lasf

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lasf“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lasf“.

Tęsia tradiciją: surengs automobilių sporto veteranams skirtas slalomo varžybas

Automobilių sporto veteranams šventinis Kalėdų laikotarpis paprastai užsitęsia kiek ilgėliau. „Garbingai pažymėję šią šventę jaučiamės tik tada, kai baigiasi kalėdinio slalomo varžybos“, – neseniai kalbėjo vienas aktyviausių šių lenktynių dalyvių, Žemės ūkio akademijos ilgametis dėstytojas, docentas, Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) garbės teisėjas Evaldas Čerškus.
2023-01-05

Lietuvos automobilių sporto federacija paskelbė preliminarų 2021 m. sezono tvarkaraštį

Nepastebimai prabėgęs 2020-ųjų automobilių sporto sezonas daugeliu aspektų buvo kitoks.  2020-ųjų pradžioje prasidėjusi pasaulinė pandemija kaip reikiant pakoregavo varžybų organizatorių planus, o ir ilgai laukta sezono pradžia įvyko gerokai vėliau negu planuota, bet visa tai – praeityje. Lietuvos automobilių sporto federacija paskelbė preliminarų, 2021 metų sezono autosporto renginių tvarkaraštį, kuris padės varžybų išsiilgusiems automanams atsirinkti renginius į kuriuos norėtųsi nuvykti.
2021-01-08

2021-ais ralistams – „Atlantis Games 2WD Rally Challenge” ir 13500 eurų

Praleidus didžiąją 2020 metų sezoną nežinioje ir be norėto užtikrintumo, Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) ir ralio komitetas sportininkams siūlo ne tik lengvų pokyčių, bet ir realiai apibrėžtą ir labai patrauklų prizinį fondą, kurio Lietuvos ralio istorijos metrikuose nepavyktų rasti. Ralio dalyviams – 13500 eurų Kaip teigia Lietuvos automobilių sporto federacijos atstovai, ralio disciplinos dalyvių laukia solidi suma, leidžianti išmėgti jėgas tarptautinėse varžybose.
2020-12-31

Naujos tradicijos kuriamos ir virtualiame automobilių sporte

Daugiau nei prieš du mėnesius finišavus paskutinėms Lietuvos automobilių ralio čempionato varžyboms, šioje sporto šakoje įsivyravo žiemos pertrauka. Tačiau šįkart ji bus ilgesnė, nei įprastai – tebesitęsiant karantinui, naujasis automobilių ralio sezonas planuojamas atidaryti gerokai vėliau, nei įprasta. Vis dėlto, Lietuvos automobilių sporto federacijos virtualaus čempionato (e-LARČ) dalyviai ir toliau turi galimybę pasivaržyti – tam skirti neįskaitiniai etapai, rengiami ne sezono metu.
2020-12-20

Dėl „Nemuno žiedo“ – pirmasis prašymas naujajai koalicijai

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) drauge su Lietuvos motociklų sporto federacija (LMSF) įteikė prašymą naujajai Lietuvos Respublikos Vyriausybei ir būsimajai švietimo, mokslo ir sporto ministrei iš naujo apsvarstyti „Nemuno žiedo“ rekonstrukcijos klausimą.
2020-11-25

Lietuvos automobilių sporto federacija pradeda esmines permainas automobilių sporto teisėjavime

Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) pradeda ypatingos reikšmės reformą, skirtą įnešti teigiamų pokyčių varžybų teisėjavime jau nuo ateinančio sezono. Ilgą laiką šios svarbios srities administravimas buvo silpnoji LASF vieta, o esami specialistai negaudavo visų galimybių atsiskleisti. Naujoji reforma leis teisėjams tobulėti tiek savarankiškai, tiek ir per organizatorius arba automobilių sporto klubus.
2020-11-09

Dvi sporto federacijos prašo koreguoti „Nemuno žiedo“ investicinį projektą

Vienintelė automobilių ir motociklų lenktynių trasa Lietuvoje – „Nemuno žiedas“ šiandien susiduria su milžiniškais iššūkiais. Trasos dangos būklei su laiku vis blogėjant, o saugumo priemonėms nebeatitinkant išaugusių reikalavimų, ją valdančios valstybės institucijos sukūrė privačių investicijų pritraukimo projektą. Tačiau šį planą išnagrinėjusios Lietuvos automobilių (LASF) ir motociklų (LMSF) sporto federacijos įžvelgia, jog pritraukti žadamų investicijų gali ir nepavykti.
2020-10-19

Vaizdo kameros automobilių sporte: saugiklis nuo neteisingų sprendimų

Vilkyčių automobilių sporto kompleksas turi vienintelę Lietuvoje stacionarią vaizdo stebėjimo sistemą, suteikiančią galimybes tiksliai ir objektyviai nagrinėti incidentus trasoje. 8 didelės raiškos kameros prie kiekvieno posūkio bei starto zonoje „dirbs“ ir šį savaitgalį įvyksiančių Lietuvos, Baltijos šalių ralio kroso taurės ir Lenkijos čempionatų varžybos, kuriose susikaus daugiau nei 100 pilotų.
2019-07-26

Artėjantį savaitgalį Druskininkuose įvyks „Street“ ir „Semi-Pro“ lygos čempionato etapas

Artėjantį savaitgalį drifto meistrai savo įgūdžius demonstruos Druskininkuose, greta „Snow arenos“ esančioje aikštelėje, kur vyks „Street“ ir „SEMI-PRO“ lygos čempionato ketvirtojo etapo kovos. Automobilių sporto žinovai tikina, kad pagal trasoje sukuriamo reginio efektingumą, generuojamas emocijas ir galimybę viską matyti iš taip arti, kad nesunku pajusti tvoskiantį kovinių mašinų variklių karštį, šonaslydžio varžybos yra bene patraukliausios žiūrovams.
2019-06-12

Pareigas pradeda eiti nauji LASF viceprezidentai

Gegužės 15 d. įvyko pirmasis naujosios Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) Tarybos posėdis. Jos metu kovą išrinktam naujajam organizacijos prezidentui Sauliui Girdauskui teko priimti svarbius sprendimus – paskirti viceprezidentus ir deleguoti jiems kuruojamas sritis bei sporto disciplinų komitetus. Viceprezidentų pareigybės prezidento sprendimu buvo paskirtos Vitoldui Miliui, Ernestui Staponkui, Kastyčiui Torrau ir Dariui Vaičiuliui.
2019-05-17
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų