magnetinės audros

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „magnetinės audros“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „magnetinės audros“.

Mokslų daktaras įspėja gyventojus dėl magnetinių audrų: „Dažnai žmonės nesupranta“

Temperatūrai vasarą mušant rekordus itin svarbu yra apsisaugoti nuo saulės ar šilumos smūgių. Bet, kaip pabrėžia mokslų daktaras Julius Kalibatas, reikia nepamiršti ir trečio mūsų sveikatai pavojingo faktoriaus – magnetinių audrų. Apie tai, kaip saulės spinduliai ir magnetinės audros veikia žmogaus sveikatą, naujienų portalo tv3.lt laidoje „Dienos pjūvis“ atsakė gydytojas, habilituotas biomedicinos mokslų daktaras J. Kalibatas.  Karšti orai būna išbandymas žmonių sveikatai.

Atslenka magnetinė audra: pasiruoškite

Kurį laiką Saulės aktyvumas buvo sumažėjęs, tačiau jis vėl primins apie save ir paleis pliūpsnį Žemės link – prognozuojama, kad jau rytoj prasidės stipri magnetinė audra, truksianti porą dienų.  Kaip praneša meteoagent.com, rytoj, birželio 28 dieną, ir poryt, birželio 29 dieną, magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus.
2024-06-27

Prasidėjo galinga magnetinė audra: pasakė, kada baigsis

Ketvirtadienis ramus nebus – tęsiasi vakar prasidėjusi galinga magnetinė audra, todėl šiandien galite jaustis prasčiau. O kad poveikis būtų kuo mažesnis, mokslininkai pataria laikytis kelių rekomendacijų, kurios padės apsaugoti sveikatą. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien, gegužės 2-ąją, magnetinio lauko aktyvumas sieks šešis balus. Lygiai toks pats aktyvumas buvo fiksuotas ir vakar. Prognozuojama, kad gegužės 3-4 dienomis aktyvumas sumažės iki keturių balų, o vėliau dar mažės.
2024-05-02

Įspėja apie pavojingas dienas šiems žmonėms: patarė, kaip apsaugoti širdį

Viena diena primena vasarą, o kitą jau reikia ieškoti pirštinių – tokios orų išdaigos šį pavasarį itin dažnas reiškinys. Tarsi ant spyruoklių „šokinėjanti“ oro temperatūra žmones veikia ne tik psichologiškai, bet ir atsiliepia jų sveikatai – kuo pokytis staigesnis, tuo didesnis jo poveikis. Tą ypač jaučia turintieji širdies ir kraujagyslių sistemos negalavimų, taip pat sąnarių, kvėpavimo takų bei nervų sistemos ligomis sergantys pacientai.
2024-04-16

DIENOS PJŪVIS. Ar tikrai jaučiasi – kaip žmones veikia saulės užtemimas ir magnetinės audros?

Piršlybos prie Niagaros krioklio ar lėktuve, naujas Gineso rekordas ir net prognozės Donaldui Trumpui. Visiškas saulės užtemimas įkvėpė žmones daryti beprotiškus dalykus. Milijonai Šiaurės Amerikos gyventojų susižavėję stebėjo, kaip Mėnulis uždengė Saulę ir vos per vieną minutę tamsa prarijo šviesą.

Prasideda sveikatai pavojingas laikas: nenumokite ranka į šiuos simptomus

Jau rytoj smogs sveikatai pavojingas reiškinys – stipri magnetinė audra, kuri truks dvi dienas. Artimiausiomis dienomis verta labiau pasaugoti sveikatą, ypač jei žinote, kad siautėjant magnetinėms audroms jų poveikį jaučiate stipriau. Kaip praneša meteoagent.com, rytoj, kovo 20 dieną, smogs penkių balų stiprumo magnetinė audra. Tokio paties stiprumo magnetinio lauko aktyvumas laikysis ir ketvirtadienį, kovo 21-ąją.
2024-03-19

Atslinko sveikatai pavojingas reiškinys: įspėja saugotis

Atslinko sveikatai pavojingas reiškinys – magnetinė audra. Nors ji ir nepasieks savo piko, jautresni žmonės gali pajusti jos poveikį, todėl rekomenduojama laikytis kelių patarimų, kad poveikis būtų kuo mažesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien, kovo 14 dieną, magnetinio lauko aktyvumas sieks keturis balus.
2024-03-14

Atslinko kritinė diena: saugokite sveikatą

Atslinko sveikatai pavojinga diena – fiksuojama stipri magnetinė audra, kurios poveikį gali pajusti net sveiki žmonės, todėl įspėjama saugotis ir pasirūpinti savo sveikata, laikytis kelių rekomendacijų, kad poveikis būtų kuo silpnesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus, tai traktuojama kaip stipri magnetinė audra. Penki balai laikomi riba, kai magnetinių audrų poveikis yra stipresnis ir jį gali pajusti net sveiki žmonės.
2024-02-28

Smogs galinga magnetinė audra: įsiminkite šiuos patarimus

Atslinko sveikatai pavojinga diena – fiksuojama stipri magnetinė audra, kurios poveikį gali pajusti net sveiki žmonės, todėl įspėjama saugotis ir pasirūpinti savo sveikata, laikytis kelių rekomendacijų, kad poveikis būtų kuo silpnesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks šešis balus, tai traktuojama kaip stipri magnetinė audra, o penki balai laikomi riba, kai magnetinių audrų poveikis yra stipresnis ir jį gali pajusti net sveiki žmonės.
2024-02-13

Atslinko sveikatai pavojingos dienos: įspėja saugotis

Atslinko sveikatai pavojingos dienos – fiksuojama stipri magnetinė audra, kurios poveikį gali pajusti net sveiki žmonės, todėl įspėjama saugotis ir pasirūpinti savo sveikata, laikytis kelių rekomendacijų, kad poveikis būtų kuo silpnesnis. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus, tai traktuojama kaip stipri magnetinė audra, o penki balai laikomi riba, kai magnetinių audrų poveikis yra stipresnis ir jį gali pajusti net sveiki žmonės.
2024-02-12
REKLAMA
REKLAMA

Šios dienos – itin sunkios lietuviams: štai, kas padės

Prasidėjo itin sunkios dienos – fiksuojama stipri magnetinė audra, truksianti dar kelias dienas. Kad magnetinių audrų poveikis būtų kuo mažesnis, rekomenduojama laikytis kelių rekomendacijų – štai, kas padės įsivyravus šioms audroms. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien, sausio 25 d., magnetinio lauko aktyvumas pasieks penkis balus – kritinę ribą, kai audrų poveikis tampa stipresnis.
2024-01-25

Atslinko sveikatai pavojingos dienos: štai, ką būtina žinoti

Šiandien ir rytoj teks labiau pasaugoti sveikatą – prasidėjo stipri magnetinė audra. Mokslininkai pataria laikytis kelių taisyklių, kad užklupus magnetinėms audroms jaustumėtės kuo geriau. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks šešis balus. Tai traktuojama kaip stipri magnetinė audra. Prognozuojama, kad tokio pat lygio aktyvumas laikysis ir rytoj, sausio 23 dieną.
2024-01-22

Skelbia artimiausią magnetinę audrą: apsibraukite 2 dienas

Pateikta prognozė, kada tikėtis artimiausios magnetinės audros – apsibraukite dvi dienas, nes teks labiau pasaugoti sveikatą, ypač jei esate vienas tų, kurie stipriau jaučia magnetinių audrų poveikį. Kaip praneša meteoagent.com, artimiausia magnetinė audra numatoma sausio 14-15 dienomis. Prognozuojama, kad dvi dienas magnetinio lauko aktyvumas sieks keturis balus iš devynių. Tai traktuojama kaip vidutinio stiprumo magnetinė audra.
2024-01-10

Atslinko pavojingos dienos sveikatai: štai, ką reikia daryti

Šiandien ir rytoj teks labiau pasaugoti savo sveikatą, nes vyraus galinga magnetinė audra. Štai, ką būtina žinoti apie magnetinių audrų poveikį sveikatai bei kaip jo saugotis. Meteoagent.com prognozuoja, kad stipresnė magnetinė audra vyraus dvi dienas, sausio 4-5 dienomis. Šiandien, ketvirtadienį, magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus. Prognozuojama, kad rytoj, sausio 5-ąją, magnetinio lauko aktyvumas dar didės ir pasieks šešis balus.
2024-01-04

Smogs pirmoji šių metų magnetinė audra: štai, ką būtina žinoti

Šiandien smogs pirmoji šių metų magnetinė audra – pasiruoškite ir pasirūpinkite sveikata, kad audros poveikis būtų kuo mažesnis. Mokslininkai pataria laikytis kelių taisyklių, kad užklupus magnetinėms audroms jaustumėtės kuo geriau. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien, sausio 2-ąją, magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus.
2024-01-02

Skelbia artimiausią magnetinę audrą: apsibraukite 2 dienas

Magnetinės audros paskutiniais metų mėnesiais neleido per daug atsipūsti, tačiau nenumaldomai artėjantis sausio mėnesis nusimato ramesnis. Skelbiama, kada numatoma artimiausia sausio mėnesio magnetinė audra – pasižymėkite šias dienas. Pagal meteoagent.com sausio mėnesio magnetinių audrų prognozę, visas mėnuo bus gan ramus, kol kas nenumatoma didesnių, ryškesnių magnetinio lauko aktyvumo šoktelėjimų.
2023-12-28

Šiandien – sveikatai pavojinga diena: apsisaugokite laiku

Prognozės rodo, kad penktadienis jau paskutinė gan stiprios magnetinės audros diena ir rytoj galėsime atsipūsti, tačiau šiandien pasaugokite sveikatą ir pasirūpinkite ja laiku, kad magnetinių audrų poveikis būtų kuo lengvesnis ir nepastebimesnis. Meteoagent.
2023-12-22

Prasidėjo sveikatai pavojingos dienos: pasakė, kiek truks

Tęsiasi stipri magnetinė audra, kuri truks dar kelias dienas, todėl rekomenduojama įvesti kelis gyvenimo būdo pokyčius, kad apsaugotumėte sveikatą nuo magnetinių audrų poveikio – štai, ką reikia žinoti. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas siekia šešis balus, rytoj, gruodžio 20 dieną, prognozuojamas penkių balų stiprumas. Ketvirtadienį magnetinio lauko aktyvumas vėl šoktels iki šešių balų.
2023-12-19

Atslinko labai sunkios dienos: įspėja, ką būtina žinoti

Tęsiasi stipri magnetinė audra, kuri atsipūsti dar neleis, todėl pasirūpinkite savo sveikata, nes magnetinės audros gali turėti neigiamą poveikį savijautai. Kaip praneša meteoagent.com, dar penktadienį prasidėjusi magnetinė audra nesitraukia ir tęsis iki pat gruodžio 20 dienos. Šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks net šešis balus, tokio paties stiprumo audra laikysis ir antradienį bei trečiadienį.
2023-12-18

Prasidėjo galinga magnetinė audra: štai, ką būtina žinoti

Šiandien prasideda sveikatai pavojingas laikas – magnetinė audra, užsitęsianti ne vieną dieną ir neleisianti atsipūsti net prieš pat žiemos šventes. Kad magnetinės audros poveikis būtų kuo mažesnis, siūloma laikytis kelių rekomendacijų – štai, kokios jos. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus, toks pats aktyvumo lygis išsilaikys ir rytoj, šeštadienį.
2023-12-15

Smogs galinga magnetinė audra: pasižymėkite šias dienas

Artėja galinga magnetinė audra, kuri užsitęs ne vieną dieną – apsibraukite šias dienas kalendoriuje ir saugokite sveikatą, ypač jei esate vienas tų, kurie tokiomis dienomis jaučiasi prasčiau.  Meteoagent.com surinktais duomenimis, šiandien magnetinio lauko aktyvumas dar gan ramus, siekia keturis balus, o jau rytoj prasidės magnetinė audra, kuri tęsis ne vieną dieną.
2023-12-14

Smogs magnetinė audra: štai, ką reikia žinoti

Šiandien atidžiau pasirūpinkite sveikata – smogs magnetinė audra, kurios poveikį galite pajusti ir jūs. Yra keletas patarimų, kuriais patariama vadovautis užklupus magnetinėms audroms. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus, o tai yra riba, kai magnetinių audrų poveikis yra stipresnis. Tačiau į šias audras kiekvienas reaguoja skirtingai – vieniems tokiomis dienomis sunku pakilti iš lovos, o kiti jaučiasi įprastai.
2023-12-11

1 gruodžio dieną apsibraukite raudonai: teks pasaugoti sveikatą

Artėjantį savaitgalį laukia nerami diena – smogs stipri magnetinė audra, todėl pasiruoškite ir pasirūpinkite savo sveikata, kad audros poveikis būtų kuo mažesnis. Meteoagent.com prognozės rodo, kad šeštadienį, gruodžio 9 dieną, magnetinio lauko aktyvumas sustiprės iki šešių balų. Šiandien ir rytoj magnetinio lauko aktyvumas sieks keturis balus.
2023-12-07

Įspėja visus: smogs galinga magnetinė audra

Magnetinė audra užsitęsė ilgiau nei tikėtasi – nenurimusi visą savaitgalį, ji tęsiasi ir šiandien, prognozuojama, kad be gailesčio magnetinė audra smogs ir rytoj. Todėl pasirūpinkite savo sveikata, nes šiomis dienomis galite jaustis prasčiau. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinės audros stiprumas sieks šešis balus, rytoj kiek sušvelnės ir magnetinio lauko aktyvumas pasieks penkis balus. Prognozuojama, kad gruodžio 6-ąją aktyvumas nurims, sieks keturis balus.
2023-12-04

Magnetinė audra užklups iš pasalų: smogs stipriai

Šiandien pasirūpinkite savo sveikata, nes prieš kelias dienas prasidėjusi magnetinė audra smogs itin stipriai, tad jos poveikį galite pajusti ir jūs. Yra keletas naudingų patarimų, kaip apsaugoti savo sveikatą tokiomis dienomis. Meteoagent.com duomenimis, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks net septynis balus. Primename, kad magnetinės audros pagal Kp indeksą vertinamos nuo vieno iki devynių balų.
2023-12-01

Magnetinė audra prasidėjo anksčiau nei tikėtasi: smogs nemenkai

Magnetinė audra užklupo anksčiau nei tikėtasi ir smogs nemenkai – tris dienas magnetinio lauko aktyvumas bus padidėjęs, todėl pasirūpinkite sveikata, jei esate jautresni magnetinių audrų poveikiui. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien prasidės magnetinė audra. Šiandien, trečiadienį, magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus. Toks pats aktyvumo lygis išsilaikys ir rytoj, lapkričio 30 dieną. Gruodžio 1-ąją magnetinio lauko aktyvumas dar padidės ir sieks net šešis balus.
2023-11-29

Netrukus smogs magnetinė audra: apsibraukite 1 dieną

Skelbiama, kada smogs artimiausia magnetinė audra – apsibraukite šią dieną, nes atslinkus magnetinėms audroms galite jaustis prasčiau, tad žinodami, kad artėja audra, galėsite tinkamai pasirūpinti sveikata. Kaip praneša meteoagent.com, artimiausia magnetinė audra numatoma gruodžio 4 dieną. Tądien magnetinio lauko aktyvumas padidės iki keturių balų, tai laikoma vidutinio stiprumo magnetine audra.
2023-11-27

Ar mėnulio fazės veikia sveikatą? Atskleidė tiesą

Jau senokai pastebėta, kad orų pokyčiai veikia gyvūnų elgesį, pavyzdžiui, artėjant audrai paukščiai keičia skrydžio trajektorijas, tačiau kaip ir kada orai veikia žmones? Slėgis, debesuotumas, temperatūra, magnetinės audros, o gal ir mėnulio fazės turi įtakos tam, kaip jaučiamės? Ši tema vis dažniau aptariama tiek gydytojų, tiek gamtos mokslų profesionalų.
2023-11-23

Smogs magnetinė audra: įsiminkite šiuos patarimus

Tęsiasi pirmadienį prasidėjusi magnetinė audra, kuri vieną dieną leis lengviau atsipūsti, tačiau ir vėl smogs penktadienį. Vyraujant magnetinėms audroms, kai kurie asmenys gali pajusti jų poveikį, todėl rekomenduojama laikytis kelių patarimų, kad poveikis būtų kuo mažesnis. Meteoagent.com duomenimis, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus, tai jau yra kritinė riba, kai audrų poveikis gali būti stipresnis ir jį gali ženkliau pajusti kai kurios asmenų grupės.
2023-11-22

Atskleidė, ar mėnulis ir magnetinės audros veikia mūsų sveikatą: kiti mano neteisingai

Jau senokai pastebėta, kad orų pokyčiai veikia gyvūnų elgesį, pavyzdžiui, artėjant audrai paukščiai keičia skrydžio trajektorijas, tačiau kaip ir kada orai veikia žmones? Slėgis, debesuotumas, temperatūra, magnetinės audros, o gal ir mėnulio fazės turi įtakos tam, kaip jaučiamės? Ši tema vis dažniau aptariama tiek gydytojų, tiek gamtos mokslų profesionalų.
2023-11-20

Smogs stipri magnetinė audra: štai, ką reikia daryti

Šiandien pasirūpinkite savo sveikata – prognozuojama stipri magnetinė audra, kurios poveikį galite pajusti ir jūs. Štai, ką reikia daryti, kad apsaugotumėte sveikatą. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien smogsianti magnetinė audra sieks penkis balus. Penki balai laikoma riba, kai galite pajusti magnetinių audrų poveikį.
2023-11-20

Savaitgalį smogs stipri magnetinė audra: apsisaugokite laiku

Nenumaldomai artėjantis savaitgalis gali būti ne toks malonus, kaip tikėjotės – prognozuojama, kad savaitgalį smogs stipri magnetinė audra. Šios dienos gali būti pavojingos sveikatai, todėl gali tekti saugotis – štai, ką būtina žinoti. Kaip praneša meteoagent.com, prognozuojama, kad rytoj, lapkričio 18 dieną, magnetinio lauko aktyvumas sieks šešis balus.
2023-11-17

Skelbia artimiausią magnetinę audrą: apsibraukite 1 dieną

Pasibaigus visą savaitę trukusiai magnetinei audrai skelbiama, kada tikėtis artimiausios audros. Ilgą laiką atsipūsti nepavyks, nes jau visai netrukus magnetinio lauko aktyvumas gerokai padidės. Kaip praneša meteoagent.com, artimiausia magnetinė audra smogs jau lapkričio 16 dieną, ketvirtadienį. Tądien magnetinio lauko aktyvumas sieks septynis balus, tai traktuojama kaip stipri magnetinė audra.
2023-11-14

Atslenka pavojingas savaitgalis: ragina saugotis

Artėjantis savaitgalis nebus ramus – visą savaitę vyraujanti magnetinė audra neleis atsikvėpti ir savaitės pabaigoje. Tad pasirūpinkite sveikata ir apsaugokite ją, ypač jei esate vienas tų, kuris šių audrų poveikį jaučia stipriau. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks šešis balus, toks pats aktyvumas laikysis ir visą savaitgalį, lapkričio 11 ir 12 dienomis.
2023-11-10

Pasakė, kada bus artimiausia magnetinė audra: pasižymėkite šias dienas

Lapkričio mėnuo prasidėjo stipria magnetine audra. Po jos kurį laiką vyraus ramesnis periodas, tačiau skelbiama, kad šį mėnesį sulauksime dar vienos nemenkos magnetinės audros – pasižymėkite šias dienas. Kaip skelbia meteoagent.com, dabar prasideda ramus periodas, magnetinio lauko aktyvumas turėtų išlikti pastovus, nesiekti daugiau trijų-keturių balų. Prognozuojama, kad lapkričio 21-ąją aktyvumas pasieks keturis balus.
2023-11-03

Stipri magnetinė audra užsitęs: apsaugokite savo sveikatą laiku

Tęsiasi magnetinė audra ir ji užsitęs ilgiau nei prognozuota. Anksčiau skelbta, kad ji baigsis lapkričio 1 dieną, tačiau dabar prognozės rodo, kad audra užsitęs, padidėjęs magnetinio lauko aktyvumas bus stebimas ir lapkričio 2-ąją. Meteoagent.com duomenimis, šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus - tai yra riba, kai galite pajusti magnetinių audrų poveikį sveikatai, pavyzdžiui, jaustis vangūs, gali atsirasti galvos skausmas.
2023-10-31

Magnetinė audra smogs nemenkai: pasakė, kam saugotis labiausiai

Tęsiasi savaitgalį prasidėjusi magnetinė audra, kuri, kaip prognozuojama, smogs visu pajėgumu ir baigsis tik lapkričio 2-ąją. Tad pasiruoškite ir pasirūpinkite savo sveikata, nes dėl padidėjusio magnetinio lauko aktyvumo galite jaustis prasčiau. Kaip skelbia meteoagent.com, stipri magnetinė audra prasidėjo jau vakar, spalio 29 dieną, ir tęsis iki pat Vėlinių. Šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks šešis balus, tai traktuojama kaip stipri magnetinė audra.
56 2023-10-30

Magnetinė audra atėjo anksčiau nei skelbta: pasiruoškite

Anksčiau prognozuota, kad prasidėjo ramesnis laikotarpis ir magnetinė audra smogs tik lapkričio 1 dieną, tačiau paaiškėjo, kad ji atėjo anksčiau ir prasideda jau šiandien. Pasiruoškite ir pasirūpinkite sveikata, kad šis periodas prabėgtų kuo lengviau. Meteoagent.com duomenimis, jau šiandien fiksuojamas padidėjęs magnetinio lauko aktyvumas, jis siekia penkis balus. Magnetinė audra tęsis ir visą savaitgalį, tačiau pasiruoškite, nes ji gali smogti daug stipriau.
2023-10-27

Magnetinė audra užklups jautriausią dieną: apsibraukite raudonai

Pasibaigė net kelias dienas trukusi magnetinė audra, tačiau nors šiandieną ir artimiausiomis dienomis magnetinis laukas bus kiek ramesnis, pasiruoškite, nes jau kitą savaitę vėl smogs magnetinė audra. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas siekia tris balus, numatoma, kad lygiai toks pats aktyvumas išliks iki spalio 31 dienos imtinai.
2023-10-26

Skelbia magnetinės audros tęsinį: štai, kada baigsis

Tęsiasi savaitės pradžioje prasidėjusi magnetinė audra – prognozuojama, kad šiandien ji smogs gan stipriai, tad pasirūpinkite savo sveikata, ypač jei žinote, kad užklupus magnetinėms audroms jaučiatės prasčiau. Meteoagent.com praneša, kad šiandien, kaip numatoma, yra paskutinė magnetinės audros diena. Šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus, tai traktuojama kaip stipri magnetinė audra.
2023-10-25

Prasidėjo stipri magnetinė audra: įsidėmėkite, kiek truks

Su naujos savaitės pradžia prasidėjo ir nauja, stipri magnetinė audra, tad jautresniems asmenims vertėtų įsidėmėti, kiek laiko ji truks, pasaugoti save ir pasirūpinti sveikata. Kaip praneša meteoagent.com, padidėjęs magnetinis lauko aktyvumas buvo fiksuojamas visą savaitgalį, tačiau magnetinė audra dar nesibaigia, ji tęsis dar kelias dienas. Magnetinė audra truks tris dienas, iki spalio 25 dienos.
2023-10-23

Tęsiasi magnetinė audra: truks ilgiau nei manyta

Tęsiasi vakar prasidėjusi magnetinė audra ir ji, panašu, užsitęs ilgiau nei prognozuota. Pranešama, kad šiandien vis dar fiksuojama vidutinio stiprumo audra, tad pasirūpinkite savo sveikata. Šiandien fiksuojamas magnetinio lauko aktyvumas siekia penkis balus, praneša meteoagent.com. Vakar prognozuota, kad magnetinė audra tęsis iki spalio 21 dienos, penktadienio, tačiau naujos prognozės rodo, kad magnetinė audra užsitęs ilgiau.
2023-10-20

Prasidėjo sveikatai pavojingos dienos: pasakė, kiek truks

Prasidėjo sveikatai pavojingos dienos – magnetinė audra. Prognozuojama, kad ji truks tris dienas, todėl pasirūpinkite savo sveikata, kad audros poveikis būtų kuo mažesnis. Kaip praneša meteoagent.com, jau šiandien prasideda gan stipri magnetinė audra, kuri truks tris dienas. Šiandien magnetinio lauko aktyvumas sieks penkis balus. Prognozuojama, kad penkių balų stiprumo magnetinio lauko aktyvumas išsilaikys tris dienas, nuo spalio 19 iki 21 dienos.
2023-10-19

Atslinko sveikatai pavojingos dienos: štai, ką būtina žinoti

Atslinko sveikatai pavojingos dienos – šiandien ir rytoj vyraus magnetinė audra. Jautresni asmenys gali pajusti jų poveikį, pasijusti prasčiau, todėl apsisaugokite laiku. Kaip praneša meteoagent.com, šiandien, spalio 12 dieną, smogs keturių balų stiprumo magnetinė audra. Tokio paties lygio magnetinio lauko aktyvumas išliks ir rytoj. Keturių balų magnetinė audra laikoma vidutinio stiprumo.
2023-10-12

Skelbia, kada atslinks nauja magnetinė audra: pasižymėkite šią dieną

Praėjusią savaitę vyravusios magnetinės audros per daug atsipūsti dar neleis – pranešama, kada smogs kita magnetinė audra. Pasiruoškite ir pasirūpinkite savo sveikata. Prognozuojama, kad šiandien ir rytoj magnetinio lauko aktyvumas bus nedidelis ir sieks vos du balus. Tačiau meteoagent.com praneša, kad tai ilgai nesitęs – štai, kada užklups artimiausios magnetinės audros. Duomenys rodo, kad spalio 11 dieną, trečiadienį, numatoma keturių balų stiprumo magnetinė audra.
2023-10-09

Atskleidė, ar magnetinės audros tikrai veikia mūsų sveikatą: nustebs daugelis

Sustiprėjus magnetinėms audroms, gydytojas Irmantas Aleksa akcentuoja, kad šie gamtos pokyčiai neturi jokios tiesioginės įtakos žmonių sveikatai. Gydytojas tv3.lt portalui atskleidžia, kad nemažai sveikatos problemų kyla ne dėl saulės magnetinio lauko pokyčių, o dėl to, kad žmonės nekontroliuoja savo gyvenimo būdo ir nesivadovauja gydytojų nurodymais.
2023-10-06

Praneša apie besitęsiančią magnetinę audrą: štai, kada baigsis

Jau kurį laiką fiksuojamas padidėjęs magnetinio lauko aktyvumas. Prognozuojama, kad magnetinės audros tęsis dar kelias dienas – štai, kada baigsis. Kaip praneša meteoagent.com, padidėjęs magnetinio lauko aktyvumas fiksuojamas nuo pat savaitės pradžios, spalio 3 dienos, tačiau magnetinės audros dar užsitęs. Šiandieną fiksuojama penkių balų stiprumo magnetinė audra, kuri traktuojama kaip vidutinio stiprumo. Geomagnetinio lauko fonas, kaip prognozuojama, nesikeis dar kelias dienas.
2023-10-06

Šiandien smogs magnetinė audra: pasirūpinkite sveikata

Šiandieną įsivyravo magnetinė audra, tad nenustebkite, jei pasijusite prasčiau – padidėjęs magnetinio lauko aktyvumas gali paveikti kai kurių asmenų sveikatą. Todėl nepamirškite pasirūpinti sveikata ir įsidėmėkite šiuos patarimus. Meteoagent.com duomenimis, šiandien, spalio 4 dieną, fiksuojama penkių balų stiprumo magnetinė audra. Tai traktuojama kaip vidutinio stiprumo magnetinė audra.
298 2023-10-04

Rytoj – sveikatai pavojinga diena: apsisaugokite laiku

Rytoj nusimato sveikatai pavojinga diena – prognozuojama, kad įsivyraus penkių balų stiprumo magnetinė audra. Padidėjus magnetinio lauko aktyvumui, kai kurie žmonės gali pasijusti prasčiau, todėl žinant apie artėjančias magnetines audras galima pasiruošti ir pasirūpinti savo sveikata. Kaip skelbia meteoagent.com, rytoj, spalio 3 dieną, numatoma penkių balų stiprumo magnetinė audra, kurios poveikį gali pajusti ne vienas.
60 2023-10-02

Atslinko sveikatai pavojingos dienos: apsisaugokite laiku

Atslinko sveikatai pavojingos dienos – šiandien fiksuojamas padidėjęs magnetinio lauko aktyvumas, prognozuojama, kad padidėjimas bus stebimas ir rytoj. Šiomis dienomis galite pastebėti, kad jaučiatės prasčiau, tad specialistai paaiškino, ką reikia daryti. Kaip skelbia meteoagent.com, šiandien magnetinio lauko aktyvumas siekia 4 balus. Tokio paties lygio aktyvumas fiksuotas ir vakar, be to, numatoma, kad 4 balus jis sieks ir rytoj.
2023-09-12
Į viršų