Juodkalnijos rinktinė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Juodkalnijos rinktinė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Juodkalnijos rinktinė“.

Po trijų kėlinių stumdymosi – JAV pergalė prieš aršiai kovojusią Juodkalniją

Antrąjį grupių etapą pasaulio krepšinio čempionate penktadienį pradėjo ir Lietuvos varžovės. Jau mūsiškių įveikta Juodkalnija metė iššūkį turnyro favoritei Jungtinių Amerikos Valstijų rinktinei, tačiau paskutinėmis minutėmis nusileido rezultatu 85:73. Rungtynių pradžioje abi komandos žengė koja kojon. Likus kiek daugiau nei 2 min. iki kėlinio pabaigos priekyje buvo Juodkalnijos rinktinė (12:14), tačiau amerikiečiai stengėsi mažinti atstumą.
2023-09-01

Po dar vienos užtikrintos pergalės – pagyros lietuviams ir treneriui: „Vienos geriausių rungtynių treniruojant Maksvyčiui“

Lietuvos krepšinio rinktinė (3/0) užtikrintai kovoje dėl D grupės pirmosios vietos  91:71 (26:27, 22:13, 18:10, 25:21) įveikė Juodkalniją(2/1) ir be pralaimėjimų žengė į antrąjį turnyro etapą. Rungtynėse atkakli kova buvo tik pirmajame kėlinyje, kuriame varžovai dar laikėsi ir net pirmavo, kai nepasiteisino kai kurios lietuvių rizikos. Vis dėlto paskui lietuviai šovė į priekį, o lemiamą skirtumą sukrovė nuo suolo pakilę mūsiškiai.
82 2023-08-30

Juodkalnijos žvaigždė pabrėžė neišnaudotas progas ir netikėtas lietuvių taktikas: „Mus išmušė iš vėžių“

Pasaulio krepšinio čempionate besivaržanti Lietuvos rinktinė antradienį įsirašė trečią pergalę grupių etape. Maniloje rungtyniaujantys lietuviai užtikrintai 91:71 palaužė juodkalniečius.  Nors abi komandos jau prieš mačą buvo užsitikrinusios bilietus į antrąjį planetos čempionatų etapą, tačiau ši papildoma pergalė buvo labai svarbi. Lietuviams rungtynių pradžioje niekaip nepavyko sustabdyti įsisiautėjusių varžovų puolimo.
2023-08-30

Lietuva švenčia: rinktinės vyrai nupūtė Juodkalniją ir triumfavo D grupės turnyre

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė (3/0) pasaulio čempionate pasiekė labai svarbią pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai 91:71 (26:27, 22:13, 18:10, 25:21) užtikrintai įveikė Juodkalnijos rinktinę (2/1) ir D grupės turnyre iškovojo pirmąją vietą. Po pirmojo kėlinio dar pirmavo Juodkalnija (27:26), tačiau antrajame kėlinyje prasidėjo Lietuvos puolimo uraganas. Jį paskatino vien antrajame kėlinyje net 9 taškus pelnęs Tomas Dimša.
687 2023-08-29

Antradienis Pasaulio taurėje: lietuvių laukia svarbiausias iki šiol turėtas mačas, kitų – kova dėl garbės

Šio antradienio popietę lietuviai pratęs savo pasirodymą FIBA pasaulio vyrų krepšinio čempionate – išvysime, kurią vietą grupėje pavyks užimti po kovos su rimčiausiais grupės varžovais, Juodkalnijos ekipa. O dar kiek anksčiau žiūrovai kviečiami išvysti ir mūsų grupėje žaidžiančių Egipto bei Meksikos rinktinių susitikimą. Rungtynes stebėkite per TV3, naujienų portale tv3.lt ir naujos kartos televizijoje Go3. Daugiau: www.tv3.lt/fiba2023 Rugpjūčio 29 d. (antradienis): 11.45 val.
56 2023-08-29

Trečiasis iššūkis Lietuvos krepšininkams – grėsmingas varžovas su NBA galiūnu, turintis ir revanšo siekį

Dvi pergales jau iškovojusi ir vietą kitame etape užsitikrinusi Lietuvos rinktinė šiandien  stoja į itin svarbią D grupės dvikovą su Juodkalnija. Rungtynes nuo 15.30 val. galėsite tiesiogiai stebėti per TV3 televiziją ir portale tv3.lt Juodkalnija kaip ir Lietuva, šiame čempionate įveikė tiek Meksiką, tiek Egiptą. Taigi, lietuvių ir juodkalniečių kaktomuša vyks dėl teisės užimti pirmą vietą D grupėje.
59
2023-08-29

Su Egiptu vargo turėjusi Juodkalnija įsirašė antrą pergalę

Į antrąjį D grupės, kurioje varžosi ir Lietuvos rinktinė, sekmadienį stojo Juodkalnijos (2/0) ir Egipto (0/2) krepšininkai. Reikalų su egiptiečiais turėjusi Juodkalnija visgi nukalė pergalę rezultatu 89:74. Nors rungtynės sėkmingiau atidarė Juodkalnijos rinktinė (17:7), tačiau egiptiečiai taip greitai rankų nuleisti nesiruošė.
2023-08-27

Lietuvos varžovų mūšyje – Vucevičiaus vedamos Juodkalnijos pergalė prieš Meksiką

Į pirmąjį pasaulio krepšinio čempionato D grupės, kurioje yra ir Lietuvos rinktinė, penktadienio popietę stojo ir Juodkalnijos bei Meksikos krepšininkai. Vedama Nikola Vucevičiaus Juodkalnijos ekipa 91:71 sutriuškino Meksikos rinktinę.
2023-08-25

Pasaulio taurės C ir D grupių apžvalga: neįspūdingi Lietuvos varžovai ir laukiantys galiūnai antrame etape

Jau visai greitai krepšinio sirgalių akys bus nukreiptos į FIBA pasaulio čempionatą, kuriame 32 rinktinės, tarp jų ir Lietuva, varžysis dėl nugalėtojų trofėjaus. Portalas tv3.lt tęsia supažindinimą su planetos pirmenybių grupėmis ir nacionalinėmis komandomis. C grupėje grumsis Jungtinės Amerikos Valstijos, Jordanija, Graikija ir Naujoji Zelandija. D grupėje dėl kelialapio į kitą turą kausis Egiptas, Meksika, Juodkalnija ir Lietuva. Į kitą etapą pateks po dvi stipriausias grupės komandas.
2023-08-21

NBA žvaigždžių susidūrime – lietuvių varžovų pergalė

Įspūdingą pasirodymą surengęs Jordanas Clarksonas neišgelbėjo Filipinų rinktinės nuo pralaimėjimo. Filipiniečiai rezultatu 87:102 (19:16, 23:28, 22:32, 23:26) neatsilaikė prieš Juodkalnijos krepšininkus. Per 30 žaidimo minučių J.Clarksonas pelnė 27 taškus. Tiesa, gynėjas suklydo 8 kartus. Filipinų rinktinei 19 taškų pridėjo June‘as Fajardo, 13 – Dwightas Ramosas. Juodkalnijos komandoje išsiskyrė Nikola Vučevičius su 18 taškų (9 atk. kam.