Vilniaus „Baltica“ rezultatu 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) palaužė Odincovo OGI ir užsidirbusi 3 tšk. artėja link pirmosios vietos divizione. Namuose žaidžianti „Baltica“ su šiais varžovais susitiks dar du kartus – penktadienį ir šeštadienį. Įvarčius šios dienos mače pelnė Maksimas Volkovas (49 min.) ir naujasis komandos legionierius iš Suomijos, Rihas Embrichas (51 min.), teigiama pranešime spaudai.

Pasak „Baltica“ vyr. trenerio Dmitrijaus Medvedevo, rungtynės buvo sunkios tiek dėl varžovų parodyto lygio, tiek ir mūsiškių jaudulio po ilgos pertraukos žaidžiant namuose.

„Sustiprinome savo gretas ir pirmus du kėlinius jau galėjome žaisti keturiais penketais. Tiesa, pirmajame kėlinyje jautėsi įtampa po pertraukos žaidžiant namuose, tad šį kėlinį sužaidėme kiek nervingai, dominavo varžovai. Nepaisant to, per antrąjį kėlinį vaikinai susiėmė, o trečiąjį sužaidė tikrai stipriai. Apibendrinus, galiu pasakyti, kad šiandien arenoje užvirė lygiavertė kova, kurioje mums pavyko parodyti savo pranašumą“, – sakė D. Medvedevas.

Trenerio teigimu, „Baltica“ sužaidė taisyklingai ir taktiškai, nesudarydama varžovams „pavojingų“ momentų: „vaikinai įgyvendino jiems keltus uždavinius, tad esu patenkintas atliktu darbu, beje, labai gerai sužaidė mūsų vartininkas Nikiforas Ščerba, neseniai grįžęs į mūsų gretas po traumos.

Pagrindinis komandos vartininkas N. Ščerba džiaugėsi, kad pavyko sparčiai atgauti turėtą formą ir gerai sužaisti šias sunkias rungtynes.

„Šiandien buvo ypatinga diena. Visų pirma, labai gera grįžti ant ledo po daugiau nei mėnesio pertraukos. Stengiausi kaip įmanoma greičiau pasiekti turėtą lygį ir manau tai pavyko. Be to, komandos nariai sužaidė tikrai gerai ir nesuteikė priešininkams „patogių“ metimų. Antra, maloniai nustebino mūsų sirgaliai, kurie sugalvojo pasveikinti gimtadienio proga su plakatais, dovanom ir tortu. Buvo be galo malonu. Norėčiau, kad tai būtų galėję matyti mano tėvai, kuriems siunčiu didžiausius linkėjimus“, – sakė pagrindinis komandos vartininkas.

Pasibaigus rungtynėms, komandos sirgaliai ant ledo pasveikino net du žaidėjus, šiandien švenčiančius savo gimtadienius – puolėją Leonidą Kozlovą ir N. Ščerbą. Jiems buvo įteikta po tortą, plakatus ir dovanas.

Vilniaus „Baltica“ ekipa po šių rungtynių turi jau 51 tšk. ir MHL lygos pirmenybėse Vakarų divizione užima antrąją vietą. Sužaidusi jau 25 mačus „Baltica“ vejasi Maskvos „Zelenograd“ (55 tšk.), kuri yra sužaidusi trejomis rungtynėmis daugiau, nei mūsiškiai. Trečiąją Vakarų diviziono poziciją užima komanda OGI (39 tšk.), kurios taškų sąskaita po šiandieninio susitikimo su „Baltica“ nepakito.