Justė Jocytė sužaidė geriausias karjeros rungtynes Eurolygoje

Rungtynių vaizdo įrašas

Trečiadienį moterų krepšinio Eurolygos A grupės rungtynėse „DVTK Hun-Therm“ (Vengrija) su Monika Grigalauskyte namuose 70:64 (18:11, 16:18, 15:19, 21:16) įveikė Justės Jocytės atstovaujamą Liono ASVEL (Prancūzija) komandą.

ASVEL rungtynių pradžioje turėjo 12 taškų deficitą (18:6), bet sugebėjo atsitiesti ir trečiajame ketvirtyje persvėrė rezultatą (34:36, 38:39). Likus žaisti pusketvirtos minutės komandas dar teskyrė vienas taškas (59:58). Tada šeimininkės surengė nedidelį spurtą 7:2 ir likus pusantros minutės atitrūko 6 taškais (66:60). ASVEL vėliau išsigelbėti nepajėgė, o tašką padėjo paskutinį rungtynių metimą pataikiusi M.Grigalauskytė.

Rungtynių vaizdo įrašas:

M.Grigalauskytė per 21 min. 8 sek. pelnė 12 taškų (6/8 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, kartą prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

J.Jocytė žaidė 11 min. 9 sek., sumetė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/1 tritaškio), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, neklydo, neprasižengė ir surinko 9 naudingumo balus. Ji pagerino karjeros Eurolygoje rezultatyvumo ir naudingumo balų rekordus.

J.Jocytė anksčiau Eurolygoje žaidė 2019/2020 m. ir 2020/2021 m., o vėliau du sezonus su ASVEL rungtyniavo Europos taurės turnyre.

„DVTK Hun-Therm“ (7-1) laikosi 2-oje A grupės vietoje. ASVEL (1-7) rikiuojasi priešpaskutinė – 7-a.

Moterų Eurolygoje dalyvauja 16 komandų, suskirstytų į 2 grupes po 8. Po 4 geriausias abiejų grupių komandas pateks į ketvirtfinalį.