0
TV3

Sostinėje pasibaigusiame 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato šešių komandų I (pirmojo) diviziono B grupės turnyre trečiąją vietą užėmė ir bronzos medalius iškovojo Lietuvos (9 tšk.) rinktinė.

Šeštdienį baigiamąsias rungtynes pirmenybių šeimininkai 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) pralaimėjo sidabro apdovanojimus iškovojusiems Kroatijos (11 tšk.) ledo ritulininkams.

TAIP PAT SKAITYKITE:

D. Zubrus: nuostabus jausmas – žaisti už Lietuvą, mielai sugrįžčiau į rinktinę

18 čempionatų sužaidęs Š. Kuliešius: šias pirmenybes prisiminsiu visą gyvenimą

Lietuvių gretose įvarčiais pasižymėjo Edgaras Rybakovas (33:23) ir Darius Pliskauskas (43:28), nugalėtojų gretose - Geoffas Waughas (30:27), Tadija Miričius (32:10) ir Borna Renduličius (53:41).

Geriausiais mačo žaidėjais buvo pripažinti Artūras Katulis ir pergalingo įvarčio autorius B.Renduličius.

Čempionato aukso apdovanojimus pelnė bei vienintelį kelialapį į I diviziono A grupę iškovojo Lenkijos (12 taškų) rinktinė.

Galutinė I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Lenkija 5 4 0 0 1 21:8 12

2. Kroatija 5 3 1 0 1 16:9 11

3. Lietuva 5 3 0 0 2 15:9 9

4. Didžioji Britanija 5 3 0 0 2 13:12 9

5. Olandija 5 1 0 0 4 13:18 3

6. Rumunija 5 0 0 1 4 7:29 1

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.