lėšos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lėšos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lėšos“.

Ukraina teigia nieko negavusi iš 16 mlrd. eurų, surinktų per lėšų rinkimo akcijas

Pirmadienį Ukraina pareiškė taip ir nesulaukusi 16 mlrd. eurų paramos, surinktos per dvi donorų konferencijas, surengtas Lenkijoje 2022 m. Rusijos invazijos pradžioje. Karui trunkant jau trečius metus, Kyjivas nerimauja dėl karinės ir finansinės paramos. Ukrainos ministras pirmininkas Denysas Šmyhalas per spaudos konferenciją sakė, kad per du renginius 2022 m. buvo surinkta 10 mlrd. ir 6 mlrd. eurų. „Ukraina iš to nieko negavo.
56 2024-03-04

Lietuvių kalbos skaitmeninimui EIM skirs 9 mln. eurų

Ekonomikos ir inovacijų ministerija (EIM) skelbia planuojanti skaitmeninti lietuvių kalbą nuo tekstų iki garso: bus kuriamas garsynas ir 4 skirtingi tekstynai. „Spartindami su lietuvių kalba susijusį technologinį progresą, turime sukurti tam skirtus išteklius – garsyną ir tekstynus. Jie sudarytų galimybę ateityje sukurti inovatyvius dirbtinio intelekto produktus ir užtikrintų sklandų, taisyklingą ir įvairiapusį lietuvių kalbos vartojimą taikant technologinius sprendimus.

Nausėda apie Seimo narių piktnaudžiavimą parlamentinėmis lėšomis: „Gavome pamoką“

Siekiant išvengti galimo Seimo narių piktnaudžiavimo parlamentinei veiklai skirtomis lėšomis reikia sisteminių sprendimų, sako Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda. Anot jo, problemą reikėtų spręsti panašiai, kaip ir keičiant savivaldybių tarybų narių apmokėjimo tvarką po to, kai paaiškėjo nederamo išmokų naudojimo atvejai.

Parlamentinių lėšų skyrimo tvarka gali būti tobulinama, sako Saudargas

Seime gali būti keičiama parlamentinių lėšų skyrimo tvarka, sako Seimo vicepirmininkas konservatorius Paulius Saudargas. Taip jis kalbėjo visuomenininkui Andriui Tapinui pratęsus akciją „Skaidrinam“ ir ėmus nagrinėti Seimo nariams skirtų lėšų panaudojimą. „Reaguojant į situaciją, į besikeičiantį pasaulį, kintančius poreikius ar tendencijas, pasitaikančius rezonansus ar precedentus tvarka yra nuolat tobulinama.

Pristatyta nauja paslauga Vilniečio kortelėse: šio funkcionalumo vilniečiai laukė seniai

SĮ „Susisiekimo paslaugos“ praneša, jog pagaliau bus galima susigrąžinti JUDU / Vilniečio kortelės e. piniginėje esančias lėšas. Iki šiol tai nebuvo galima padaryti. „Klientų patogumui pristatome naują funkcionalumą, leidžiantį dar greičiau ir paprasčiau susigrąžinti JUDU / Vilniečio kortelės e. piniginėje esančias lėšas. Taip pat šiuo įrankiu galės pasinaudoti ir tie, kurie bilietą įsigijo, bet dėl vienų ar kitų priežasčių nepanaudojo“, – rašoma pranešime.
2024-01-30

Vyriausybė keliams paskirstė 583 mln. eurų

Vyriausybė trečiadienį paskirstė šių metų Kelių priežiūros ir plėtros programos (KPPP) lėšas – 583,2 mln. eurų. Iš jų 40 mln. eurų numatyta magistralinio kelio Vilnius–Utena rekonstravimui. Bendras finansavimas keliams šiemet sieks 882,3 mln. eurų: iš bankų solidarumo mokesčio – 139,8 mln. eurų, Europos Sąjungos lėšų – 159,3 mln. eurų. Valstybiniams keliams bus skirta 363,9 mln. eurų – tiek pat, kiek ir pernai. Iš jų 102,8 mln.

Siūlymas leisti atsiimti pinigus iš pensijų fondų kai kuriuos pykdo: žmonės juos iššvaistytų?

Net trys ketvirtadaliai kaupiančiųjų atsiimtų lėšas iš antrosios pakopos pensijų fondų, jei tik atsirastų tokia galimybė. Tokiais apklausos rezultatais dalijasi pati Pensijų fondų asociacija. Ketvirtadalis tokių žmonių investuotų savarankiškai, o dešimtadalis pirktų daiktus, dar tiek pat pinigus atsiimtų be jokio išankstinio plano.  Pensijų fondų asociacijos užsakymu „Spinter tyrimų“ atlikta apklausa rodo, kad pinigus pensijų fonduose ramybėje paliktų tik 26 proc.

Netikėtai mirė 5 vaikų mama: šeimai plyšta širdys

Praėjusią savaitę staiga mirė 33 metų, penkių vaikų mama Chelsea Turvey iš Coolumo. Šeima liko sugniuždyta. Chelsea Turvey su vyru Džeimiu ir vaikais Atrėju, Aleksiu, Kruize, Džeksonu ir Tysonu ką tik atšventė aštuonerių metų vestuvių metines. Jos mirties priežasties šeima nepaskelbė. Geriausia M. Turvey draugė Hollie Simpson gedinčios šeimos vardu pradėjo rinkti lėšas, kad padėtų suteikti paramą sunkiomis akimirkomis, rašo dailymail.co.uk.
2023-12-18

Kultūros komitetas papildomų lėšų prašo Dainų šventei, kinui, saulės elektrinei

Seimo Kultūros komitetas prašo Vyriausybės kitų metų biudžete numatyti papildomų lėšų šimtmečio Dainių šventei, kino projektams, Lietuvos kultūros sezonui Prancūzijoje, teatro saulės elektrinei. Praėjusią savaitę svarstydami 2024 metų biudžeto projektą komiteto nariai nutarė, kad kai kurie prašymai skirti daugiau lėšų yra pagrįsti. Kultūros komitetas siūlo kitų Lietuvos kino centro biudžetą padidinti dar 3 mln. eurų.

Žvejai nori paramos bei dalyvauti skirstant už bilietus gauti lėšas

 Seime svarstant iniciatyvą branginti žvejų mėgėjų bilietus, pastarieji nori dalyvauti skirstant surinktas lėšas bei siekia, kad būtų remiamos jų organizacijos.   Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vadovė Aistė Gedvilienė mano, kad kelis kartus išaugus už parduotus bilietus surenkamoms lėšoms galėtų būti įkurta konsultacinė taryba.
2023-10-11
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų