morgana danielė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „morgana danielė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „morgana danielė“.

Audrą sukėlęs įstatymas: kad nukentės pacientai, grasina abi pusės, tik kiekviena savaip

Seime kelią skinasi tikrą diskusijų audrą įplieskiantis įstatymų pakeitimų paketas, kuriuo siekiama ne tik konsoliduoti ligonių kasas, bet ir įstatymiškai įtvirtinti, kaip jos galėtų bausti neteisėtai pasipinigauti siekiančias gydymo įstaigas. Kritikai aiškina, esą šiuo įstatymu nusitaikyta sužlugdyti privačias gydymo įstaigas, tuo metu pataisų šalininkai atkerta, kad nieko nedarant gresia viešosios medicinos krachas.

Atėjus pas gydytoją su siuntimu – 150 eurų sąskaita: bandys užkirsti kelią įstaigų lupikavimui

Apsilankai poliklinikoje, pas šeimos gydytoją, kuris pakonsultavęs duoda siuntimą kardiologo konsultacijai. Pasižiūrėjus pagal bendradarbiavimo sutartį pamatai, kad Vilniuje eilė poliklinikoje ilgesnė nei vienoje privačioje įstaigoje. Nusiuntė ten, konsultavo, pirmoje konsultacijoje padarė kardiogramą, dar kitus tyrimus, paklausus, ar reikės mokėti, sako, kad ne, tik reikia po dviejų dienų ateiti atsakymų. Atėjus atsakymų gi išrašoma sąskaita už beveik pusantro šimto eurų.

Seimui ignoruojant Pagalbinio apvaisinimo įstatymo pataisas, „laisvietė“ Danielė kreipiasi į KT

Kasmet šalyje mažėjant gimstamumui, šią situaciją galėtų pakeisti moterims ir nesusituokusioms poroms suteikta galimybė pasinaudoti pagalbiniu apvaisinimu, tvirtina Seimo Laisvės frakcijos narė Morgana Danielė, nusprendusi kreiptis į Konstitucinį Teismą (KT). M. Danielė taip pat pažymi, kad teisė kurti šeimą turi būti užtikrinta visiems. „Projektą, kuris ištaisytų šią spragą, teikiau praėjusį pavasarį, tačiau Seimas jį atmetė net nepradėjęs svarstyti.

Seimo teisininkai siūlo iniciatyvą dėl „mamadienių“ ir „tėvadienių” suderinti su Trišale taryba

Parlamentarų grupės siūlymas prailginti „mamadienius“ ir „tėvadienius“ iki vaikui sukaks 16 metų turėtų būti suderintas su Trišale taryba. Tokią nuomonę išsakė Seimo kanceliarijos Teisės departamentas, įvertinęs tai numatančias Darbo kodekso pataisas. „Atsižvelgus į tai, kad siūlomas teisinis reguliavimas galimai sukeltų neigiamų ekonominių pasekmių darbdaviams, manytina, kad įstatymo projektas turėtų būti suderintas su Lietuvos Respublikos Trišale taryba“, – sakoma Seimo teisininkų išvadoje.

Morgana Danielė. Blaivi paauglystė – koks tėvų vaidmuo jos siekiant?

Uždrausti garinimo įrenginius, vykdyti policijos reidus į mokyklas kuprinėms tikrinti, policijai budėti su dronais ir gaudyti garinančius paauglius – susirūpinimas dėl nelegalių medžiagų paplitimo jaunimo gretose verčia griebtis šiaudo.

Morgana Danielė siūlo ilginti mamadienius ir tėvadienius iki vaikams sukaks 16 metų

Seimo Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkė Morgana Danielė pristatė narkotikų, alkoholio bei nikotino vartojimo tarp paauglių prevencijos modelį. Kaip vieną iš siūlymų politikė registruoja įstatymo projektą, numatantį prailginti mamadienius ir tėvadienius iki vaikams sukaks 16 metų.

Atidarius naują anoniminę liniją – policijos žinia: atskleidė, kiek gavo pranešimų

Lietuvoje jau dvi savaites veikia anoniminė pasitikėjimo linija, skirta pranešti apie galimą psichotropinių medžiagų platinimą ir turėjimą. Policijos departamentas pateikė duomenis, kiek skambučių jau gavo ir kiek iš jų pasitvirtino. „Iiki šios dienos specialia linija dėl narkotikų platinimo policija sulaukė 182 gyventojų skambučių, iš jų 75 užregistruoti“, – nurodoma Policijos departamento atsakyme.

Vietoje tvarkingų slėptuvių Seime planuojami fontanai: kur reikėtų dėtis grėsmės atveju, nežino ir patys politikai

Šio antradienio TV3 aktualijų laidoje „TOP 3“ žiūrovams bus atskleistos negirdėtos (ir neregėtos) parlamento slėptuvės. Ar tokios išvis egzistuoja? Ir, ar jomis pasirūpinti nebūtų svarbiau, nei, pavyzdžiui, Seimo prieigų fontanais?.. Taip pat aiškinsimės, kas mūsų lauktų, jei JAV nuspręstų išstoti iš NATO aljanso? O vyšnia ant torto taps paskutinis Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos sprendimas.

Uždraudus azartinių lošimų reklamą, sportui siūloma laikinai palikti išimtį iki 2028 m.

Uždraudus azartinių lošimų reklamą, Seimo Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkė Morgana Danielė siūlo sporto varžyboms ir kitiems sporto renginiams numatyti pereinamąjį laikotarpį. Pereinamąjį laikotarpį siūloma numatyti iki 2028 m. sausio 1 d. Tokį pasiūlymą Azartinių lošimų įstatymo pataisoms įregistravusi parlamentarė sako, kad tokiu būdu siekiama suteikti laiko sportui susirasti kitus, mažiau žalingus visuomenės sveikatai, rėmėjus.
2024-02-12

Dėl masiško kvaišalų plitimo – sukrečianti gydytojos žinia: mes pavėlavom, dabar vartoja visi, visur ir viską

2023 metai pasižymėjo skaudžiomis istorijomis, kai į ligoninę kiekvieną mėnesį patekdavo mažiausiai po vieną narkotikais apsinuodijusi nepilnametį, o keli atvejai baigėsi mirtimis. Po tragiškų įvykių Vidaus reikalų ministerja ėmėsi bandomojo narkotikų vartojimo ir platinimo prevencijos mokyklose modelio projekto, tačiau gydytojai kalba atvirai – mes jau pavėlavome.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų