josipas vrankovičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „josipas vrankovičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „josipas vrankovičius“.

Tomo Masiulio ir Darius Maskoliūno klubas Lenkijos krepšinio pirmenybių finale

Tomo Masiulio ir Darius Maskoliūno Sopoto "Prokom Trefl" klubas trečiadienį penktosiose Lenkijos krepšinio čempionato pusfinalio rungtynėse 80:69 (25:17, 13:19, 19:15, 23:18) nugalėjo Varšuvos "Polonia Warbud" ekipą ir, laimėję seriją iki trijų pergalių rezultatu 3:2, pateko į finalą.
2003-05-29

Tomo Masiulio ir Dariaus Maskoliūno klubas pratęsė Lenkijos krepšinio pirmenybių pusfinalio seriją

Tomo Masiulio ir Dariaus Maskoliūno Sopoto "Prokom Trefl" klubas sekmadienį ketvirtosiose Lenkijos krepšinio čempionato pusfinalio rungtynėse 89:74 (19:19, 22:19, 27:23, 21:13) nugalėjo Varšuvos "Polonia Warbud" ekipą ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 2:2. Pralaimėję pirmuosius du mačus namie (77:85 ir 75:76), reguliariojo sezono nugalėtojai Sopoto krepšininkai iškovojo dvi pergales svečiuose (96:87 ir 89:74). Sekmadienio susitikime T.Masiulis per 33 minutes pelnė 6 taškus (dv...
2003-05-26

Antroji Tomo Masiulio ir Dariaus Maskoliūno klubo nesėkmė Lenkijos krepšinio čempionato pusfinalyje

Antrąją nesėkmę Lenkijos krepšinio čempionato pusfinalyje patyrė reguliariojo sezono nugalėtojas Tomo Masiulio ir Dariaus Maskoliūno Sopoto "Prokom Trefl" klubas, pirmadienį namie 75:76 (24:24, 25:24, 18:12, 8:16) nusileidęs Varšuvos "Polonia Warbud" ekipai, kuri ir pirmauja serijoje iki trijų pergalių 2:0. Pirmąsias serijos rungtynes Sopote "Polonia Warbud" krepšininkai laimėjo 85:77. D.Maskoliūnas pirmadienį per 23 minutes pelnė 7 taškus.