0
TV3

Antrąją pergalę kontrolinėse rungtynėse iškovojo Londono olimpinėms žaidynėms besirengianti būsima Lietuvos rinktinės varžovė JAV ekipa, kuri 80:69 (17:27, 20:5, 22:19, 21:18) privertė pasiduoti Brazilijos krepšininkus.

Net septyniolika minučių šiose rungtynėse amerikiečiai buvo besivejančių vaidmenyje, kol Tysonas Chandleris dvitaškiu baigė JAV rinktinės spurtą 13:0 ir antrojo ketvirčio pabaigoje pirmą kartą išvedė Mike'o Krzyzewskio auklėtinius į priekį - 30:29. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui brazilai vėl buvo grėsmingai priartėję (59:65), bet JAV rinktinė sugebėjo įtvirtinti savo pranašumą.

30 taškų JAV rinktinei, kuri kovą dėl atšokusių kamuolių pralaimėjo 30:38 bei atliko dešimčia rezultatyvių perdavimų mažiau už varžovus, surinko LeBronas Jamesas (dvitaškiai 9/17), 11 - Kevinas Durantas (dvitaškiai 4/9, tritaškiai 1/4), 10 - Chrisas Paulas, 8 - Kobe Bryantas (tritaškiai 2/7), 6 - Deronas Willliamsas, 5 - Andre Iguodala, 4 - Russellas Westbrookas, po 3 - Tysonas Chandleris ir Carmelo Anthony (tritaškiai 0/4).

Brazilijos komandoje išsiskyrė Alexas Garcia (14 tšk.), Andersonas Varejao (12 tšk. ir 13 atk. kam.), Marcelinho Huertas (11 tšk. ir 13 rez. perd.) bei Leandro Barbosa (10 tšk.).

Buvęs Kauno „Žalgirio“ ekipos snaiperis Marcelinho Machado per 9 minutes surinko 2 (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 0/5) taškus ir atkovojo 2 kamuolius.