Vis dar be pergalių Eurolygoje lieka Stambulo „Anadolu Efes“ (0/4) krepšininkai.

Titulą ginanti Turkijos ekipa svečiuose 71:75 (21:16, 15:26, 13:21, 22:12) nusileido Milano „AX Armani“ (4/0) komandai, kuri vis dar žengia be nesėkmių šį sezoną turnyre.

Turkai sėkmingai pradėjo susitikimą ir pirmoje mačo dalyje kontroliavo situaciją, bent jau didžiąją dalį. Antrojo ketvirčio pradžioje svečiai turėjo dviženklę persvarą (30:20).

Visgi, dar prieš ilgąją pertrauką italai ne tik deficitą panaikino, bet ir persvėrė rezultatą (36:42).

Galiausiai trečiajame kėlinyje jį didino jau iki 14 (49:63). Stambulo klubas kovėsi ir priartėjo iki 3 taškų (60:63), tačiau spurtas 7-0 vėl leido Milano ekipai atsiplėšti (62:73) ir iškovoti pergalę.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 17 (3/9 dvit., 2/8 trit., 5/5 baud., 5 rez. perd.), Shane‘as Larkinas 13 (8 atk. kam. ), Adrienas Moermanas 12, Filipas Petrusevas 10, Tolga Gecimas 6.

„AX Armani“: Malcolmas Delaney 16 (4/7 dvit., 2/4 trit., 2/3 baud.), Devonas Hallas 13, Shavonas Shieldsas 12, Luigi Datome 11, Konstantinos Mitoglou 9 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Kyle‘as Hinesas 8.