Vilniaus „Baltica“ po pratęsimo iškovojo dar vieną ir jau antrą iš eilės pergalę prieš Odincovo OGI rezultatu 3:2 (0:0, 2:2, 0:0, 1:0) bei užsidirbo 2 taškus. Įspūdingą rungtynių baigtį užtvirtino taiklus Andriaus Židkovo įvartis (62 min.). Šios dienos mače vilniečiams įvarčius taip pat pelnė Ilya Novikovas (23 min.) ir Richardas Pinka (28 min.). Rytoj šios komandos susitiks dar vienam, paskutiniam mačui.

Šis susitikimas pasižymėjo įnirtinga ir lygiaverte kova, kurioje intriga išliko iki pat pabaigos. Vyr. komandos trenerio Dmitrijaus Medvedevo teigimu, šiame mače „Baltica“ parodė stiprų savo charakterį, žaidė su tikru užsidegimu, teigiama pranešime spaudai.

„Rungtynes sužaidėme tikrai gerai. Pirmus du kėlinius vaikinai puikiai išpildė visas užduotis, tiesa, antrojo pabaigoje, įmušę du įvarčius iš eilės, kiek atsipalaidavo ir padarė kelias klaidas, kurios mums skaudžiai atsiėjo – varžovai kėlinį pabaigė dviem taikliais įvarčiais ir išlygino rezultatą. Taigi, trečiame kėlinyje turėjome pradėti visą darbą iš naujo ir nors įvartį pelnyti pavyko tik po pratęsimo, esu patenkintas itin taktišku mūsiškių žaidimu“, – sakė D. Medvedevas.

„Baltica“ vyr. strategas dar pažymėjo itin gerą priešininkų vartininko darbą: „jų vartininkas mums smarkiai apsunkino darbą“, – pridūrė jis.

Šios rungtynės tapo įspūdingu emociniu užtaisu žiūrovams, kurie pasibaigus joms, žaidėjus išlydėjo audringomis ovacijomis bei kilnodami lyderius ant rankų. Tuo pačiu sirgaliai dovanomis bei gausiais plojimais pasveikino ir vakar gimtadienį atšventusį D. Medvedevą.

Po šių rungtynių „Baltica“ turi jau 53 tšk. ir MHL lygos pirmenybėse Vakarų divizione užima antrąją vietą. Vilniečiai vos penkiais taškais atsilieka nuo pirmoje vietoje esančio Maskvos „Zelenograd“ (58tšk.), kuris yra sužaidęs dvejais mačais daugiau, nei mūsiškiai. Trečiąją vietą divizione užima Penzos „Dizelist (41tšk.).

Artimiausios „Baltica“ rungtynės vyks rytoj, sausio 14 d. 17 val. Vilniaus Pramogų arenoje.