Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „M. Gecevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „M. Gecevičius“.

Gecevičius – apie stiprią „Juventus“ rūbinę, karjeros pabaigą ir Graikijoje praleistus metus

LKL TV kanale – interviu su Utenos „Juventus“ snaiperiu Martynu Gecevičiumi. 32-ejų taikliarankis pokalbio pradžioje įvardino, kuo kitų komandų kontekste šiemet išsiskiria Utenos klubas. „Stipri rūbinė iš tikrųjų, nuo ko viskas ir prasideda, – teigė M. Gecevičius. – Manau, kad tose komandose, kurios laimi, tikrai gerai sutariama. Aišku, būna visokių pykčių aikštelėje, bet tas yra gerai, kad aikštelėje tai ir lieka, o į rūbinę to nenešam.
2021-04-19

Gecevičius ir kompanija kibs „Lietkabeliui“ į atlapus: „Jie – vieninteliai, kurių nenugalėjome“

„Mes paprasti bahūriukai“, – vis spaudos konferencijose akcentuoja Utenos „Juventus“ strategas Žydrūnas Urbonas. Favoritų statusą į šalį vijantys uteniškiai bandys dar kartą smogti Karaliaus Mindaugo taurės finaliniame ketverte (KMT). Šį savaitgalį į Panevėžio „Cido“ areną kryps visos prožektorių šviesos. Utenos bahūriukams tai yra dar vienas šansas įtvirtinti savo statusą Lietuvos krepšinio padangėje.
2021-02-12

Bronzos medaliams rezultatyvaus Martyno Gecevičiaus žaidimo neužteko

Martynui Gecevičiui nepavyko iškovoti Lenkijos krepšinio čempionato medalių. Zelionos Guros „Stelmet Enea“ svečiuose 87:83 (21:23, 18:20, 24:23, 24:17) nugalėjo Torunės „Polski Cukier“, bet to buvo maža. „Stelmet Enea“ atliko 24 rezultatyvius perdavimus, „Polski Cukier“ – 17. M. Gecevičius buvo vienas iš trijų rezultatyviausių komandos krepšininkų. Lietuvis, kaip ir Vladimiras Dragičevičius bei Przemyslawas Zamojski, pelnė po 16 taškų.
2018-05-29

Martynas Gecevičius apie žaidimą rinktinėje: manau, šis laikotarpis baigėsi

Lenkijoje rungtyniaujantis Martynas Gecevičius nemano, kad ateityje užsivilks Lietuvos krepšinio rinktinės marškinėlius. Lietuviai birželio 28-ąją žais pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynes Lenkijoje. Kai komandos lapkričio 26-ąją susitiko Klaipėdoje, M. Gecevičiaus paslaugų Dainiui Adomaičiui neprireikė. „Nemanau, kad žaisiu ir šį kartą, nes niekas su manimi nesusisiekė. Turbūt laikas rinktinėje baigėsi“, – Lenkijos žiniasklaidai sakė 29-erių M. Gecevičius.
2018-05-14

Puikias rungtynes sužaidęs Martynas Gecevičius nublanko prieš komandos draugą

Martynas Gecevičius ketvirtadienį svariai prisidėjo prie laimėjimo Lenkijos krepšinio lygoje. Zeliona Guros „Stelmet“ namie 100:89 (19:25, 26:26, 29:20, 26:18) nugalėjo Varšuvos „Legia“. Vis dėlto pagrindiniu pergalės kalviu tapo ne lietuvis. Svečiai rungtynes pradėjo 8:0, o antrojo ketvirčio pabaigoje pirmavo 42:30. „Stelmet“ varžovus pavijo trečiojo kėlinio pabaigoje, o ketvirtąjį sužaidė užtikrintai. Zeliona Guros krepšininkai metė 45 baudas.
2018-03-23

Martynas Gecevičius buvo vienas lauke karys

Martynas Gecevičius sužaidė solidžias rungtynes, bet jo atstovaujama Zeliona Guros „Stelmet“ baigė pasirodymą šio sezono FIBA Čempionų lygoje. Lenkijos komanda antradienį svečiuose 60:90 (21:25, 10:25, 16:26, 13:14) nepasipriešino „Monaco“ krepšininkams. Pirmasis kėlinys baigėsi apylygiai – 25:21. Nuo antrojo ketvirčio dominavo Monako komanda. Šeimininkai pataikė 30 dvitaškių iš 46 (65 procentai), svečiai – septynis iš 37 (19 proc.
2018-03-13

Gediminas Orelikas tritaškiu išplėšė pergalę

Gediminas Orelikas pataikė pergalingą tritaškį, o lietuvio atstovaujama Venecijos „Umana Reyer“ FIBA Čempionų lygos rungtynėse savo aikštėje 70:67 (23:17, 18:13, 15:21, 14:16) nugalėjo Bairoitas „Medi“ krepšininkus. Šeimininkai metė 22 baudas, svečiai – 10. „Umana Reyer“ atliko 22 rezultatyvius perdavimus, „Medi“ – 14. G. Orelikas rungtynes pradėjo nuo suolo, žaidė 21 minutę, per kurią pelnė 12 taškų. Lietuvis surinko 10 naudingumo balų.
2017-11-15

Martynas Gecevičius prisiminė pavojingiausią savo ginklą

Naują klubą suradusiam Martynui Gecevičiui, panašu, ilgai pratintis prie naujų bendraklubių nereikės. Penktadienio vakarą Lenkijos pirmenybėse Zelionos Guros „Stelmet“ (4-3) namuose 100:76 (24:26, 26:19, 26:13, 24:18) nesunkiai pranoko Krosno „Miasto Szkla“ (2-4). Lietuvis aikštėje praleido 21 minutę ir spėjo įmesti 14 taškų, atkovojo atšokusį kamuolį, atliko tris rezultatyvius perdavimus, išprovokavo tris pražangas, kartą suklydo, sykį prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.
2017-11-03

Puikus debiutas: Martynas Gecevičius buvo vienu komandos vedlių

FIBA Čempionų lygoje pergalę iškovojo naujoji Martyno Gecevičiaus komanda Zeliona Guros „Stelmet“. Ji antradienį savo aikštėje 90:79 (19:21, 23:17, 22:15, 26:26) nugalėjo „Avellino“ krepšininkus. M. Gecevičius buvo antras komandoje pagal rezultatyvumą. 29-erių lietuvis pelnė 17 taškų. Snaiperis pataikė penkis tritaškius iš šešių. Rezultatyviau už Lietuvos rinktinės gynėją žaidė vienintelis Vladimiras Dragičevičius.
2017-11-01

Martynas Gecevičius: buvome visa galva pranašesni ir tai įrodėme

Lietuvos rinktinė sutriuškino Ukrainos krepšininkus, o snaiperis Martynas Gecevičius pataikė tris tritaškius iš keturių ir pelnė 11 taškų. „Manau, rungtynės buvo vykusios. Pirmojoje pusėje turėjome didelių problemų su jų atkovotais kamuoliais puolant. Jie sugriebė 11. Tačiau, manau, šiandien buvome visa galva pranašesni, tą įrodėme ir rezultatas tenkina“, – rungtynes komentavo M. Gecevičius. – Antrajame kėlinyje per anksti atsipalaidavote? – Nežinau.