ogi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ogi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ogi“.

„Baltica“ ledo ritulininkai po baudinių serijos įveikė Odincovo OGI ekipą

Žemyninei ledo ritulio lygai (KHL) priklausančios Jaunimo (iki 21 metų) lygos (MHL) B čempionate trečiadienį Vilniaus "Baltica" Elektrėnuose po baudinių serijos 3:2 (1:0, 0:0, 1:2; 0:0, 1:0) įveikė Odincovo OGI (Rusija) ledo ritulininkus. 18-ąją min. Edgaras Rybakovas išvedė Vilniaus ekipą į priekį 1:0. Po Aimo Fiščevo įvarčio 47-ąją min. "Baltica" pirmavo 2:0. 59-ąją min. svečiai įmušė du įvarčius ir rezultatas tapo lygus 2:2. Per pratęsimą įvarčių nebuvo pelnyta.
2013-01-16

„Baltica“ trečią kartą buvo nepralenkiama prieš OGI

Profesionalus ledo ritulio klubas Vilniaus „Baltica“ rezultatu 4:2 (1:1, 1:1, 2:0) iškovojo trečią iš eilės pergalę prieš Odincovo OGI ir užsidirbo maksimalius 3 taškus. Viso „Baltica“ turi 56 tšk. ir išlieka antroje Žemyninės jaunimo ledo ritulio lygos (MHL) Vakarų diviziono pozicijoje, nuo lyderio atsilikdama vos 5 tšk. Įvarčius „Balticai“ pelnė Ilya Novikovas (19 min.), Robertas Mikesas ( 37 min., 52 min.) ir Vadimas Chvolesas (48 min.). Vyr.
2012-01-14

„Baltica“ išplėšė fantastišką pergalę prieš OGI

Vilniaus „Baltica“ po pratęsimo iškovojo dar vieną ir jau antrą iš eilės pergalę prieš Odincovo OGI rezultatu 3:2 (0:0, 2:2, 0:0, 1:0) bei užsidirbo 2 taškus. Įspūdingą rungtynių baigtį užtvirtino taiklus Andriaus Židkovo įvartis (62 min.). Šios dienos mače vilniečiams įvarčius taip pat pelnė Ilya Novikovas (23 min.) ir Richardas Pinka (28 min.). Rytoj šios komandos susitiks dar vienam, paskutiniam mačui.
2012-01-13

„Baltica“ iškovojo sunkią pergalę prieš OGI

Vilniaus „Baltica“ rezultatu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) palaužė Odincovo OGI ir užsidirbusi 3 tšk. artėja link pirmosios vietos divizione. Namuose žaidžianti „Baltica“ su šiais varžovais susitiks dar du kartus – penktadienį ir šeštadienį. Įvarčius šios dienos mače pelnė Maksimas Volkovas (49 min.) ir naujasis komandos legionierius iš Suomijos, Rihas Embrichas (51 min.), teigiama pranešime spaudai. Pasak „Baltica“ vyr.
2012-01-12

Vilniaus „Baltica“ grįžta į namų areną paskutinėms sezono kovoms

Profesionalus Lietuvos ledo ritulio klubas „Baltica“ sausio 11, 13 ir 14 dienomis namuose sužais priešpaskutinę reguliariojo sezono rungtynių seriją su Odincovo klubu OGI. Prieš prasidedant atkrintamosioms, dar vienas ir jau paskutines sezono rungtynes „Baltica“ sužais vasario pradžioje. Nors vyksta intensyvus pasiruošimas artimiausioms rungtynėms, klubo atstovų teigimu, svarbiausia užduotis – pasiekti geriausią formą atkrintamosioms, teigiama pranešime spaudai.
2012-01-04

HC „Baltica“ išvykoje nusileido varžovams

Lietuvos ledo ritulio komanda „Baltica“ nusileido Rusijos klubui OGI rezultatu 5:6 (2:1, 2:1, 1:3, 0:1). Itin įnirtingoje ir lygiavertėje šios dienos kovoje nugalėtojas paaiškėjo tik po pratęsimo. Vilniaus klubui įvarčius pelnė Leonidas Kozlovas (3 min., 17 min.), Pavolas Fančovičius (21 min.), Vadimas Chvolesas (28 min.) ir Ilja Mašencovas (51 min.). Šios dienos varžybose nesulaikomai rungtyniavo pirmasis „Baltica“ penketukas, pelnęs pirmuosius keturis komandos įvarčius.
2011-10-25

„Baltica“ išvykoje pasiekė dramatišką pergalę

Vilniaus „Baltica“ komanda žemyninėse jaunimo ledo ritulio (MHL) varžybose po baudinių serijos 3:2 (0:0, 0:1, 2:1, 1:0) įveikė OGI ekipą, kuriai revanšavosi už šeštadienio nesėkmę. Paskutiniame kėlinyje šeimininkams pirmaujant 2:0, Lietuvos komanda nepalūžo ir išplėšė dramatišką pergalę. HC „Baltica“ vyriausiasis treneris Dmitrijus Medvedevas iškovotą pergalę pavadino itin reikšminga.