Kalnietis ir Kuzminskas spindėjo Krasnodaro klube

Mindaugo Kuzminsko ir Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (9-5) šventė pergalę Vieningoje lygoje.

Lietuvių klubas svečiuose 94:73 sutriuškino „Nižnij Novgorod“ (6-4) krepšininkus. M.Kalnietis per 32 minutes surinko 8 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 2 pražangas ir dusyk prasižengė.

M.Kuzminskas per 31 minutę pelnė 19 taškų (4/6 dvit., 1/1 trit., 8/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas, bet kartą suklydo ir trissyk prasižengė.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Willas Cummingsas, pralaimėjusiems 17 surinko Kasey Shepherdas.