Aštuntą pergalę Turkijos vyrų krepšinio lygos XX turo rungtynėse iškovojo ir į vienuoliktą vietą pakilo Martyno Gecevičiaus Ankaros „Rönesans TED Kolejliler“ (7/12) klubas, sekmadienį svečiuose po pratęsimo 100:95 (28:21, 18:16, 21:21, 17:26, 16:11) nugalėjęs keturioliktojoje pozicijoje likusią Konijos „Torku Spor“ (6 pergalės ir 14 pralaimėjimų) ekipą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 9 taškus, sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 25 žaidimo minutes (25:01) M. Gecevičius pataikė 2 tritaškius iš 7, 1 dvitaškį iš 2 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

24 taškais prie pergalės prisidėjo Viktoras Sanikidzė, 20 – marko Tomasas, 19 – Frankas Elegaras.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Ernestas Bremeris (29 tšk.), Johndre'as Jeffersonas (23 tšk.) ir Vanja Plisničius (14 taškų).

Septintą pergalę iškovojo ir tryliktą vietą užimanti „Akin Čorap Yešilgiresun Bld.“ (7/13) komanda, kurioje nežaidė Deividas Dulkys, namuose 77:72 (12:18, 21:21, 25:9, 19:24) įveikusi ketvirtojoje pozicijoje esančius bei čempionų titulus ginančius Stambulo „Daruššafaka Doguš“ (12/8) krepšininkus.

Šešiolikos ekipų turnyre pirmauja Stambulo „Anadolu Efes“ (16/4) komanda, o Ušako „Muratbey Sportif“ (10/10) klubas su Evaldu Kairiu užima septintą vietą.