michailas kokliajevas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „michailas kokliajevas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „michailas kokliajevas“.

V. Blekaitis prestižiniame galiūnų turnyre JAV užėmė ketvirtą vietą

Lietuvos stipruolis Vidas Blekaitis Kolambo mieste (JAV) vykusiame prestižiniame „Arnold’s Strongman“ turnyre užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėjo amerikietis Derekas Paundstounas (Derek Poundstone). Antras liko po pirmosios varžybų dienos pirmavęs rusas Michailas Kokliajevas. Trečioje vietoje - kitas amerikietis Trevis Ortmajeris (Travis Ortmayer). 36-erių metų birštonietis V. Blekaitis debiutavo šiame turnyre. Lietuvis prieš paskutiniąją rungtį buvo trečias.
2009-03-09

Ž. Savickas: „Iškelsiu sunkiausią rąstą“

Užimti Seimo nario kėdės Žydrūnui Savickui nepavyko, tačiau dėl to stipruolis nenusimena. Tapti deputatu jis vėl mėgins po ketverių metų, o šį savaitgalį bandys pagerinti sau priklausantį pasaulio rąsto kėlimo rekordą. - Lietuvoje esate garsus žmogus, tačiau tai nepadėjo patekti į Seimą. Ar labai nusivylėte? - paklausėme stipriausiu planetos žmogumi tituluojamo 33 metų Ž.Savicko. - Po pirmų varžybų sporte ant podiumo taip pat neužlipsi.
2008-11-13

Ž. Savickas pergalingai pradėjo Čempionų lygos varžybas

Tituluočiausias Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas Latvijos sostinėje tapo 2008 metų sezono galiūnų Čempionų lygos („Strongman Champions League“) pirmojo etapo nugalėtoju. Šešiose rungtyse lietuvis surinko 75 taškus bei aplenkė visus 13 savo varžovų. Rikiuotė:  1. Žydrūnas Savickas (Lietuva)    75 tšk.
2008-03-24

Biržiečiui pasaulyje nėra lygių

Žydrūnas Savickas JAV mieste Kolambuse šeštąjį kartą paeiliui laimėjo Holivudo žvaigždės Arnoldo Schwarzeneggerio rengiamą prestižinį „Arnold Classic Strongman" turnyrą. Jis savaitgalį vykusiose varžybose be didesnio vargo įveikė devynis konkurentus. Biržietis net trijose rungtyse iš šešių pasiekė pasaulio rekordus. Ž. Savickas atkėlimo rungtyje nuo pakylos atkėlė 466 kg svorio įrenginį.
Lietuva 2008-03-04

Šeštas Ž. Savicko triumfas A. Schwarzeneggerio turnyre

Žydrūnas Savickas lieka stipriausiu pasaulio žmogumi. 32 metų lietuvis šeštą kartą iš eilės laimėjo kasmet JAV mieste Kolambuse rengiamą prestižinį „Arnold Strongman“ turnyrą. Galiūnų varžybos yra didelio Arnoldo Schwarzeneggerio sumanyto sporto renginio dalis. Ž. Savickas laimėjo 2 iš 6 rungčių ir nugalėjo bendrojoje įskaitoje. Jam už pergalę atiteko 40 tūkst. JAV dolerių ir prabangus „Audemars Piguet“ laikrodis.
2008-03-02

Lietuvos galiūnai sutriuškino pasaulio rinktinę

Šeštadienį Vilniuje Siemens arenoje vykusiose paskutinėse 2007 metais Lietuvos galiūnų federacijos organizuojamose varžybose šalies galiūnų rinktinė - Žydrūnas Savickas, Vidas Blekaitis, Saulius Brusokas bei Vilius Petrauskas - be didesnio vargo net 20:4 sutriuškino pasaulio rinktinę, kuriai atstovavo Agris Kazelnikas (Latvija), Michailas Kokliajevas (Rusija), Derekas Poundstone`as (JAV) ir Andrus Murumetsas (Estija).Lietuvos galiūnai rasto kėlimo, "laikrodžio", skydo nešimo ir pritupimų rungtys...
2007-10-29

Lietuvos galiūnų rinktinė varžysis su pasaulio komanda

Šeštadienį Siemens arenoje Vilniuje vyks paskutinės 2007 metais Lietuvos galiūnų federacijos organizuojamos varžybos. Dėl stipriausiųjų pasaulyje vardų rungsis dvi galingos vyrų komandos - Lietuvos rinktinė, kurią sudaro Žydrūnas Savickas, Vidas Blekaitis, Saulius Brusokas bei Vilius Petrauskas ir pasaulio rinktinė, kuriai atstovaus Agris Kazelniks (Latvija), Michailas Kokliajevas (Rusija), Derekas Poundstone`as (JAV) ir Andrus Murumetsas (Estija). Pergalių tarptautiniuose turnyruose užgrūdint...
2007-10-26

Lietuvos galiūnai pateko į pasaulio čempionato finalą

Lietuvos stipruoliai Žydrūnas Savickas, Saulius Brusokas ir Vidas Blekaitis pateko į Pietų Korėjoje vykstančio pasaulio čempionato finalą. 24 dalyviai jėgas mėgino 6-iose grupėse. Pirmojoje grupėje antrąją vietą užėmė V.Blekaitis (16 taškų), kurį aplenkė tik Rusijos atstovas Michailas Kokliajevas (19 taškų). Taip pat antras liko penktoje grupėje dalyvavęs pasaulio čempionas Ž. Savickas (15 taškų.) Jį pranoko vienu tašku daugiau surinkęs serbas Ervinas Katona.
2007-09-14

Žydrūnas Savickas penktą kartą laimėjo prestižinį galiūnų turnyrą JAV

Penktą kartą iš eilės dukart pasaulio galiūnų čempionas 31 metų Žydrūnas Savickas laimėjo prestižines šeštą kartą Ohajo valstijoje vykusias (6th Annual Arnold Strongman Classic) jėgos sporto šakų varžybas.Laimėjęs keturias rungtis iš šešių bei pasiekęs vieną planetos rekordą, Lietuvos galiūnas surinko 52 taškus bei iškovojo 30 tūkst. JAV dolerių čekį.Antroji vieta (48 tšk.) dešimties galiūnų varžybose bei 20 tūkst. čekis atiteko ukrainiečiui Vasiliui Virastiukui, o trečias liko (15 tūkst.