nikola jokic

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „nikola jokic“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „nikola jokic“.

Jokičiaus vedama „Nuggets“ įspūdingai atstiesė, bet vis vien krito per pratęsimą

Pergalę NBA atkrintamosiose iškovojo Minesotos „Timberwolves“ ekipa. Chriso Fincho auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 114:108 (23:22, 25:30, 32:22, 16:22, 18:12) palaužė Denverio „Nuggets“ ekipą ir sušvelnino serijos rezultatą 1-3. Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Denveryje. Nikola Jokičius buvo nesulaikomas Denverio klubo gretose. Jis per 34 minutes surinko 43 taškus (10/18 dvit., 5/8 trit., 8/12 baud.
2023-04-24

Jono Valančiūno dvigubo dublio nepakako – „Pelicans“ krito ir nesustabdė nuostabaus Nikola Jokičiaus

Nikola Jokičius sužaidė fantastiškai, o jo vedama Denverio „Nuggets“ (38/26) namuose 138:130 (35:19, 27:38, 22:37, 40:30) pranoko Naujojo Orleano „Pelicans“ (27/37) ekpą su Jonu Valančiūnui. Lietuvis per 30 minučių pelnė 19 taškų (8/13 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, bet dėl pražangų limito mačo nebaigė.
2022-03-07

„Mavericks“ iškovojo pergalę, bet Luka Dončičius mačo nebaigė dėl traumos

Pergalę NBA iškovojo Dalaso „Mavericks“ (9/4) komanda, kuri namuose 111:101 (35:32, 14:26, 30:25, 32:18) įveikė Denverio „Nuggets“ (9/5) ekipą. Kristapas Porzingis nugalėtojams pelnė 29 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, Luka Dončičius surinko 23 taškus ir atliko 11 perdavimų. Tačiau likus žaisti 44 sekundėms L.Dončičius susižeidė čiurną ir šliubčiodamas paliko areną. Pralaimėjusiems Nikola Jokičius pelnė 35 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, serbui tai yra rezultatyviausias sezono pasirodymas.
2021-11-16

Pralaimėjimu pasibaigusiame mače Nikola Jokičius nebaigė rungtynių dėl traumos

Denverio „Nuggets“ žvaigždė ir praėjusio sezono MVP Nikola Jokičius nebaigė rungtynių dėl traumos. Krepšininkas antrajame kėlinyje mače prieš Jutos „Jazz“ susitrenkė kelį ir toliau nebežaidė. Kol kas nežinoma, kiek tai rimta trauma. Dvikovoje prieš „Jazz“ serbas spėjo pelnyti 24 taškus, atkovojo šešis kamuolius ir atlikti šešis rezultatyvius perdavimus.
2021-10-27

Naudingiausias NBA krepšininkas žaidė fantastiškai, bet „Nuggets“ atsidūrė ties iškritimo riba

Fynikso „Suns“ komanda yra per vieną žingsnį nuo Vakarų konferencijos finalo. Arizonos ekipa svečiuose 116:102 (37:27, 22:28, 31:21, 26:26) įveikė Denverio „Nuggets“ ekipą. „Suns“ serijoje pirmauja 3:0 ir kitos rungtynės bus žaidžiamos dar kartą Denveryje. Prieš dvikovą MVP prizą atsiėmęs Nikola Jokičius užfiksavo galingą trigubą dublį. Serbas pelnė 32 taškus, atkovojo 20 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.
2021-06-12

„Suns“ Vakarų pusfinalį pradėjo įveikdami Jokičiaus kariauną

Fynikso „Suns“ komanda Vakarų konferencijos pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale. Arizonos klubas namuose 122:105 (28:28, 29:30, 31:21, 34:26) įveikė Denverio „Nuggets“ ekipą. „Suns“ serijoje pirmauja 1:0, o kitos rungtynės dar kartą vyks Fynikse. Fynikso komandoje keturi krepšininkai surinko bent 20 taškų, o rezultatyviausias buvo 23 pelnęs Mikalas Bridgesas. Pralaimėjusiems Nikola Jokičius surinko 22 taškus ir atkovojo devynis kamuolius.
2021-06-08

Intriguojančioje Jokičiaus ir Lillardo akistatoje – svarbi „Trail Blazers“ pergalė

NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalį sėkmingai pradėjo Portlando „Trail Blazers“ ekipa, kuri svečiuose 123:109 (35:30, 23:31, 38:25, 27:23) pranoko Denverio „Nuggets“ klubą. Per pirmąją mačo dalį aikštėje vyko gana apylygė kova.
2021-05-23

Vučevičius: „Jokičius aiškiai yra šio sezono NBA MVP“

Nikola Vučevičius neabejoja, jog sezono MVP turėtų tapti Denverio „Nuggets“ lyderis Nikola Jokičius. „Jokičius yra MVP, kad ir iš kokios pusės pažiūrėtum, tiek iš statistinės, tiek iš visų kitų. Lenktynėse dėl MVP gal būtų mažiau aiškumo, jeigu LeBronas ir Embiidas nebūtų patyrę traumų, nes jie irgi žaidžia puikiai. Taip kalbu ne todėl, kad Jokičius yra mano draugas, tiesiog tokia realybė“, - sakė Čikagos „Bulls“ aukštaūgis.
2021-05-14

Jokičiaus vedama „Nuggets“ pratęsė pergalių seriją

Šeštą pergalę iš eilės NBA lygoje pasiekė Denverio „Nuggets“ (32-18), kuri namuose 134:119 (39:32, 37:24, 33:30, 25:33) nugalėjo Detroito „Pistons“ (15-36) klubą. Šeimininkai rungtynių eiga kontroliavo praktiškai nuo pat pradžių. Po dviejų kėlinių jau pirmavo 15 taškų skirtumu, vėliau skirtumas augo ir buvo perkopęs dvidešimt. Sėkmingiau paskutinį kėlinį sužaidę svečiai skirtumą kiek aptirpdė, bet „Nuggets“ vis vien šventė solidžią pergalę.
2021-04-07

Jokičiaus ir Antetokounmpo akistatoje – įspūdingas serbo trigubas dublis

Nikola Jokičius dominavo aikštelėje, o Denverio „Nuggets“ (20-15) rezultatu 128:97 (37:23, 27:27, 35:30, 29:17) sutriuškino Milvokio „Bucks“ (21-14) ekipą. Tiesiog įspūdingai nugalėtojų gretose žaidė lyderis Nikola Jokičius, kuris per 36 minutes surinko 37 taškus (13/20 dvit., 2/3 trit., 5/5 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 10 kamuolių, dukart perėmė kamuolius ir padarė dvi klaidas.