„Lietuvos ryto“ komanda toliau skina pergales pasiruošimo sezonui etape. Pirmadienį Tomo Pačėso auklėtiniai Klaipėdos LCC sporto salėje 83:73 privertė pasiduoti Permės „Parma“ klubą.

Susitikimą vilniečiai pradėjo užtikrintai - 12:3 (5 min.). Vieningosios lygos dalyviai bandė vytis, bet „Lietuvos rytas“ tolo nuo varžovų (27:13, 10 min.). Prieš ilgąją pertrauką „Parma“ sugebėjo sušvelninti rezultatą (38:32), o po trijų kėlinių jau pirmavo 54:61.

Susizgribę sostinės komandos žaidėjai tirpdė skirtumą (67:73), o sukonstruota geležinė gynyba neleido rusams per paskutines keturias minutes pelnyti nė taško. Laimėję atkarpą 16:0 vilniečiai iškovojo pergalę 83:73.

„Lietuvos rytas“: D.Gailius 21, A.Gudaitis 18, D.Loganas 15 (11 rez. perd.), C.Fisheris 11, A.Jomantas 7, D.Gordonas 3 (14 atk. kam.), A.Lapetai, K.Guščikui ir A.Pilauskui taškais pasižymėti nepavyko. „Parma“: N.Barinovas 14, K.Bulanovas, I.Neliubovas ir S.Černovas po 12.