Į pirmąjį pasaulio krepšinio čempionato D grupės, kurioje yra ir Lietuvos rinktinė, penktadienio popietę stojo ir Juodkalnijos bei Meksikos krepšininkai. Vedama Nikola Vucevičiaus Juodkalnijos ekipa 91:71 sutriuškino Meksikos rinktinę.

Po lygaus pirmojo kėlinio (19:19), Juodkalnija atsigavo antrajame ir į ilgąją pertrauką išėjo su 9 taškų persvara (48:39). Juodkalnijos rinktinė smogė varžovams iškart po pertraukos, kai po galingos atkarpos susikrovė 16 taškų pranašumą – 60:44.

Meksikiečiai tokiam juodkalniečių dominavimui nepasidavė ir 33-ąją minutę sugebėjo deficitą sumažinti iki 7 taškų (67:74), tačiau juodkalniečiai sužaidė sėkmingą kelių minučių atkarpą, susigrąžino dviženklį atotrūkį (80:69).

Neleidę priešininkams išsiveržti į priekį Juodkalnijos krepšininkai ramiai sužaidė likusį rungtynių laiką – 91:71.

Juodkalnija: Nikola Vučevičius 27 (3/3 tritaškiai, 10 atk. kam., 35 naud. bal.), Kendrickas Perry 16 (2/7 tritaškiai, 7 rez. perd., 19 naud. bal.), Nikola Ivanovičius 14 (3/6 tritaškiai), Petaras Popovičius 8 (2/3 tritaškiai).

Meksika: Francisco Cruzas 16 (7/14 metimai, 6 rez. perd., 5 kld.), Joshua Ibarra 13, Fabianas Jaimesas 12 (8 atk. kam.), Paulas Stollas 10 (3/6 tritaškiai, 7 rez. perd.).