidėjo WTA serijos "Cachantun Cup" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 200 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmajame rate antroji raketė argentinietė Gisela Dulko 6:4, 6:1 nugalėjo korto šeimininkę Camilą Silvą, čekė Petra Cetkovska 6:2, 7:6 (8:6) įveikę trečiąją pagal reitingą prancūzę Emilie Loit, o ketvirtoji pagal skirstymą Prancūzijos tenisininkė Pauline Parmentier iš tolesnės kovos eliminavo Argentinos atstovę Marią Emilią Salerni - 5:7, 7:5, 6:3. Į ...
2008-02-12

Prahos turnyro nugalėtoja tapo Japonijos tenisininkė

WTA serijos "ECM Prague Open" moterų teniso turnyro Čekijos sostinėje vienetų varžybų nugalėtoja tapo šeštoji pagal reitingą japonė Akiko Morigami, sekmadienį finale mažiau nei per pusantros valandos 6:1, 6:3 sutriuškinusi pilna jėga dėl traumos žaisti negalėjusią turnyro favoritę prancūzę Marion Bartoli. Dvejetų varžybas laimėjo korto šeimininkės Petra Cetkovska ir Andrea Hlavačkova, finale 7:6 (9:7), 6:2 įveikusios Kinijos tenisininkių porą - Ji Chunmei bei Sun Shengnan.
2007-05-13

L. Stančiūtės pergalės tarptautinio moterų teniso turnyre Šveicarijoje

Šveicarijoje tęsiasi "Lenzerheide Open" moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių. Ir toliau pergalingai turnyre žaidžia vilnietė Lina Stančiūtė. Ketvirtadienį (06.19) vienetų varžybose 799 vietą WTA klasifikacijoje užimanti 17-metė L. Stančiūtė aštuntfinalyje 6:1, 6:3 nugalėjo vokietę Yvonnę Meusburger (Ivonę Moisburger, 318-a WTA) ir pateko į ketvirtfinalį, kur susitiks su turnyro favorite Melinda Czink (Melinda Čink, 141-a WTA) iš Vengrijos.