shavonas shieldsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „shavonas shieldsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „shavonas shieldsas“.

Milano ekipa prarado Shavoną Shieldsą

Milano „Emporio Armani“ komanda maždaug 3-4 savaitėms prarado vieną iš savo lyderių Shavoną Shieldsą. Krepšininkas iš rikiuotės iškrito dėl raumens traumos. Milano komandai sezonas ir taip nėra lengvas. Jai padėti negali Nikola Mirotičius, o Eurolygoje per 16 turų patyrė 10 nesėkmių. 29 metų 201 cm ūgio atletas šiame sezone Italijos lygoje per 26 minutes vidutiniškai renka 14,3 taško, atkovoja 4,3 kamuolio ir atlieka 3,1 rezultatyvaus perdavimo.
2023-12-28

Italijos čempionų titulą apgynusiai „AX Armani“ pavyko išsaugoti Shieldsą

Trejus metus Milano „AX Armani“ marškinėlius vilkintis puolėjas Shavonas Shieldsas niekur išvykti neketina. Pranešama, kad 29 metų 201 cm ūgio JAV ir Danijos pasus turintis krepšininkas sutiko pratęsti bendradarbiavimą su Italijos klubu. Sh. Shieldsas ir „AX Armani“ susitarė dėl naujo dviejų metų kontrakto. 2020 metais puolėjas į Milaną atvyko iš Vitorijos „Baskonia“ komandos.
2023-06-24

„AX Armani“ prieš „Žalgirį“ žais be keturių krepšininkų

Milano „AX Armani“ komanda prieš Kauno „Žalgirio“ ekipa žais nusilpusia sudėtimi. Italijos klubas paskelbė, kad Kaune jiems nepadės Billy Baronas, Shavonas Shieldsas, Luigi Datome ir Stefano Tonutas. „AX Armani“ sezoną Eurolygoje pradėjo keturių pergalių serija, bet dabar turi tris nesėkmės iš eilės. 31 metų 188 cm ūgio B.Baronas Eurolygoje per 22 minutes vidutiniškai renka 9,7 taško (67 proc. dvit., 60 proc. trit., 83 proc. baud.
2022-11-17

„AX Armani“ puikų startą gadina trauma – ilgiau nei mėnesiui neteko savo lyderio

Milano „AX Armani“ komanda sulaukė itin nemalonių naujienų. Iš rikiuotės ilgam iškrito vienas iš klubo lyderių Shavonas Shieldsas. Pranešama, kad puolėjas praėjusių rungtynių su Miuncheno „Bayern“ metu susižeidė kairę koją. Krepšininkas negalės rungtyniauti nuo 6 iki 8 savaičių. 31 metų 201 cm ūgio Sh.Shieldsas šį sezoną Eurolygoje per vidutiniškai 24 minutes renka 14,7 taško, atkovoja 3,3 kamuolio ir atlieka po 2 rezultatyvius perdavimus.
2022-10-22

Čempionai klimpsta Eurolygos dugne – „Anadolu Efes“ suklupo ir Milane

Vis dar be pergalių Eurolygoje lieka Stambulo „Anadolu Efes“ (0/4) krepšininkai. Titulą ginanti Turkijos ekipa svečiuose 71:75 (21:16, 15:26, 13:21, 22:12) nusileido Milano „AX Armani“ (4/0) komandai, kuri vis dar žengia be nesėkmių šį sezoną turnyre. Turkai sėkmingai pradėjo susitikimą ir pirmoje mačo dalyje kontroliavo situaciją, bent jau didžiąją dalį.
2021-10-15

Artūras Gudaitis – tarp geriausiųjų Italijoje

Artūras Gudaitis sulaukė įvertinimo Italijoje. Vidurio puolėjas įtrauktas į geriausių finalo serijos krepšininkų penketuką. 25-erių lietuvis per šešerias rungtynes vidutiniškai pelnė 11,2 taško, dvitaškius mesdamas 70-ies (21/30), baudas – 83 (25/30) procentų taiklumu. A. Gudaitis finalo serijoje atkovojo po 7,2 kamuolio ir rinko 17 naudingumo balų. Į geriausiųjų penketuką taip pat pateko A. Gudaičio komandos draugai Andrea Cinciarini ir Andrew Goudelockas. Pastarasis tapo finalo MVP.