Lietuvos stipruolis Vidas Blekaitis Kolambo mieste (JAV) vykusiame prestižiniame „Arnold’s Strongman“ turnyre užėmė ketvirtąją vietą.

Nugalėjo amerikietis Derekas Paundstounas (Derek Poundstone). Antras liko po pirmosios varžybų dienos pirmavęs rusas Michailas Kokliajevas. Trečioje vietoje - kitas amerikietis Trevis Ortmajeris (Travis Ortmayer).

36-erių metų birštonietis V. Blekaitis debiutavo šiame turnyre.

Lietuvis prieš paskutiniąją rungtį buvo trečias. Beje, Vidas laimėjo penktąją rungtį.

Turnyre, kurį sudarė šešios rungtys, dalyvavo dešimt stipruolių.

D. Paundstounui už pergalę atiteko 40 tūkst. dolerių čekis, 25 tūkst. dolerių vertės laikrodis bei 10 tūkst. dolerių vertės bronzinė legendinio stipruolio Luji Siro (Louis Cyr) statulėlė, sverianti beveik 20 kg.

Šešis kartus iš eilės šias varžybas laimėjęs lietuvis Žydrūnas Savickas šiemet turnyre nedalyvavo. Jis kartu su 2002 metų šio turnyro nugalėtoju Marku Henriu (Mark Henry) buvo tarp žiūrovų.

„Arnold’s Strongman“ varžybos yra viena kultūrizmo legendos, dabartinio Kalifornijos gubernatoriaus Arnoldo Schwarzeneggerio sumanyto renginio „Arnold Sports Festival“ dalių. 37 sporto šakų, iš kurių 13 yra olimpinės, varžybose dalyvavo net 17 tūkst. sportininkų.