Kauno „Žalgiris“ pralaimėjimu pradėjo pasirodymą tarptautiniame „Gloria Cup“ turnyre Turkijoje ir pasiruošimo cikle toliau lieka be pergalių.

Lietuvos čempionai trečiadienį 69:76 (18:20, 16:20, 11:19, 24:17) pralaimėjo Krasnodaro „Lokomotiv“ krepšininkams.

Kiek anksčiau „Žalgiris“ buvo nusileidęs tam pačiam „Lokomotiv“ klubui ir Panevėžio „Lietkabeliui“.

„Žalgiriui“ Joffrey Lauvergne’as pelnė 14, E. Mudiay 11 taškų.

„Žalgiris“ daug geriau pradėjo rungtynes ir geros gynybos dėka susikrovė pranašumą 16:8, tačiau Krasnodaro ekipa atsakė spurtu 12:1 ir netrukus jau buvo priekyje 20:17.

Daug klaidų gynyboje darę žalgiriečiai niekaip nesusigrąžino iniciatyvos, o įpusėjus trečiam kėliniui įkrito į didelę duobę – jau atsiliko dviženkliu skirtumu 42:55.

Ketvirtame kėlinyje skirtumas tarp ekipų šoktelėjo iki 19 taškų, bet „Žalgiriui“ pavyko jį sumažinti iki vienženklio – 56:65. Po Emmanuelio Mudiay baudos metimų kauniečiai atsilikimą sumažino iki septynių taškų, bet įnešti dar daugiau intrigos nesugebėjo.

Penktadienį „Žalgiris“ kovos su Bursos „Tofaš“, o sekmadienį – Stambulo „Anadolu Efes“.