merkel

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „merkel“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „merkel“.

Ukrainos gynybos ministras: Merkel padarė didžiausią klaidą – šio karo buvo galima išvengti

Ukrainos gynybos ministras Oleksijus Reznikovas pareiškė, kad NATO susitikimo metu 2008-aisiais Vokietijos pozicija neleisti Ukrainos ir Gruzijos į aljansą nulėmė dabartinę situaciją. Jo teigimu, būtent tuomet buvo galima išvengti karo. Kalbėdamas „Ukrainos karo televizijai“ jis atskleidė, kad „iš tam tikrų šaltinių tiksliai žinau, kad amerikiečiai buvo pasirengę priimti politinį sprendimą dėl Ukrainos ir Gruzijos priėmimo į NATO“. „Buvo kategoriška Angelos Merkel pozicija prieš.
314 2022-08-25

Merkel pagaliau „pabudo“: nuolaidžiavimu Kremliui kaltinama politikė išsakė savo poziciją karo Ukrainoje klausimu

Buvusi Vokietijos kanclerė Angela Merkel pagaliau konkrečiai išsakė savo poziciją karo Ukrainoje atžvilgiu, nepaisant kritikos jos atžvilgiu dėl jos vadovavimo metu vykusio nuolatinio nuolaidžiavimo Kremliaus įtakai. Prasidėjus ketvirtajam Rusijos įsiveržimo į Ukrainos teritoriją mėnesiui buvusi Vokietijos kanclerė išsakė savo palaikymą Ukrainai.
2022-06-02

Vokietijos politikas: Merkel niekada nepasitikėjo Putinu ir vadino jį melagiu

Vokietijos valdžia pripažįsta, kad daugelį metų buvo renkamasi netinkama politikos Rusijos atžvilgiu strategija. Maža to, pirmą sykį paviešinta informacija, kad ir ilgametė šalies kanclerė Angela Merkel „niekuomet nepasitikėjo Vladimiru Putinu“. Vokietija gegužės 10-ąją paskelbė, kad šalis planuoja „visam laikui“ visiškai atsisakyti Rusijos energijos šaltinių. Tai simbolizuoja kardinalų pokytį tai politikai, kuri buvo vystoma pastaruosius dešimtmečius.
2022-05-11

Merkel atsakė į Zelenskio priekaištus ir kvietimą: teisingai pasielgė nepriėmusi Ukrainos į NATO

Buvusi Vokietijos kanclerė Angela Merkel tikina, kad 2008 metais priėmė teisingą sprendimą nepriimti Ukrainos į NATO, nepaisant Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio kritikos. Tai pirmadienį naujienų agentūros DPA prašymu pareiškė A. Merkel atstovė spaudai, rašo „Evropeyskaja pravda“. Tuo pat metu buvęs kancleris palaikė tarptautines pastangas užbaigti Rusijos užkariavimo karą Ukrainoje, tačiau į kvietimą atvykti į Bučą neatsiliepė. „Federalinė kanclerė dr.
2022-04-04

Putino naudingi vokiečių idiotai – „Politico“

Rusijos karas Ukrainoje tarsi nubraukia visos Vokietijos politikų kartos darbą, rašo portalas „Politico“. Vis tik Vokietijai nėra svetima būti neteisingoje istorijos pusėje. Todėl nieko neturėtų stebinti, kad pastaruosius 16 metų Berlynas praleido tvirtai stovėdamas neteisingoje pusėje, apsispręsdamas, kaip elgtis su Rusija.
2022-03-31

Pasitraukus Merkel, šlubuojanti Europa ieško naujo vedlio

Angelos Merkel pasitraukimas iš politinės arenos po 16 metų darbo kanclerės poste ne tik pradėjo naują erą Vokietijoje, bet ir sutrikdė galios pusiausvyrą Europos Sąjungoje. Tarp potencialių kandidatų perimti iš A. Merkel Europos lyderio skeptrą minimi ją prie didžiausios Europos ekonomikos vairo pakeitęs Olafas Scholzas, Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas ir Italijos vyriausybės vadovas Mario Draghi.
2021-12-28

Skaisgirytė: Merkel pokalbio su Minsku Nausėda nekritikavo dėl geopolitinių priežasčių

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda buvusios Vokietijos kanclerės Angelos Merkel pokalbio su Baltarusijos autoritariniu prezidentu Aliaksandru Lukašenka nekritikavo dėl geopolitinių priežasčių, sako patarėja. „Kanclerės Merkel skambutis išties buvo vertinamas įvairiai. Lietuvos prezidentas pasirinko nekritikuoti Vokietijos kanclerės.
Aktualijos 2021-12-20

Pabaiga: po 16 metų vadovavimo Merkel išvyko iš kanceliarijos

Vokietijos kanclerė Angela Merkel trečiadienį oficialiai perdavė valdžią savo įpėdiniui Olafui Scholzui ir išvyko iš savo biuro Berlyno centre, lydima kortežo, pranešė vienas naujienų agentūros AFP žurnalistas. A. Merkel, dėvinti apsauginę kaukę, sėdėjo automobilio „Mercedes“ gale, o kanceliarijos darbuotojai plojo darbą baigusiai lyderei, vadovavusiai Vokietijos vyriausybei keturias kadencijas iš eilės.
2021-12-08

Merkel surengta atsisveikinimo ceremonija: degančius deglus nešantys kariai ir „pankų krikštamotės“ daina

Politinę karjerą baigianti Vokietijos kanclerė Angela Merkel ketvirtadienį buvo pastebimai sujaudinta jai surengtos atsisveikinimo ceremonijos, per kurią nuskambėjo „pankų krikštamote“ vadinamos atlikėjos Ninos Hagen daina ir karių eitynėmis su deglais. Ceremonija buvo surengta likus vos kelioms dienoms iki A. Merkel, prie Vokietijos vyriausybės vairo stovėjusios 16 metų, darbo kanclerės poste pabaigos.
2021-12-03

Merkel ragina griežtinti suvaržymus dėl COVID-19

Vokietijos kanclerė Angela Merkel ketvirtadienį dar kartą paragino sugriežtinti dėl koronaviruso pandemijos įvestus suvaržymus, siekiant sumažinti užsikrėtimų skaičių Vokietijoje, ir pabrėžė, kad mirčių nuo COVID-19 skaičiui šalyje perkopus 100 tūkstančių „svarbi kiekviena diena“. „Mums reikia labiau apriboti kontaktus“, – sakė darbą baigianti Vokietijos lyderė.
2021-11-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų