Denverio „Nuggets“ žvaigždė ir praėjusio sezono MVP Nikola Jokičius nebaigė rungtynių dėl traumos. Krepšininkas antrajame kėlinyje mače prieš Jutos „Jazz“ susitrenkė kelį ir toliau nebežaidė.

Kol kas nežinoma, kiek tai rimta trauma. Dvikovoje prieš „Jazz“ serbas spėjo pelnyti 24 taškus, atkovojo šešis kamuolius ir atlikti šešis rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“ komanda, kuri dar verčiasi ir be Jamalo Murray, akistatą pralaimėjo 110:122.

Trečiajame kėlinyje „Nuggets“ kovoje išlaikė Willas Bartonas, leidęs atsilikti minimaliu skirtumu (90:91), tačiau svarbiausiu metu geresni buvo šeimininkai.

Ketvirtajame kėlinyje emocijos užvirė po Hassano Whiteside‘o ir JaMychalo Greeno apsistumdymo. Aukštaūgiai buvo išskirti komandos draugų, o vėliau sulaukė techninių pražangų ir buvo išsiųsti iš aikštės.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 24 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Willas Bartonas 21 (4 atk. kam.), Aaronas Gordonas 20 (7 atk. kam., 9/10 dvitaškių), Monte Morrisas 19, Michaelas Porteris 13 (3/11 tritaškių, 9 atk. kam.), Jeffas Greenas 8.

„Jazz“: Rudy Gobertas 23 (16 atk. kam., 7/8 dvitaškių, 9/16 baud. met.), Donovanas Mitchellas 22 (6 rez. perd., 1/9 tritaškių), Jordanas Clarksonas 19 (3/10 tritaškių), Bojanas Bogdanovičius (1/5 tritaškių) ir Mike‘as Conley (5 rez. perd.) po 15, Joe Inglesas 13.