adrienas moermanas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adrienas moermanas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adrienas moermanas“.

Rusijos vykdoma agresija neatbaidė: dar vienas Eurolygos krepšininkas keliasi į „Zenit“

Dar vienas sportininkas nusprendė nekreipti dėmesio į Rusijos vykdomą karą Ukrainoje ir vykti rungtyniauti į šalies agresorės klubą. Šį kartą tokį sprendimą priėmė „AS Monaco“ komandoje sezoną pradėjęs Adrienas Moermanas, kuris nusprendė vykti žaisti į Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą. A. Moermanas Eurolygos klubą paliko sausį, o žaisdamas Monako komandoje vidutiniškai pelnydavo po 2,9 taško ir atkovodavo po 2,8 kamuolio.
2023-01-26

Čempionai klimpsta Eurolygos dugne – „Anadolu Efes“ suklupo ir Milane

Vis dar be pergalių Eurolygoje lieka Stambulo „Anadolu Efes“ (0/4) krepšininkai. Titulą ginanti Turkijos ekipa svečiuose 71:75 (21:16, 15:26, 13:21, 22:12) nusileido Milano „AX Armani“ (4/0) komandai, kuri vis dar žengia be nesėkmių šį sezoną turnyre. Turkai sėkmingai pradėjo susitikimą ir pirmoje mačo dalyje kontroliavo situaciją, bent jau didžiąją dalį.
2021-10-15

Eurolygoje – dar viena neįtikėtina „Barcelona“ pergalė

Viena Eurolygos autsaiderių „Barcelona“ toliau šluoja visus nuo kelio. Šįkart katalonai svečiuose 90:63 (22:17, 18:21, 23:14, 27:11) „suvalgė“ vienus lygos lyderių – Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus. Pirmasis kėlinys vyko atkakliai, bet vėliau dominavo „Barcelona“. Didžiausias katalonų pranašumas – 33 taškai (88:55). „Barcelona“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:36. „Olympiakos“: Jamelis McLeanas 14 (5/9 dvitaškių, 12 atkovotų kamuolių), Georgios Printezis 14 (5/10 dvitaškių, 5 atk. kam.
2018-03-16

„Panathinaikos“ Barselonos krepšininkus nugalėjo ir be didesnės Luko Lekavičiaus pagalbos

Eurolygoje dar vieną pergalę iškovojo Atėnų „Panathinaikos“. Luko Lekavičiaus komanda savo aikštėje 84:75 (17:19, 19:15, 18:14, 30:27) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Pirmosios 25 rungtynių minutės klostėsi permainingai. Dažniau pirmavo svečiai. Vėliau iniciatyva priklausė „Panathinaikos“. Didžiausias Atėnų komandos pranašumas – 13 taškų. Jis tokią ribą pasiekė 39-ąją minutę (78:65). „Panathinaikos“ pataikė 29 dvitaškius iš 41 (71 procentas) ir perėmė 11 kamuolių. „Barcelona“ – vieną.
2018-01-11

Lietuviai svariai prisidėjo prie pergalingo „AX Armani“ spurto

19:0. Tokį galingą spurtą rungtynių pabaigoje surengė lietuvių vedama Milano „AX Armani“. Ji perėmė iniciatyvą ir penktadienį Eurolygos mače namie 71:62 (13:16, 14:19, 16:16, 28:11) nugalėjo Bambergo „Brose“. Svečiai kontroliavo situaciją pustrečio kėlinio. Didžiausias „Brose“ pranašumas – 57:46 (33 minutė). Tada „AX Armani“ spurtavo 19:0 ir nugalėjo. Prie atkarpos rezultatyviu žaidimu prisidėjo lietuviai. Artūras Gudaitis per 23 minutes pelnė 11 taškų, pataikęs penkias baudas iš šešių.
2017-11-18

Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis žaidė du pratęsimus

Krepšinio trileris. Taip galima pavadinti Eurolygos rungtynes Ispanijoje. Du lietuvius turinti Milano „AX Armani“ išnešė sveiką kailį, po dviejų pratęsimų 103:98 (19:20, 22:25, 17:19, 16:10, 11:11, 18:13) nugalėjusi „Valencia“ krepšininkus. Šeimininkai 26-ąją minutę pirmavo 62:45, bet persvaros neišsaugojo.
2017-11-16

Lukas Lekavičius Eurolygoje su „Panathinaikos“ apranga debiutavo pralaimėjimu

Penktadienį Eurolygoje su žaliai balta Atėnų „Panathinaikos“ apranga debiutavo Lukas Lekavičius. Krepšininko startas apkarto – Graikijos komanda 71:98 (20:24, 15:16, 19:25, 17:33) svečiuose pralaimėjo „Barcelona“ ekipai. „Panathinaikos“ pirmavo pačioje rungtynių pradžioje – keturias minutes. Vėliau iniciatyvą tvirtai perėmė šeimininkai. Jų pranašumas vis didėjo, o mačo pabaigoje pasiekė ir rekordą – 27 taškus. Atėnų komanda pataikė du tritaškius iš 18-os (11 procentų) ir 15 baudų iš 27 (56 proc.
2017-10-14

Eurolyga: kas pateks į ketvirtfinalį, bet neprasibraus į finalo ketvertą?

Ketvirtadienį į kelionę pajudėjo pajudėjo Eurolygos naujojo sezono traukinys. Penktadienį į kovą stos Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Jų varžovė – Belgrado „Crvena Zvezda“. Portalas tv3.lt pristato visas elitinio žemyno turnyro komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 9-12 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, užims 5-8 vietas.
2017-10-12

Iššvaistyta vokiečių persvara, pratęsimas ir gyvos Kęstučio Kemzūros viltys

Ketvirtadienį Stambulo „Darussafaka“ (Turkija), kurios trenerio asistentu dirba Kęstutis Kemzūra, stebuklingai išsigelbėjo Bamberge. Turkai 99:97 (14:22, 15:18, 26:18, 29:26, 15:13) po pratęsimo nugalėjo vietos „Brose Baskets“. Rungtynės prasidėjo apylygiai ir 7-ąją minutę svečiai pirmavo 14:13. Tačiau šeimininkai pirmajame kėlinyje spurtavo 12:0 ir atitrūko (22:14 – 10 minutė). „Brose Baskets“ dominavo aikštėje. 14-ąją minutę komandas skyrė 14 taškų (33:19). To vokiečiams nepakako.
2017-03-31

Vaidas Čeponis. „Žalgirio“ kelyje – neprognozuojama „Darussafaka“

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai šį vakarą Eurolygos rungtynėse Turkijoje bandys atkeršyti Stambulo „Darussafaka“ klubui. Pirmąjį šių komandų mačą Kaune Turkijos ekipa laimėjo 83:80. „Darussafaka“ šį sezoną sunkiai prognozuojama komanda. Ji nugalėjo CSKA, Real, „Fenerbahce“ klubus, tačiau pralaimėjo „Emporio Armani“, „Galatasaray“, „Maccabi“, dukart „Anadolu Efes“ klubams. Viename mače su „Baskonia“ pelnė 52 taškus, o kitame – jau 98. Palyginti su sezono pradžia, „Darussafaka“ žaidima pasikeitė.