Antrą pergalę septintose Turkijos vyrų krepšinio lygos rungtynėse iškovojo bei į šeštąją vietą pakilo Martyno Gecevičiaus atstovaujamas Ankaros "Rönesans TED Kolejliler" (2/5) klubas, namuose po pratęsimo 101:99 (23:17, 22:29, 19:15, 20:23, 17:15) įveikęs septintojoje pozicijoje esančius Bandirmos "Banvit" (3 pergalės bei 3 pralaimėjimai) krepšininkus.

Starto penkete rungtyniavęs lietuvis pelnė 18 taškų, po krepšiais atkovojo 5 (2 - puolime) ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo bei kartą prasižengė. Per 43 žaidimo minutes M. Gecevičius pataikė 3 tritaškius iš 7, 1 dvitaškį iš 2 ir realizavo 7 baudų metimus iš 10.

40 taškų prie pergalės prisidėjo Kalinas Lucas, 12 - Erolas Canas Činko, 11 - Frankas Elegaras, 10 - Marko Tomas.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė A.J. Slaughteris (24 tšk.), Dominique'as Johnsonas (21 tšk.), Adrienas Moermanas (18 tšk.), Gašperas Vidmaras (14 tšk.) bei Courtney'is Fortsonas (10 taškų).

Šešiolikos komandų čempionate pirmauja Izmiro "Pinar Karšiyaka" (5/1) komanda, Ušako "Muratbey Sportif" (4/1) ekipa su Evaldu Kairiu užima aštuntąją vietą, o Deivido Dulkio "Akin Čorap Yešilgiresun Bld." (2/3) klubas - keturioliktas.