ledo ritulio rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ledo ritulio rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ledo ritulio rinktinė“.

Pasaulio čempionatas pradėtas nesėkme: pirmose rungtynėse lietuviai neprilygo lenkams

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė pralaimėjimu pradėjo pasirodymą pasaulio ledo ritulio IA diviziono čempionate. Pirmose pasaulio čempionato rungtynės Lietuvos ledo ritulininkai 0:7 neprilygo Lenkijos rinktinei. Rungtynių startas lietuviams buvo itin nesėkmingas. Sužaidus kiek daugiau nei tris minutes oponentai jau turėjo dviejų įvarčių pranašumą. Įvarčius pelnė Pawelas Zygmuntas ir Maciejus Krucztekas.
2023-04-29

Pasaulio ledo ritulio čempionatą Lietuvos rinktinė pradeda rungtynėmis su gerai pažįstamais varžovais

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė šiandien pradeda savo pasirodymą pasaulio ledo ritulio čempionate. IA diviziono pirmenybių Notingame starte Lietuvos rinktinės laukia rungtynės su Lenkijos ledo ritulininkais.   Po ilgos kelionės – svarbi rinktinės treniruotė ant pasaulio čempionato ledo Lietuvos rinktinė į Notingamą atvyko penktadienį ir po ilgos kelionės ant ledo surengė treniruotę prieš pirmenybių startą.
2023-04-29

Kaune susirinko ledo ritulio talentai: šiandien startuoja „4 Nations Cup“ turnyras

Lietuvos U-16 ledo ritulio rinktinė šiandien Kauno ledo rūmuose pradeda tarptautinį „4 Nations Cup“ turnyrą. Tris dienas vyksiančiame turnyre lietuvių laukia akistatos su Italijos, Vengrijos ir Lenkijos ledo ritulininkais. Mauro Baltrukonio ir Edgaro Rybakovo auklėtiniams tai bus pirmoji galimybė varžytis tokio rango turnyre gimtinėje, o šios progos stebėti Lietuvos bei kitų šalių talentingiausius žaidėjus turėtų nepraleisti ir šalies ledo ritulio gerbėjai.
2023-02-07

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė pradėjo trečią pasiruošimo pasaulio čempionatui savaitę

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė tęsia savo pasiruošimą pasaulio ledo ritulio IA diviziono čempionatui. Trečią treniruočių savaitę pradėjusi rinktinė savo gretose jau turi didžiąją daugumą ledo ritulininkų, kurie varžysis antrajame pagal pajėgumą pasaulio čempionato divizione. O rinktinės treneriai modeliuoja būsimą žaidimą bei ruošia savo auklėtinius kovoms su aukšto lygio pirmenybėse žaidžiančiais varžovais.
2022-04-13

Lietuvos ledo ritulio rinktinės žaidėjai įsiamžino išskirtinėje fotosesijoje

Lietuvos nacionalinės vyrų ledo ritulio rinktinė pasaulio čempionato I diviziono B grupėje žengia be pralaimėjimų. Pirmąją čempionato dieną lietuviai 7:2 sutrypė estus, o pirmadienį 5:1 ant menčių paguldė kibiuosius Rumunijos ledo ritulininkus. Kiekvienas sporto mylėtojas privalo pažinoti savo šalies didvyrius, todėl portalas tv3.lt dalinasi išskirtine medžiaga: dar prieš išvykstant į čempionatą ledo ritulininkai sutiko įsiamžinti neįprastoje fotosesijoje.
2016-04-19

Lietuvos 16-mečiai ledo ritulininkai užsitikrino pasaulio pirmenybių II diviziono sidabrą

Ketvirtą pergalę Elektrėnuose vykstančio pasaulio dvidešimtmečių (U-20) ledo ritulio čempionato antrojo (II) diviziono A grupės šešių ekipų turnyre iškovojo ir mažiausiai sidabro medalius užsitikrino antrą vietą užimanti Lietuvos rinktinė, penktadienį paskutiniosiose ketvirtojo turo rungtynėse 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) nugalėjusi penktojoje pozicijoje likusius bendraamžius iš Olandijos (2 tšk.
2015-12-18

D. Zubrus: nuostabus jausmas – žaisti už Lietuvą, mielai sugrįžčiau į rinktinę

Sostinėje pasibaigusiame 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I (pirmojo) diviziono B grupės turnyre trečiąją vietą užėmė ir bronzos medalius iškovojo Lietuvos (9 tšk.) rinktinė. Šeštadienį baigiamąsias rungtynes pirmenybių šeimininkai 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) pralaimėjo sidabro apdovanojimus iškovojusiems Kroatijos (11 tšk.) ledo ritulininkams. Po rungtynių Lietuvos rinktinės žvaigždė Dainius Zubrus teigė, kad sutiktų grįžti į Lietuvos rinktinę.
2014-04-26

18 čempionatų sužaidęs Š. Kuliešius: šias pirmenybes prisiminsiu visą gyvenimą

Sostinėje pasibaigusiame 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I (pirmojo) diviziono B grupės turnyre trečiąją vietą užėmė ir bronzos medalius iškovojo Lietuvos (9 tšk.) rinktinė. Šeštdienį baigiamąsias rungtynes pirmenybių šeimininkai 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) pralaimėjo sidabro apdovanojimus iškovojusiems Kroatijos (11 tšk.) ledo ritulininkams. „Pradinis mūsų tikslas buvo medaliai ir mes jį įvykdėme. Žinoma, po to buvo mintis, kad galbūt pavyks laimėti prieš lenkus.
2014-04-26

Lietuvos ledo ritulininkai apmaudžiai nusileido kroatams ir iškovojo bronzą

Sostinėje pasibaigusiame 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I (pirmojo) diviziono B grupės turnyre trečiąją vietą užėmė ir bronzos medalius iškovojo Lietuvos (9 tšk.) rinktinė.  Šeštdienį baigiamąsias rungtynes pirmenybių šeimininkai 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) pralaimėjo sidabro apdovanojimus iškovojusiems Kroatijos (11 tšk.) ledo ritulininkams.
2014-04-26

Ledo ritulio rinktinei rungtynėse su Kroatija negalės padėti N. Ališauskas

Šeštadienį paskutinėse pasaulio ledo ritulio I diviziono B grupės rungtynėse dėl antrosios vietos Lietuvos rinktinei negalės padėti gynėjas Nerijus Ališauskas. N.Ališauskas buvo suspenduotas IIHF (tarptautinės ledo ritulio federacijos) drausmės komisijos dėl neleistinų veiksmų rungtynėse prieš Rumuniją.