kontrolinės

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kontrolinės“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kontrolinės“.

Tritaškių lietų surengęs Martynas Gecevičius padėjo įveikti Venesuelos čempionus

Naujojo Ispanijos vyrų krepšinio sezono išvakarėse Martyno Gecevičiaus atstovaujamas Saragosos „Tecnyconta“ komanda kontrolinėse rungtynėse 79:72 (17:14, 25:17, 17:22, 20:19) įveikė Venesuelos čempionus Laros „Guaros“ krepšininkus. Starto penkete susitikimą pradėjęs lietuvis nugalėtojams pelnė 12 taškų, sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 21 su puse žaidimo minutės (21:25) jis pataikė 4 tritaškius iš 7 bei prametė dvitaškį metimą.
2016-09-28

Pasiruošimo etape – dar viena Vilniaus „Lietuvos ryto“ pergalė

„Lietuvos ryto“ komanda toliau skina pergales pasiruošimo sezonui etape. Pirmadienį Tomo Pačėso auklėtiniai Klaipėdos LCC sporto salėje 83:73 privertė pasiduoti Permės „Parma“ klubą. Susitikimą vilniečiai pradėjo užtikrintai - 12:3 (5 min.). Vieningosios lygos dalyviai bandė vytis, bet „Lietuvos rytas“ tolo nuo varžovų (27:13, 10 min.
2016-09-12

Edgaras Jankauskas: šios rungtynės parodė, kad galime žaisti su bet kuria komanda

Po iškovotų lygiųjų su Lenkijos rinktine Lietuvos komandos treneris ir žaidėjai liko patenkinti savo pasirodymu pirmoje rungtynių dalyje ir teigė, jog po pertraukos žaidimo kreivė krito pristigus jėgų. Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas: „Rezultatu skųstis negalime, o žaidimas tikrai džiugina. Turėjome rungtynių planą ir priešingai nei visi turbūt spėjo, tas planas buvo buvo atakuoti nuo pirmų minučių. Mums tai pavyko, susikūrėme realią progą įmušti.
2016-06-07

Pliaupiant liūčiai pasaulio čempionai vokiečiai gavo į ausį nuo slovakų

Antradienį sužaista vienuolika tarpvalstybinių kontrolinių futbolo rungtynių, kuriose repetuoja įvairių žemynų pirmenybėms besirengiančios komandos. Netikėtas rezultatas užfiksuotas Augsburge, kur aikštės šeimininkė pasaulio čempionė Vokietijos rinktinė 1:3 (1:2) pralaimėjo būsimai Lietuvos vienuolikės varžovei 2018 metų pasaulio pirmenybių atrankoje Slovakijos komandai. Šeimininkai pirmavo po tikslaus Mario Gomezo (13 min.
2016-05-30

Edgaras Jankauskas: išpildėme planą ir atėmėm iš rumunų jų ginklus

Po kontrolinių rungtynių Rumunijoje Lietuvos futbolo rinktinės treneris Edgaras Jankauskas nepaisant rezultato buvo patenkintas, jog žaidėjai įvykdė nustatytas užduotis ir pademonstravo kovingą žaidimą. Pirmose šių metų kontrolinėse rungtynėse Lietuvos vyrų futbolo rinktinė minimaliu rezultatu nusileido Europos čempionato dalyvei Rumunijai. Vienintelį įvartį FIFA reitinge 16-ąją vietą užimantys rumunai įmušė antrojo kėlinio viduryje įspūdingu smūgiu iš toli.
2016-03-24

Lietuvos futbolo rinktinė Maskvoje jėgas išmėgins su Rusija

Edgaras Jankauskas prie Lietuvos futbolo rinktinės vairo debiutuos beveik po mėnesio dviem kontrolinėmis rungtynėmis su Rumunija ir su Rusija. Kaip patvirtino pati Lietuvos futbolo federacija, kovo 23 dieną Klužne lietuviai žais su Rumunijos nacionaline ekipa, o kovo 26 dieną – Maskvos „Otkrytyje“ stadione – su rusais. Įdomu, kad su Rusijos rinktine mūsų šalies atstovai susugrums po ketverių metų pertraukos – 2012 metų kontrolinės rungtynės Šveicarijoje baigėsi nulinėmis lygiosiomis.
2016-02-29

Įkandin Klaipėdos – Šiauliai: bilietų į rinktinės rungtynes beveik neliko

Klaipėdos scenarijus, kai į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolines rungtynes neliko nė vieno bilieto, kartojasi Šiauliuose. Po pirmosios lietuvių pergalės prieš australus 80:68, ketvirtadienio rytą į revanšo mačą Šiauliuose buvo likę vos 200 nenupirktų bilietų. “Susidomėjimas pagrindine šalies rinktine išties įspūdingas. Klaipėdoje rungtynių dieną jau nebuvo nė vieno bilieto, Šiauliuose bus taip pat. Panašu, kad vietų neliks ir Kėdainiuose.
2015-07-30

Portugalai be Cristiano Ronaldo pirmą kartą per 39 metus nugalėjo Italijos futbolo rinktinę

Antonio Conte patyrė pirmąjį pralaimėjimą prie Italijos rinktinės vairo. Antradienį italai 0:1 pralaimėjo draugiškas rungtynes Portugalijai. Portugalai pirmą kartą per 39 metus nugalėjo Italiją. Pergalingą įvartį 52 minutę įmušė Ederas. Keletą minučių prieš šį įvartį Leonardo Bonucci sudrebino portugalų vartų virpstą. Kai A.Conte pakeitė Cesare'ą Prandelli, italai laimėjo penkis iš devynių paskutinių mačų.
2015-06-17

Pamatyk du įspūdingus tolimus šūvius į Lietuvos rinktinės vartus

Lietuvos rinktinei per kontrolines rungtynes nepavyko išbristi iš nesėkmingo ruožo. Lietuviai Maltoje nepralaužė šios šalies gynybos, o varžovai antrajame kėlinyje įmušė du įspūdingus įvarčius ir iškovojo pergalę rezultatu 2:0. Rungtynių statistika Malta - Lietuva 2:0 (0:0) Ta' Qali stadionas, 950 žiūrovų Teisėjas - Sven Bindels (Liuksemburgas) Įvarčiai: 62 min. Paul Fenech, 79 min. Alfred Effiong (Malta) Įspėti: 65 min. Georgas Freidgeimas, 67 min.
2015-06-09

Paskutinis futbolo rinktinės metų testas – Ukrainos širdyje

Lietuvos futbolo rinktinė laižosi žaizdas po nusivylimo Šveicarijoje ir ruošiasi paskutiniam šių metų testui. Šiandien dešimtose 2014-ųjų rungtynėse lietuviai pasitikrins jėgas Ukrainos sostinėje Kijeve. Praretėjusios gretos ir istoriniai vizitai Susitikime su ukrainiečiais Lietuvos rinktinėje laukia du priverstiniai pakeitimai. Po rungtynių Sankt Galene su rinktine atsisveikino vartininkas Giedrius Arlauskis, kuriam atsinaujino trauma.