Lietuvos čempionui Kauno FBK „Kaunui“ iki pagrindinio UEFA Čempionų lygos turnyro pritrūko vos vieno žingsnio. Mūsiškiai šiandien atsakomajame trečiojo kvalifikacinio etapo mače tokiu pačiu rezultatu 0:2 (0:0) vėl nusileido danų „Aalborg“ ekipai ir baigė savo pasirodymą.

Po pralaimėjimo 0:2 pirmosiose rungtynėse Olborgo mieste kauniečiams namuose reikėjo iškovoti pergalę bent dviejų įvarčių skirtumu – deja, to padaryti nepavyko. Danai sumaniai gynėsi ir patys atsakydavo pavojingais išpuoliais, du iš kurių ir baigėsi įvarčiais: abu kartus - 72 minutę ir 89 minutę smūgiais beveik nuo pat vartų linijos - pasižymėjo 25-erių metų danų saugas Kasperas Risgardas.

Verta paminėti, kad lietuviai susitikimą baigė devyniese, nes net du FBK „Kauno“ žaidėjai prieš save išvydo raudonas korteles – 30 minutę nesusitvardė ir varžovą iš už nugaros be ceremonijų ant žaliosios vejos patiesė Mindaugas Grigalevičius, o 67 minutę savo kolegos pavyzdžiu pasekė ir Linas Pilibaitis. Svečiai netruko pasinaudoti akivaizdžia kiekybine persvara ir šventė pergalę.

Tiesa, kauniečių gerbėjams nusiminti per daug nereiktų, nes FBK „Kauno“ futbolininkų sezonas Europoje dar nesibaigė – jie pratęs kovą UEFA taurės turnyre. Su kuo kauniečiams teks susigrumti jame, paaiškės jau rytoj vyksiančios burtų traukimo ceremonijos metu.