monika grigalauskytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „monika grigalauskytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „monika grigalauskytė“.

Justė Jocytė sužaidė geriausias karjeros rungtynes Eurolygoje

Trečiadienį moterų krepšinio Eurolygos A grupės rungtynėse „DVTK Hun-Therm“ (Vengrija) su Monika Grigalauskyte namuose 70:64 (18:11, 16:18, 15:19, 21:16) įveikė Justės Jocytės atstovaujamą Liono ASVEL (Prancūzija) komandą.
121
2023-12-06

Justė Jocytė grįžo į Eurolygą, bet ASVEL pralaimėjo paskutinėmis sekundėmis

Justė Jocytė po pustrečių metų pertraukos pasirodė Eurolygos rungtynėse, o jos atstovaujamas Liono ASVEL (Prancūzija) klubas A grupės rungtynėse svečiuose 85:86 (23:20, 20:15, 16:25, 26:26) pralaimėjo prieš „ACS Sepsi-SIC“ (Rumunija) klubą, kuriam tai buvo pirmoji pergalė Eurolygoje per istoriją.
2023-11-30

Eurolygoje – triuškinanti Grigalauskytės klubo pergalė ir ASVEL vargai be Jocytės

Trečiadienį moterų krepšinio Eurolygos A grupės rungtynėse „DVTK Hun-Therm“ (Vengrija) su Monika Grigalauskyte namuose net 74:44 (19:19, 20:10, 12:8, 23:7) sutriuškino Liublino „Polski Cukier AZS UCMS“ (Lenkija) klubą. Pirmajame kėlinuke šeimininkės išbarstė 8 taškų persvarą (17:9, 19:19), bet antrajame kėlinuke nė karto neleido varžovėms išsiveržti į priekį ir vėl po truputį didino pranašumą.
2023-10-26

Grigalauskytės klubas pateko į Eurolygą, TTT su Meškonyte liko už borto

Trečiadienį moterų krepšinio Eurolygos atrankos atsakomosiose rungtynėse Monikos Grigalauskytės atstovaujama „DVTK Hun-Therm“ (Vengrija) ekipa namuose 72:73 (15:19, 14:14, 27:16, 16:24) nusileido Londono „Lions“ (Didžioji Britanija), bet pateko į grupių etapą, nes pirmąjį mačą išvykoje laimėjo 63:48. Viešnios didžiausią persvarą turėjo trečiojo kėlinio pradžioje (29:36), bet tada šeimininkės surengė neįtikėtiną spurtą 15:0, kuris praktiškai panaikino „Lions“ viltis išsigelbėti.
2023-09-28

Lietuvos moterų 3x3 krepšinio rinktinę antrame turnyre iš eilės eliminavo kanadietės

Debrecene (Vengrija) surengtame 20-ajame šio sezono FIBA 3x3 „Women‘s Series“ moterų krepšinio turnyro etape iki pusfinalio nukeliavo Lietuvos rinktinė (Dalia Donskichytė, Monika Grigalauskytė, Martyna Petrėnaitė ir Gabrielė Šulskė). Turnyro ketvirtfinalyje lietuvės 18:15 pranoko ne pagrindinės sudėties Kanados rinktinę. Lietuvės turėjo net 8 taškų persvarą (17:9, 18:10), bet rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė. Kanadietės spurtavo 5:0 ir likus 25 sek.
2023-08-28

Lietuvos 3x3 rinktinės krepšininkės ketvirtfinalyje krito prieš FIBA pasaulio reitingo lyderes

Prahoje (Čekija) rengiamas jau 15-asis šio sezono FIBA 3x3 „Women‘s Series“ moterų krepšinio turnyro etapas. Jame dalyvavo ir Lietuvos rinktinė (Monika Grigalauskytė, Kamilė Nacickaitė, Martyna Petrėnaitė ir Gabrielė Šulskė). Grupės etapo barjerą įveikusios lietuvės šeštadienį ketvirtfinalyje 17:21 neatsilaikė prieš FIBA pasaulio komandų reitingo lyderę – Kanados rinktinę.
2023-08-05

Labuckienės klubas Eurolygoje pralaimėjo pratęsimo dramą, Grigalauskytės ekipa prarado viltis patekti į ketvirtfinalį

Trečiadienį moterų krepšinio Eurolygos B grupės rungtynėse „DVTK Hun-Therm“ (Vengrija) su Monika Grigalauskyte savo aikštėje 61:70 (17:20, 20:23, 11:18, 13:9) nusileido „Perfumerias Avenidas“ (Ispanija) ekipai ir prarado viltis patekti į ketvirtfinalį.
2023-02-23

Abi Lietuvos trijulių krepšinio rinktinės namo grįžta be medalių

Austrijoje vykusiame Europos trijulių krepšinio čempionate Lietuvos rinktinės patyrė nesėkmes. Sekmadienį vyrų komanda pateko į čempionato pusfinalį, bet tiek jame, tiek ir kovoje dėl bronzos nusileido varžovams. Abi rinktinės, tiek vyrų, tiek moterų į Lietuvą grįžta be medalių. Evaldas Džiaugas, Marijus Užupis, Darius Tarvydas ir Ignas Ražutis pusfinalyje 20:21 patyrė pralaimėjimą prieš latvius, o kovoje dėl bronzos 10:21 suklupo prieš Nyderlandus.
2022-09-12

Sunkus finalas: nepralaužiamai besigynusi JAV rinktinė įveikė lietuves

Kvebeke (Kanada) šeštadienį finišavo 9-asis šio sezono FIBA „Women‘s Series“ moterų 3x3 krepšinio etapas. Jame dalyvavo ir Vilniaus „Kibirkšties“ pagrindu sudaryta Lietuvos rinktinė (Monika Grigalauskytė, Kamilė Nacickaitė, Martyna Petrėnaitė, Eglė Zabotkaitė). Finale lietuvės įstrigo JAV rinktinės gynyboje ir nesugebėjo rimčiau pasipriešinti WNBA rungtynių patirties turinčioms varžovėms – 7:18. Amerikietės visiškai sustabdė K.Nacickaitę, kuri pelnė tik 2 tšk.
2022-08-20

Lietuvos moterų 3x3 krepšinio rinktinė žengė į FIBA „Women‘s Series“ etapo finalą

Kvebeke (Kanada) šeštadienį finišuoja 9-asis šio sezono FIBA „Women‘s Series“ moterų 3x3 krepšinio etapas. Jame dalyvavo ir Vilniaus „Kibirkšties“ pagrindu sudaryta Lietuvos rinktinė (Monika Grigalauskytė, Kamilė Nacickaitė, Martyna Petrėnaitė, Eglė Zabotkaitė).  Pusfinalyje lietuvės pasiekė saldų revanšą prieš kanadietes – 19:13. Būtent Kanados rinktinė sustabdė lietuves šių metų pasaulio čempionato pusfinalyje (14:16). Lietuves į pergalę vedė K. Nacickaitė, pelniusi 8 taš...