Pralaimėjimu Europos taurės ketvirtfinalio seriją pradėjo Manto Kalniečio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ komanda, kuri išvykoje 88:94 (25:18, 17:33, 20:17, 26:26) nusileido Kazanės „Unics“ klubui.

Ketvirtfinalio serija vyksta iki dviejų pergalių.

Nuo rungtynių vidurio „Unics“ komanda ėmė krautis pranašumą (51:42) ir nuo tos akimirkos „Lokomotiv-Kuban“ niekaip neįstengė persverti rezultato. Skirtumas liko gana trapus ir likus 5 minutėms Krasnodaro ekipa atsiliko 75:78, tačiau Isaiah Canaanas pataikė iš toli, dvitaškį pridėjo Johnas Hollandas, o „Lokomotiv-Kuban“ atakos strigo, klydo ir M.Kalnietis.

„Unics“ atotrūkis tapo dviženklis (88:78) ir pergalė kone jau buvo rankose.

Andrejus Martiukas ir Nigelas Williamsas-Gossas intrigos dar įnešė (86:90), bet Jamaras Smithas pergalę „Unics“ įtvirtino.

M.Kalnietis per 34 minutes pelnė 7 taškus (2/7 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, išprovokavo 2 pražangas, 4 kartus pažeidė taisykles ir surinko 5 naudingumo balus.

M.Kuzminskas per 23 minutes įmetė 4 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 1/4 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, porą sykių klydo, blokavo metimą, provokavo 3 pražangas, 2 kartus pažeidė taisykles ir surinko vieną naudingumo balą.

Kazanės komandai 18 taškų pridėjo Isaiah Canaanas (4/10 trit., 5 rez. perd.), 17 – J.Smithas (4 atk. kam., 6 rez. perd.), 16 – Johnas Hollandas.

Krasnodaro klube išsiskyrė N.Williamsas-Gossas – 31 taškas, 6 rezultatyvūs perdavimai, 34 naudingumo balai jo sąskaitoje. 15 taškų pridėjo Drew Gordonas (7 atk. kam.), 10 – A.Martiukas.D