Trečiadienį moterų krepšinio Eurolygos atrankos atsakomosiose rungtynėse Monikos Grigalauskytės atstovaujama „DVTK Hun-Therm“ (Vengrija) ekipa namuose 72:73 (15:19, 14:14, 27:16, 16:24) nusileido Londono „Lions“ (Didžioji Britanija), bet pateko į grupių etapą, nes pirmąjį mačą išvykoje laimėjo 63:48.

Viešnios didžiausią persvarą turėjo trečiojo kėlinio pradžioje (29:36), bet tada šeimininkės surengė neįtikėtiną spurtą 15:0, kuris praktiškai panaikino „Lions“ viltis išsigelbėti. Rungtynių pabaigoje „DVTK Hun-Therm“ visiškai atsipalaidavo ir netgi patyrė pralaimėjimą, bet tai šeimininkių nuotaikos pernelyg nesugadino.

M.Grigalauskytė žaidė 22 min. 56 sek., pelnė 5 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 3/4 baudų), atkovojo 5 kamuolius, 3 kartus suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 3 naudingumo balus.

Deja, už borto liko Rygos TTT (Latvija) komanda su Gabija Meškonyte. Atsakomosiose rungtynėse TTT savo aikštėje 62:63 (14:12, 13:18, 12:16, 23:17) nusileido „ACS Sepsi-SIC“ (Rumunija) ekipai. Pirmąjį mačą svečiuose TTT pralaimėjo rezultatu 54:59.

Nors TTT tereikėjo pergalės 6 taškų skirtumu, per visą mačą šeimininkės tokios persvaros nė karto nebuvo susikrovusios. Ketvirtajame kėlinuke komandas skyrė 11 taškų (48:59). TTT paskutinėmis minutėmis panaikino beveik visą deficitą, bet laiko išplėšti pergalę joms neužteko.

G.Meškonytė žaidė 16 min. 35 sek., pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, 3 kartus prasižengė, 2 sykius suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

TTT sezoną turėtų tęsti Europos taurės turnyre.