kasperas risgardas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kasperas risgardas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kasperas risgardas“.

Lukas Spalvis įvarčiu prisidėjo prie triuškinamos savo klubo pergalės Danijoje

Trečią pergalę Danijos elitinės futbolo lygos (Superliga) šeštojo turo rungtynėse iškovojo ir į antrąją vietą dvylikos komandų turnyre pakilo Luko Spalvio atstovaujamas „Aalborg BK“ (10 tšk.) klubas, pirmadienį namuose 5:1 (2:0) sutriuškinęs devintojoje pozicijoje esančią Odensės OB (7 tšk.) vienuolikę. Vieno įvarčio autoriumi tapo L. Spalvis (58 min.). Lietuvos rinktinės puolėjas, kurį 75-ą minutę aikštėje pakeitė Nicklasas Helenius, savo ekipai šiame sezone jau pelnė 3 įvarčius.
2015-08-25

Kauno FBK „Kaunui“ nepavyko prasimušti į UEFA Čempionų lygą

Lietuvos čempionui Kauno FBK „Kaunui“ iki pagrindinio UEFA Čempionų lygos turnyro pritrūko vos vieno žingsnio. Mūsiškiai šiandien atsakomajame trečiojo kvalifikacinio etapo mače tokiu pačiu rezultatu 0:2 (0:0) vėl nusileido danų „Aalborg“ ekipai ir baigė savo pasirodymą. Po pralaimėjimo 0:2 pirmosiose rungtynėse Olborgo mieste kauniečiams namuose reikėjo iškovoti pergalę bent dviejų įvarčių skirtumu – deja, to padaryti nepavyko.
2008-08-27

Kauno FBK „Kaunas“ neatsilaikė prieš Danijos čempionus

Šiandien Danijoje į pirmą mūšį dėl kelialapio į UEFA Čempionų lygą stojo šeimininkų „Aalborg“  ekipa ir Kauno FBK „Kaunas“. Deja, mūsiškiams sukurti dar vieno stebuklo ir iš Olborgo „Energi Nord Arena“ stadiono išnešti sveiko kailio nepavyko - pralaimėta 0:2 (0:0). Ilgą laiką sėkmingai varžovų atakas atmušinėjusiems kauniečiams išvengti neišvengiamo nepasisekė  – iš pradžių 71 minutę įvartį dideliam vietos sirgalių džiaugsmui galva įmušė legionierius iš Brazilijos Lucasas de Deusas S...