Justė Jocytė po pustrečių metų pertraukos pasirodė Eurolygos rungtynėse, o jos atstovaujamas Liono ASVEL (Prancūzija) klubas A grupės rungtynėse svečiuose 85:86 (23:20, 20:15, 16:25, 26:26) pralaimėjo prieš „ACS Sepsi-SIC“ (Rumunija) klubą, kuriam tai buvo pirmoji pergalė Eurolygoje per istoriją.

ASVEL anksti susikrovė dviženklį pranašumą (12:2), o antrajame kėlinyje turėjo ir 12 taškų persvarą (35:23), bet trečiajame ketvirtyje išbarstė visą persvarą, kai pralaimėjo atkarpą rezultatu 2:13.

Rungtynių pabaigoje ASVEL 4 baudų metimais panaikino 3 taškų deficitą (85:84) ir atrodė, kad iškovos pergalę, bet tada Borislava Hristova aidint sirenai pataikė dvitaškį ir nulėmė rungtynių baigtį.

J.Jocytė per 14 min. 9 sek. pelnė 4 taškus (1/1 dvitaškio, 2/2 baudų), atkovojo 1 kamuolį, po sykį suklydo ir prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus. Jai tai buvo rezultatyviausios karjeros Eurolygoje rungtynės.

ASVEL neišgelbėjo 24 taškus pelniusi Marine Johannes, o nugalėtojų gretose išsiskyrusi B.Hristova surinko net 27 tšk., atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius.

Grupės lyderių akistatoje Monikos Grigalauskytės atstovaujama „DVTK Hun-Therm“ (Vengrija) komanda namuose 64:81 (20:18, 17:29, 16:19, 11:15) neprilygo Stambulo „Fenerbahce Alagoz Holding“ (Turkija) ekipai.

Šeimininkės pirmavo beveik pusantro kėlinio, bet antrajame ketvirtyje paleido varžoves į priekį dviženkliu skirtumu. Vėliau „DVTK Hun-Therm“ dar mėgino gelbėtis (46:51, 58:66), tačiau „Fenerbahce Alagoz Holding“ atsakė dar vienu nedideliu spurtu ir susikrovė pergalingą pranašumą.

M.Grigalauskytė žaidė 25 min. 40 sek., pelnė 7 tšk. (2/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 4 naudingumo balus.

„DVTK Hun-Therm“ (6-1) grupėje užima 2-ią vietą, o ASVEL (1-6) rikiuojasi 7-a.

Moterų Eurolygoje dalyvauja 16 komandų, suskirstytų į 2 grupes po 8. Po 4 geriausias abiejų grupių komandas pateks į ketvirtfinalį.