krasnodaro lokomotiv-kuban

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „krasnodaro lokomotiv-kuban“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „krasnodaro lokomotiv-kuban“.

Toliau be pergalių: „Žalgiris“ turnyrą Turkijoje pradėjo nesėkmingai

Kauno „Žalgiris“ pralaimėjimu pradėjo pasirodymą tarptautiniame „Gloria Cup“ turnyre Turkijoje ir pasiruošimo cikle toliau lieka be pergalių. Lietuvos čempionai trečiadienį 69:76 (18:20, 16:20, 11:19, 24:17) pralaimėjo Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkams. Kiek anksčiau „Žalgiris“ buvo nusileidęs tam pačiam „Lokomotiv“ klubui ir Panevėžio „Lietkabeliui“. „Žalgiriui“ Joffrey Lauvergne’as pelnė 14, E. Mudiay 11 taškų.
2021-09-08

Kuzminskas turėtų papildyti Eurolygos klubo gretas

Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipoje nebelieka lietuvių žaidėjų. „Home of Glory“ paskyra „Twitter“ tinkle pirmoji paskelbė, kad Mindaugas Kuzminskas pasiekė susitarimą su kitu Rusijos klubu – Sankt Peterburgo „Zenit“, kuris artėjantį sezoną vėl žais Eurolygoje. Krepsinis.net šaltiniai informaciją vėliau patvirtino.
2021-07-02

Kuzminsko vedamas „Lokomotiv-Kuban“ sutriuškino lentelės kaimynus

Vieningoje lygoje reguliarųjį sezoną pergalingai užbaigė lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (18/6) komanda, kuri svarbioje kovoje svečiuose 98:77 (17:19, 29:18, 29:14, 23:26) sutriuškino Kazanės „Uniks“ klubą (18/6). Kartu tai reiškia, kad Krasnodaro klubas turnyro lentelėje kyla į antrąją poziciją ir nusileis tik Sankt Peterburgo „Zenit“. Toks pasiekimas yra geriausias „Lokomotiv-Kuban“ per visą istoriją. Kazanės klubas liko trečias.
2021-04-25

Kuzminskas rezultatyviu žaidimu vedė „Lokomotiv-Kuban“ į pergalę

Pergalę VTB Vieningoje lygoje iškovojo dviejų lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (14/6) ekipa, kuri Estijoje 105:94 (29:26, 19:28, 33:20, 24:20) nugalėjo Talino „Kalev“ (6/15) klubą. Mindaugas Kuzminskas nugalėtojams per 33 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 3/4 baudų metimų), atkovojo 6 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius kartą, kartą pažeidė taisykles ir surinko 23 naudingumo balus.
2021-03-28

Lietuviai neišsiskyrė, o „Lokomotiv-Kuban“ Europos taurės ketvirtfinalį pradėjo nesėkme

Pralaimėjimu Europos taurės ketvirtfinalio seriją pradėjo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda, kuri išvykoje 88:94 (25:18, 17:33, 20:17, 26:26) nusileido Kazanės „Unics“ klubui. Ketvirtfinalio serija vyksta iki dviejų pergalių. Nuo rungtynių vidurio „Unics“ komanda ėmė krautis pranašumą (51:42) ir nuo tos akimirkos „Lokomotiv-Kuban“ niekaip neįstengė persverti rezultato.
2021-03-22

Kalnietis ir toliau žibėjo rezultatyvių perdavimų kategorijoje

VTB lygoje pergalę iškovojo dviejų lietuvų atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (11/6) ekipa, kuri namuose 100:95 (24:29, 30:14, 20:19, 26:36) įveikė Krasnojarsko „Jenisej“ (4/12) klubą. Šemininkai vos neišleido pergalės iš savo rankų. Trečiajame kėlinyje jie dar pirmavo 23 taškais (72:49), bet svečiai ėmė mažinti persvarą. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje po spurto komanas teskyrė trys taškai. (93:96). Vis dėlto „Lokomotiv-Kuban“ pačioje pabaigoje atsilaikė ir laimėjo.
2021-02-27

Kalnietis ir Kuzminskas pranoko Gudaitį, bet pergalę iškovojo „Zenit“

Dar vieną pergalę iškovojo Vieningosios lygos lyderiai Sankt Peterburgo „Zenit“ (12/1), namie 90:85 (35:22, 13:20, 23:21, 19:22) nugalėję Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (9/6). Krasnodaro klubas rungtynes pradėjo itin prastai besigindamas – „Zenit“ vien per pirmąjį kėlinį sumetė septynis tritaškius ir atitrūko 35:22. Iki ilgosios pertraukos žaidimas kiek išsilygino, tačiau šeimininkai vėl pabėgo trečiajame kėlinyje – 70:53.  „Lokomotiv-Kuban“ sugebėjo dar kartą sugrįžti į rungtynes, tačiau ...
2021-01-31

Kalnietis ir Kuzminskas spindėjo Krasnodaro klube

Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (9-5) šventė pergalę Vieningoje lygoje. Lietuvių klubas svečiuose 94:73 sutriuškino „Nižnij Novgorod“ (6-4) krepšininkus. M.Kalnietis per 32 minutes surinko 8 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 2 pražangas ir dusyk prasižengė. M.Kuzminskas per 31 minutę pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 8/8 baud.
2021-01-16

Kuzminsko taškai neišgelbėjo „Lokomotiv-Kuban“ nuo pralaimėjimo „Top 16“ starte

Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ pralaimėjimu pradėjo Europos taurės „Top 16“ etapą. Lietuvių klubas namuose 79:83 pripažino Paryžiaus „Metropolitans 92“ pranašumą. M.Kuzminskas per 31 minutę pelnė 21 tašką (8/11 dvit., 1/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas, bet dukart suklydo ir triskart prasižengė. M.Kalnietis per 25 minutes surinko 6 taškus (0/5 dvit., 2/6 trit.
2021-01-12

Lietuviškasis „Lokomotiv-Kuban“ pasipildė buvusiu NBA žaidėju

Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda pasirašė kontraktą su Nigelu Williamsu-Gossu. Anksčiau Kauno „Žalgirio“ komandą dominęs krepšininkas bandė įsitvirtinti NBA, tačiau neseniai buvo atleistas iš Jutos „Jazz“ komandos. Anksčiau jis Eurolygoje atstovavo Pirėjo „Olympiacos“ komandai. Tada jis Eurolygoje rinkdavo 9,2 taško. „Lokomotiv-Kuban“ marškinėlius vilki ir du lietuviai – Mindaugas Kuzminskas ir Mantas Kalnietis.